Skocz do zawartości

A taki cudak to dobry?


badyl1982

Rekomendowane odpowiedzi

> Poszukiwania wynalazku trwają w najlepsze. Pytałem o Lagunę teraz czas na cytrynę, nieco mniejszą

> klik

> Co sądzicie o tym sprzęcie? Warte tej ceny? Pojeździ trochę? Trwała jednostka?

Kupiłem kiedyś takiego żonie, jak tylko zdała PJ. Był z '97 roku, jak był u nas to miał 11 czy 12 lat. Jak na jego wiek, to wyglądał rewelacyjnie, nie było na nim grama rdzy, a silnik nie stwarzał problemów. Był dość żwawy, nie zbyt dużo palił a w zimie nagrzewał się rewelacyjnie - momentalnie było ciepło w aucie. Zawieszenie typowo francowate - na rondach trzeba było uważać, by nie obetrzeć lusterka o asfalt grinser006.gif. Trzeba uważać na tylną belkę - regeneracja to kilka stówek, trzeba zwrócić uwagę jak stoją koła, ruszyć do przodu, potem do tyłu - przy rozwalonej belce robi się negatyw z tylnych kół, albo wręcz stoją krzywo. Poza tym skrzypi na nierównościach. IMO fajne wozidło w cenie hulajnogi, nie powinno być jeszcze zardzewiałe. Ale Laguna I da więcej komfortu, pewnie ma lepsze materiały wewnątrz, bedzie cichsza....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Poszukiwania wynalazku trwają w najlepsze. Pytałem o Lagunę teraz czas na cytrynę, nieco mniejszą

> klik

> Co sądzicie o tym sprzęcie? Warte tej ceny? Pojeździ trochę? Trwała jednostka?

Moje pierwsze służbowe auto.

Dostałem z przebiegiem 220 kkm, nalatałem z 10 kkm więc niewiele.

Auto miało przede mną kilkudziesięciu właścicieli, którzy wyrabiali cuda z tym autem.

Potrafił się bujnąć do 160 km/h, był niesamowicie żwawy, jednocześnie paląc ok. 6 litrów (silnik 1,1)

Jedyne co mnie wkurzało to kretyński immobiliser z "kalkulatorem" obok dźwigni biegów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dobry dobry, to to samo co Peugeot 106, a jakby ładniejszy

> Ale nie za te cene, za połowę tej ceny to warto

źle myślisz Jay- jak typowy handlarz który widzi tylko zarobek, a nie z pozycji użytkownika i eksploatacji auta. Jeżeli stan techniczny jest taki jak w opisie to imho warto położyć takie pieniądze. Nie sztuka kupić auto za 1/2 ceny i na dzień dobry drugie tyle włożyć, żeby mieć świadomość, że wsiadamy w auto i jedziemy bez obaw, że zaraz gdzieś nam stanie 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no co Ty, ja napisałem to z pozycji przeciętnego Polaka który myśli tak: "za te cene to na allegro

> są 4 lata młodsze panie!"

Jak dla mnie to może być 4 lata starsze, stan musi być przyzwoity. Wczoraj oglądałem nubirę, przez telefon jak zwykle było git, a rzeczywistość była taka, że jak podjechaliśmy to moja małżonka nawet z samochodu nie wysiadła, żeby obejrzeć sciana.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.