Skocz do zawartości

Dwa lacetti diesel do oceny


Mariola26

Rekomendowane odpowiedzi

> Sprowadzone, odpicowane zdjeciao od handlarza. Jak akceptujesz skrecony na 100% licznik lub

> mnijeszy badz wiekszy dzwon to brac i jedzic. Zapytac jak bity i czy dobrze naprawiony.

> Albo szukac z Pl.

Ciężko znaleźć auto kupione w Polsce. Jak są to 300 czy 500 km od mojego domu, więc nie opłaca się jeździć tak daleko oglądać. Napiszcie proszę coś o tym silniku diesla. Nie ma z nim problemów ? 1.4 LPG jest zasadniczo autem bezobsługowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Po czym poznales ze zmieniono galke zmiany biegów?

Pierwszy raz widzę taką w Lacettim

f9e7b62e-647e-4510-ad79-909c0ef75b4f.jpg

Chyba , ze się mylę , ale parę laćków oglądałem i takiej nie widziałem. Z ciekawości polatałem po allegro i wybiórczo pooglądałem wnętrza i takiej gałki jak w tych dwóch nie znalazłem. Chyba że się mylę ale dziwna ta gałka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym hb zdjęcia pewnie specjalnie tak wyskalowane , żeby szpar nie było widać i kupujący ,,dymał,, kawał drogi , na miejscu się zdziwił faktycznym stanem i doszedł do wniosku tyle jechałem , to głupio wracać bez fury .( chyba ,że się trochę zna i nie kupuje bez najmniejszego sprawdzenia).

Znam przypadek , gdzie kolo tak pojechał po punto . Z opowieści sprzedawcy był to samochód żony i mało jeżdżony. Po zakupie okazał się być samochodem po ,,L-ce,, , z grubo cofniętym licznikiem , oleju brał i gubił więcej niż spalał paliwa , 3/4 malowane (kiepsko)..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W kombi coś mi nie pasuje maska nad lewą lampą i uszczelki nad atrapą. Zmieniona gałka zmiany

> biegów. I na pewno przebieg (raczej standard w PL).

Maskę reguluje się wkręcając/wykręcając gumowe odboje. Może po prostu być bardziej wykręcony ten nad lewą lampą.

Gałki takie były w dieslach kombi (chyba w bogatszych wersjach ze srebrnymi wstawkami na desce)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Maskę reguluje się wkręcając/wykręcając gumowe odboje. Może po prostu być bardziej wykręcony ten

> nad lewą lampą.

> Gałki takie były w dieslach kombi (chyba w bogatszych wersjach ze srebrnymi wstawkami na desce)

Maska w kombi i sedanie to masakra. Zawsze nie przylegała idealnie a przy dużych prędkościach potrafiła drżeć jakby miała odlecieć.

hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Co powiecie ?

> http://otomoto.pl/chevrolet-lacetti-z-gazem-sekwencyjnym-zobacz-C33176502.html

Nie ma w opisie, ze bezwypadkowy. Dopytac sie co bylo robione i gdzie. Zobaczyc czy nie sciaga, nie myszkuje. Gdzie i kto gaz zakladal kiedy sie homologacja konczy i kupowac jak bedzie dobry.

porownaj z tym. Prywatna osoba 1 wl z PL.

tez wart uwagi

kolejny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.