Skocz do zawartości

Lipiec- ciepło - i wszystko się klei


12345

Rekomendowane odpowiedzi

> ja rano wstałem , a Cromak ... nie.

> pewnie usłyszała że do teściowej ma jechac

na drogę powrotna odpalila za 1 razem

jestem juz w domu.

i takiego zdjecia mi nie zrobili po drodze wiec to także nie moja hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nawet prezydent dzisiaj pisał bo chce kupować i taką cenę zaproponował że sobie chyba Ferrari

> kupię. Odpisałem że za dużo daje to powiedział że nie za swoje to tyle da ile napisał.

To se sam zaplacisz za kupno Cromy dla prezydenta hehe.gifhehe.gifhehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja wiem, ja wiem

awaria stara jak fiat heheheh

w punciakach także siadał rezystor

juz nie pamiętam ale chyba z lanosa pasował.

a może to był wiatrak chłodnicy heheheh

poszukaj na forum punto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było kolorowo... u mnie wentylator śmiga ale od czasu do czasu słychać z niego dźwięk jakby "bzykania" pod tempo jazdy tzn, jeśli przyśpieszam dźwięk też przyśpiesza a jak zwalniam to bzykanie też zwalnia, ktoś sie spotkał z takim czymś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Żeby nie było kolorowo... u mnie wentylator śmiga ale od czasu do czasu słychać z niego dźwięk

> jakby "bzykania" pod tempo jazdy tzn, jeśli przyśpieszam dźwięk też przyśpiesza a jak zwalniam

> to bzykanie też zwalnia, ktoś sie spotkał z takim czymś?

może ci cb radio przebija hehhehe

żarcik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Za tydzien o tej porze to juz bede 4h w trasie do PL na urlop

Ja niestety w sobotę ruszam w drogę powrotną do PL. Niestety koniec urlopu czas wracać i 2 dni w drodze. Z ciekawostek koledze w toyocie verso padł rozrusznik i uruchamiamy mu auto na pych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja niestety w sobotę ruszam w drogę powrotną do PL. Niestety koniec urlopu czas wracać i 2 dni w

> drodze. Z ciekawostek koledze w toyocie verso padł rozrusznik i uruchamiamy mu auto na pych.

Jak tam temperatury w Chorwacji zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja nie mam paszportu to mnie nie wpuszczą

Gorolom wstep zabroniony zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

poczytej se

Ślonsko Wyliczanka

JUŻ MOM NOWO WYLICZANKA, ŚLONSKI KRUPNIOK TO KASZANKA. POLSKO BABKA TO JEST ZISTA, PIWA SKRZYNKA TO JEST KISTA, ŚLONSKI FATER TO JEST TATA, WASZ POMIDOR TO TOMATA. WY MÓWICIE MY GODOMY, U WAS BABCIE U NAS OMY. Z WŁOSÓW SPINKA U NOS SZPANGA, ZWYKLE TRZEPAK TO KLOPSZTANGA. TAM POCIAGI U NOS CUGI, GARNITURY TO ANCUGI. FILIŻANKA TO JEST SZOLKA, PANI Z POLSKI TO GOROLKA. ROWEROWY ŁAŃCUCH TO JE KETA, A FUZEKLA TO SKARPETA. NA LANDRYNKI GODOM SZKLOKI, Z OWSA PLACKI - HAWERFLOKI. POLSKI JÓZEF TO JEST ZEFEL, ZA TO GUZIK TO JEST KNEFEL. TAM SIĘ GRZEJE TU HAJCUJE, JAK SIĘ ŚPIESZY TO PILUJE. TAM TABLICA TU TABULA, A PIERWIOSNEK TO PRYMULA. BY UPIĘKSZYĆ - POMALUJE, BY UGRYFNIĆ - POSZTRAJHUJA. TAM ZASŁONY A TU SZTORY, JAK MOM KRANKOL- JESTEM CHORY. NA PÓŁ LITRA GODOM HALBA, ZAŚ WERANDA TO JEST LAUBA. JAK OSZCZĘDZAM TO SZPORUJA, JAK CHCĘ WIETRZYĆ TO LUFTUJA. DOWO POZÓR - JEST OSTROŻNA, FUZBAL TO JEST PIŁKA NOŻNA. PODUSZECZKA TO ZAGŁOWEK, A PRZIKOPKA TO JEST ROWEK. TAM WALIZKA A TU KOFER, A KIEROWCA TO JEST SZOFER. AWANTURA - U NOS HAJA, TAM JEST GRUPA A TU ZGRAJA. W SZAFIE WIESZAK - W SZRANKU BIGIEL, U WAS WIADRO A TU KIBEL. MAMLAS - TO NIEZDARA, A PLEBANIA TO JEST FARA. SOK Z KAPUSTY TO JEST KWASKA, A FARTUSZEK TO ZOPASKA. U NOS LYJTY, U WAS LANIE, WASZE KŁUCIE, NASZE ŻGANIE. PANNA Z DZIECKIEM TO ZOWITKA, KROMKA CHLEBA U NOS SZNITKA. A MOTYLE -SZMATERLOKI, ŁYŻWY Z KORBKĄ TO KURBLOKI. DUŻO MÓWIĆ TO FANDZOLIĆ, LEKCEWAŻYĆ- U NOS SMOLIĆ. WŁÓCZYĆ SIĘ TO ZNACZY SMYKAĆ, U WAS MODLIĆ U NOS RZYKAĆ. SCHACHARZONY TO ZEPSUTY, TU SZCZEWIKI A TAM BUTY. SEBLYC SIE TO JEST ROZBIERAĆ, ROZTOPIYRZAĆ TO ROZPIERAĆ. U WAS KATAR U NOS RYMA, DENATURAT TO JEST BRYNA. TU WYKLUPAĆ TAM WYTRZEPAĆ, U WAS RZUCAĆ, U NOS CIEPAĆ. IŚĆ NA RANDKĘ TO ZOLYCIĆ, U WAS ZLAPAĆ U NOS CHYCIĆ. U WAS RURA U NAS RUŁA, A PIEKARNIK TO BRATRUŁA. TU ZMARASIĆ TAM ZABRUDZIĆ, TAM SPROWADZIĆ A TU SKLUDZIĆ. CIEPAĆ MACHY - STROIĆ MINY. TAM OBIERKI - ŁOSZKRABINY. GRYSIK TO JEST MANNA KASZA, ZAMIAST WUSZTU JEST KIEŁBASA. POWÓZ KONNY TO JEST FURA A NAPISOŁ TO SZYMURA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zawsze możemy ci wize wystawić

> dostaniesz szybciej niz do USA

> Nauczysz sie kilku zwrotów - np kazu ci podesłał...

w antryju na byfyju stoi szolka tyju zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.