Skocz do zawartości

CHEVROLET Aveo Hatchback 1.2 benzyna czy warto kupić ?


Grudziadz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Nosze sie z zamiarem kupna CHEVROLET Aveo Hatchback 1.2 benzyna. Znalazlem instrukcje http://www.chevrolet.pl/informacje-dla-uzytkownikow/instrukcje-obslugi.html ale nie wiem jaka jest do tego modelu auta.

Moze ktos podpowiedziec jaka mam pobrać ?

Czy warto zainteresowac sie tym autem http://superpewniak.pl/index.php?option=com_adsmanager&page=show_ad&adid=1110&Itemid=8 ( chodzi o cene ) czy jest atrakcyjna ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To któraś z ostatnich wersji T250 lub T255 (na stronie jako aveo classic). Trza by było rozkodować po VIN chyba. No chyba że któryś z kącikowiczów jest w stanie odgadnąć wersję po zdjęciach.

Cena niska nie jest, ale jeśli auto zgodne z opisem to brać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To któraś z ostatnich wersji T250 lub T255 (na stronie jako aveo classic). Trza by było rozkodować

> po VIN chyba. No chyba że któryś z kącikowiczów jest w stanie odgadnąć wersję po zdjęciach.

> Cena niska nie jest, ale jeśli auto zgodne z opisem to brać.

Dzieki za info. Poczekam moze jeszcze ktos sie wypowie w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tylko 1,4 nie 1,2 ta silnik z matiza z dodatkowym cylindrem nie ma rewelacji

Mowa o aucie z 2009 roku, więc owo 1.2 to już 1.2 16V 84KM, które jakby nie patrzeć jedzie nieco lepiej niż stare 1.2 8V (choć oczywiście szału też nie robi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tylko 1,4 nie 1,2 ta silnik z matiza z dodatkowym cylindrem nie ma rewelacji

Wszystko rozumie ale to ma byc autentycznie pojazd dla kobitki wiec zadne "palenia opon" i rajdy nie wchodza w rachube. Ma to byc pojazd typowy na miasto i od czasu do czasu jakis wypad za miasto.

Dlatego pojawiłem sie na tym kąciku aby zasiegnąc opinii uzytkownikow tego auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wszystko rozumie ale to ma byc autentycznie pojazd dla kobitki wiec zadne "palenia opon" i rajdy

> nie wchodza w rachube. Ma to byc pojazd typowy na miasto i od czasu do czasu jakis wypad za

> miasto.

> Dlatego pojawiłem sie na tym kąciku aby zasiegnąc opinii uzytkownikow tego auta.

Przy tych warunkach spokojnie możesz rozważać zakup tego modelu. Mam w domu takie auto (właśnie z 1.2 16V) - żona nim jeździ i jedno co mogę powiedzieć: jest święty spokój. Wóz ma w tej chwili 6 lat i 105kkm na liczniku, a w teczce z fakturami wyłącznie wymiany eksploatacyjne (filtry, klocki etc.)

Warto tylko okresowo zaglądać do tylnych hamulców (bębnowe) - okładziny szczęk lubią się czasem odklejać. Było już o tym na kąciku, przerabiałem to i w moim aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przy tych warunkach spokojnie możesz rozważać zakup tego modelu. Mam w domu takie auto (właśnie z

> 1.2 16V) - żona nim jeździ i jedno co mogę powiedzieć: jest święty spokój. Wóz ma w tej chwili

> 6 lat i 105kkm na liczniku, a w teczce z fakturami wyłącznie wymiany eksploatacyjne (filtry,

> klocki etc.)

> Warto tylko okresowo zaglądać do tylnych hamulców (bębnowe) - okładziny szczęk lubią się czasem

> odklejać. Było już o tym na kąciku, przerabiałem to i w moim aucie.

Dzieki za pomocne info. Rozumie ze podane auto w linku jest warte zastanowienia przyjmując ze podane dane sa prawdziwe ( przebieg ).

Jeszcze mam pytanko ?

Czy ze zdjec auta jest mozliwosc okreslic jaki to model ?

Czy to model T250 czy T255 Aveo classic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mowa o aucie z 2009 roku, więc owo 1.2 to już 1.2 16V 84KM, które jakby nie patrzeć jedzie nieco

> lepiej niż stare 1.2 8V (choć oczywiście szału też nie robi).

16V 84KM to nie jest silnik z matiza z dołożonym cylindrem.

Szału nie robi, ale jedzie bardzo sprawnie - jeździłem przez miesiąc Sparkiem z tym silnikiem - po mieście spalanie 6-6.5 litra ok.gif

Tą wersję Aveo też testowałem przez weekend kiedyś - spalanie również 6.5 litra. Dynamika IMO do miasta w sam raz. Mnie trochę przeszkadzała deska rozdzielcza, która wbijała mi się w prawe kolano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> NA pierwszy rzut oka zadbany. Z salonu z PL pierwszy wlasciciel. Silnik spokojnie daje rade. Ja bym

> sie zastanowil

Z bardzo wiarygodnego zrodla wystawiającego mam info ze to auto zostalo zostawione w tzw rozliczeniu za nowe KIA.

Fotki sa jak najbardziej realistyczne nie zadne pogladowe.

Stan km jest jak najbardziej wiarygodny.

Szukam wlasnie instrukcji pojazdu aby dac żonie do poczytania ale nie wiem wlasnie jak pisalem wyzej jaki to model i jaką instrukcje pobrać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z bardzo wiarygodnego zrodla wystawiającego mam info ze to auto zostalo zostawione w tzw

> rozliczeniu za nowe KIA.

> Fotki sa jak najbardziej realistyczne nie zadne pogladowe.

> Stan km jest jak najbardziej wiarygodny.

> Szukam wlasnie instrukcji pojazdu aby dac żonie do poczytania ale nie wiem wlasnie jak pisalem

> wyzej jaki to model i jaką instrukcje pobrać ?

Zadzwoń do nich. Zapytaj też o wersję wyposażenia (LS, LT, ...)

W cenniku do ubezpieczenia rocznik 2009, rejestracja 2010 to występuje jako Aveo II 1,2 16V MR'08

W najbogatszej wersji LT wyceniany jest na 17700zł.

Więc jeśli to rzeczywiście jest dobrze utrzymane auto, niewypadkowe, to cena z ogłoszenia jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Mnie trochę przeszkadzała deska rozdzielcza, która wbijała mi się w prawe

> kolano.

Potwierdzam. Ale ten problem dotyczy tylko wysokich kierowców. Moja żona jest 26cm niższa ode mnie i... w ogóle nie rozumie mojego narzekania. zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zadzwoń do nich. Zapytaj też o wersję wyposażenia (LS, LT, ...)

> W cenniku do ubezpieczenia rocznik 2009, rejestracja 2010 to występuje jako Aveo II 1,2 16V MR'08

> W najbogatszej wersji LT wyceniany jest na 17700zł.

> Więc jeśli to rzeczywiście jest dobrze utrzymane auto, niewypadkowe, to cena z ogłoszenia jest OK.

Wiec tak , jako ze to salon KIA "gosciu" nie bardzo obeznany w modelach Chevrolet odpowiedzial ze jest to wersja BASE 1,2 , wyposazenie tak jak w opisie tutaj http://superpewniak.pl/index.php?option=...=3&Itemid=3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wiec tak , jako ze to salon KIA "gosciu" nie bardzo obeznany w modelach Chevrolet odpowiedzial ze

> jest to wersja BASE 1,2 , wyposazenie tak jak w opisie tutaj

> http://superpewniak.pl/index.php?option=...=3&Itemid=3

Czyli Base +A/C.

To jak na taką wersję, to ciut drogo. Ale klimę ma. ok.gif

Jak nie tłuczony i wszystko sprawne, to można się interesować ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czyli Base +A/C.

> To jak na taką wersję, to ciut drogo. Ale klimę ma.

> Jak nie tłuczony i wszystko sprawne, to można się interesować

To i tak mnie nic nie mowi "Base +A/C" a żonie wcale.

Znaczy to jest uboga wersja czy wzbogacona ?

Jezeli chcialbym zonie pobrac do poczytania http://www.chevrolet.pl/informacje-dla-uzytkownikow/instrukcje-obslugi.html to co jej pobrać ?

Jak ciut drogo to ile polożyc na stole aby był "wilk syty i owca cała" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To i tak mnie nic nie mowi "Base +A/C" a żonie wcale.

> Znaczy to jest uboga wersja czy wzbogacona ?

Czyli bieda z klimą smile.gif

> Jezeli chcialbym zonie pobrac do poczytania

> http://www.chevrolet.pl/informacje-dla-uzytkownikow/instrukcje-obslugi.html to co jej pobrać ?

Tego nie wiem.

> Jak ciut drogo to ile polożyc na stole aby był "wilk syty i owca cała" ?

Wątpię, by chcieli zejść z ceny - ale potargować się możesz zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To i tak mnie nic nie mowi "Base +A/C" a żonie wcale.

> Znaczy to jest uboga wersja czy wzbogacona ?

Podstawka z klimatyzacją.

> Jezeli chcialbym zonie pobrac do poczytania

> http://www.chevrolet.pl/informacje-dla-uzytkownikow/instrukcje-obslugi.html to co jej pobrać ?

T255 (T250 to sedan)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Podstawka z klimatyzacją.

> T255 (T250 to sedan)

Dzieki wszystkim za pomocne info.

Decyzje musze podjac do poniedziałku.

Mysle ze jak dla kobitki i nie jest to zaden przekręt to jestem na TAK.

EDIT EDIT EDIT

Niestety Salon niepowazny, skoro umawiamy sie i przystaje na taka propozycje ( Poniedz -wtorek ) do salonu mam 350 km , nastepnie auto znika ze strony www i zostaje sprzedane to chyba raczej jest niepowazne podejscie skoro umawialismy sie inaczej.

Coz nie pozostaje nic innego jak czekac na nastepna okazje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.