Skocz do zawartości

zarowki led


_jedrek_

Rekomendowane odpowiedzi

> Btw.miałem takie i wywaliłem,weż najlepiej dwie na zapas bo szybko zaczną Ci mrugać i będzie trącać

> wioską.

Zależy jakie. Ja kiedyś kupiłem pare najtańszych to wytrzymywały miesiąc i musialem zmieniać, obecnie mam jakieś droższe i świecą 2 lata bez mrugania ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> witam, chce do tablicy wrzucic takie zarowki i zastanawiam sie ktore beda lepiej swiecic?

Jedne i drugie będą świeciły za mocno. Raz że wiocha, a dwa za bardzo rzuca się w oczy grinser006.gif. Do tablicy jak już musisz mieć biało na ledach facepalm%5B1%5D.gif, kup jakieś słabsze na pojedynczej diodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czy są takie ledy do pozycyjnych świecące na bardzo mocno pomarańczowo?

> wlasnie wpadłem na pewien pomysl

Ja jak jeszcze byłem młody i głupi zlosnik.gif wymyśliłem sobie w Lanosie "tuning" - w przednie kierunki wrzuciłem dwuwłókowe P21 polakierowane na pomarańczowo. 5W świeciło stale jako postojowe, 21 standardowo za kierunkowskaz. No fajne to było zlosnik.gif, zwłaszcza z "amerykańskimi" postojówkami z tyłu biglaugh.gif, ale jak sobie dzisiaj pomyśle facepalm%5B1%5D.gifhahaha.gif. Diagnostom i policjantom mówiłem, że to jest taka wersja 3D na USA i oni to łykali hehe.giffacepalm%5B1%5D.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja jak jeszcze byłem młody i głupi wymyśliłem sobie w Lanosie "tuning" - w przednie kierunki

> wrzuciłem dwuwłókowe P21 polakierowane na pomarańczowo. 5W świeciło stale jako postojowe, 21

> standardowo za kierunkowskaz. No fajne to było , zwłaszcza z "amerykańskimi" postojówkami z

> tyłu , ale jak sobie dzisiaj pomyśle . Diagnostom i policjantom mówiłem, że to jest taka

> wersja 3D na USA i oni to łykali .

Dobry plan ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dobry plan

Ja już w 84-tym roku jak jeszcze Chińczycy nie wiedzieli co to jest samochód, a Mercedes nie miał pojęcia o xenonach hehe.gif, malowałem modelarskim niebieskim clearem Humbrola przednie postojówki i podświetlenie tablicy na niebiesko w "borewiczu" zlosnik.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jedne i drugie będą świeciły za mocno. Raz że wiocha, a dwa za bardzo rzuca się w oczy . Do

> tablicy jak już musisz mieć biało na ledach , kup jakieś słabsze na pojedynczej diodzie.

Do tablicy świetnie nadają się żarówki philips blue vision. I markowe i świeca na biało smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.