Skocz do zawartości

Dodatkowe reflektory


Colin

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, jakie są najmniejsze a zarazem najmocniejsze reflektory, które można by zamontować w osobówce jako reflektory dodatkowe? Mam na myśli takie, które w zancznym stopniu wspomóc by mogły światła drogowe a zarazem byłyby jak najmniej widoczne z zewnatrz ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam pytanie, jakie są najmniejsze a zarazem najmocniejsze reflektory, które można by zamontować w

> osobówce jako reflektory dodatkowe? Mam na myśli takie, które w zancznym stopniu wspomóc by

> mogły światła drogowe a zarazem byłyby jak najmniej widoczne z zewnatrz

IMO Micro DE Xenon Hella

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Offroadowe CRE LEDY, w terenóce dawały lepiej jak xenony a da się kupić naprawdę małe

Szczerze wątpię, by jakikolwiek led nadawał się na światło dalekosiężne lepiej niż xenon w odpowiednim reflektorze.

Sam testowałem 240W listwę led czyli tą 100cm w porównaniu ze zwykłym, 80mm dalekosiężnym halogenikiem wesema z założonym chińskim palnikiem xenonowym. Jeśli chodzi o ilość światła to wiadomo, led robił dzień przed samochodem, jednak słup światła był bardziej punktowy i sięgał dalej w przypadku xenonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Szczerze wątpię, by jakikolwiek led nadawał się na światło dalekosiężne lepiej niż xenon w

> odpowiednim reflektorze.

> Sam testowałem 240W listwę led czyli tą 100cm w porównaniu ze zwykłym, 80mm dalekosiężnym

> halogenikiem wesema z założonym chińskim palnikiem xenonowym. Jeśli chodzi o ilość światła to

> wiadomo, led robił dzień przed samochodem, jednak słup światła był bardziej punktowy i sięgał

> dalej w przypadku xenonu.

Możliwe aczkolwiek mieliśmy xenony helli i padały od drgań, pewnie masz racje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Możliwe aczkolwiek mieliśmy xenony helli i padały od drgań, pewnie masz racje

Nie były używane zbyt często, ale przez 2 lata nie było usterki palnika, z tego co pamiętam jedna przetwornica padła. Sądzę, że takie małe halogeniki da się zamontować dyskretnie w zderzak osobówki ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie były używane zbyt często, ale przez 2 lata nie było usterki palnika, z tego co pamiętam jedna

> przetwornica padła. Sądzę, że takie małe halogeniki da się zamontować dyskretnie w zderzak

> osobówki

nie mówie nie. w takim razie jak ktoś woli może dać i xe3non i też będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> My kupiliśmy:

> Panel LED 100W 10x10W lampa ICELED spot / flood na dach i

> Panel LED 20W 2x10W lampa ICELED spot / flood 2 sztuki w orurowaniu schowane

> Całość 1700 ale ten 100 watowy 1100 kosztował

Ale to są po prostu reflektory dalekosiężne czy dodatkowe światła drogowe dopuszczone do użytku na drogach publicznych? Pytającemu chodziło raczej o to drugie (osobówka) - a mam wrażenie ze Ty piszesz o tym pierwszym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale to są po prostu reflektory dalekosiężne czy dodatkowe światła drogowe dopuszczone do użytku na

> drogach publicznych? Pytającemu chodziło raczej o to drugie (osobówka) - a mam wrażenie ze Ty

> piszesz o tym pierwszym.

dalekosiężne kolego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.