Skocz do zawartości

zestaw słuchawkowy do kasku


tomtom

Rekomendowane odpowiedzi

> Ale może CCC/?

Może i ccc, a może propozycja blu na jedną osobę dla gsm tylko.

Przeważnie jest inter z funkcją gsm lub CB. A dedykowanego za 500 lub więcej nie kupię.

A może takie blu inter można używać niezależnie?

Wtedy zastaw można na spółkę kupić i cena nie zabija.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ktoś coś kiedyś jakoś?

> Znalazłem taki.

> Polecicie coś sprawdzonego?

Ja używam Scala Rider - już trzeci sezon. Po bluetooth działa idealnie - zarówno muzyka jak i rozmowy telefonicznie. Mocno polecam! smile.gif

BTW, ten zestaw słuchawkowy który pokazałeś w linku mam i użyłem kilka razy. W dłuższe trasy przewodowy jest OK, ale po mieście irytuje. Jak jesteś zainteresowany to odsprzedam ten Ci "kablowy" zestawik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja używam Scala Rider - już trzeci sezon. Po bluetooth działa idealnie - zarówno muzyka jak i

> rozmowy telefonicznie. Mocno polecam!

> BTW, ten zestaw słuchawkowy który pokazałeś w linku mam i użyłem kilka razy. W dłuższe trasy

> przewodowy jest OK, ale po mieście irytuje. Jak jesteś zainteresowany to odsprzedam ten Ci

> "kablowy" zestawik.

Jaki model tej scali rider masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja używam Scala Rider - już trzeci sezon. Po bluetooth działa idealnie - zarówno muzyka jak i

> rozmowy telefonicznie. Mocno polecam!

> BTW, ten zestaw słuchawkowy który pokazałeś w linku mam i użyłem kilka razy. W dłuższe trasy

> przewodowy jest OK, ale po mieście irytuje. Jak jesteś zainteresowany to odsprzedam ten Ci

> "kablowy" zestawik.

jakby sie TomTom nie zdecydowal to daj znac za ile bys chcial oddac wink.gif bo ja wlasnie potrzebuje cos sporadycznie podlaczyc i nie chce wydawac kilkaset pln za cos z czego skorzystam pare razy w roku na dluzszym przelocie wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jakby sie TomTom nie zdecydowal to daj znac za ile bys chcial oddac bo ja wlasnie potrzebuje cos

> sporadycznie podlaczyc i nie chce wydawac kilkaset pln za cos z czego skorzystam pare razy w

> roku na dluzszym przelocie

Jeszcze poczty nie odebrał wink.gif

Blu są na pewno lepsze i wygodniejsze, ale cena jednak potrafi zabić ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeszcze poczty nie odebrał

a ja jestem 10km od lubina wlasnie grinser006.gif - jak przestanie padac to bede w 10minut grinser006.gif

> Blu są na pewno lepsze i wygodniejsze, ale cena jednak potrafi zabić ......

no niestety... do tego BT trzeba ladowac, a i od deszczu chronic (przynajmniej te tansze chinczyki) smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> koledzy na burgmani polecają:

> http://www.yueny-moto.com/R4_BT_interphone_with_handlebar_remote_control.html

> można to kupić na alibabie za coś koło 60USD

Jak to znaleźć ? bo znalazłem tylko wersję podwójną za $175.32 albo pojedynczą za $100.17

a za 60$ to chętnie bym wypróbował

na allegro też 300zł pojedynczy

630zł podwójny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jaki model tej scali rider masz?

Scala Rider Q2 - jedynie co imho kiepsko działa do wbudowane radio FM. Parowałem też z innym zestawem, ale zdecydowanie sympatyczniej po prostu do drugiego motocyklisty zadzwonić, co nie jest problemem w dobie "pierdziliona" minut bez ograniczeń w każdym abonamencie smile.gif

Aha, latałem w tym w niejednym ulewnym deszczu i nic się nie działo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jakby sie TomTom nie zdecydowal to daj znac za ile bys chcial oddac bo ja wlasnie potrzebuje cos

> sporadycznie podlaczyc i nie chce wydawac kilkaset pln za cos z czego skorzystam pare razy w

> roku na dluzszym przelocie

OK, nie mniej TomTom dziś ma odebrać smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> sorka, chyba faktycznie coś mi sie z ceną nie tego

> koledzy proponują:

> http://allegro.pl/interkom-intercom-bluetooth-nowy-model-2013-vat-23-i4312818068.html

> ale używają też czegoś takiego (cena 39 USD)

> http://www.aliexpress.com/item/Motorcycl.../728084028.html

> i kolejny:

> http://www.aliexpress.com/item/Top-Sale-.../543891938.html

> i na dwa kaski za 69 USD

> http://www.aliexpress.com/item/Waterproo...1076552319.html

wszystkie maja jedna wade - nie pasuja do integrala wink.gif

ale dzieki za hint, poszukam, bo w tych cenach to faktycznie nie warto isc w kablowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> sorka, chyba faktycznie coś mi sie z ceną nie tego

I tak chyba rozważę tego R4 Easy Talkie, bo ma tego pilota na kierownicę , który może być chyba całkiem przydatny.

Tylko ciekawe jak wygląda sprawa jego zasilania, pewnie ma jakąś baterię ale czy da się ja łatwo wymienić hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dlaczego nie pasują, w jednej ofercie jest zdjęcie z zamontowanym:

bo maja mikrofon na palaku, do integrala powinien byc wklejany na szczeke wink.gif

pewnie jest wersja z odpowiednim mikrofonem, ale te zalinkowane sa do szczekowych albo otwartych wlasnie ze wzgledu a typ dolaczonego mikrofonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> bo maja mikrofon na palaku, do integrala powinien byc wklejany na szczeke

> pewnie jest wersja z odpowiednim mikrofonem, ale te zalinkowane sa do szczekowych albo otwartych

> wlasnie ze wzgledu a typ dolaczonego mikrofonu

Myślę że da się połączyć taki mikrofon z integralnym kaskiem.

Tutaj też tak jest:

http://hoonda.pl/viewtopic.php?f=31&t=4161

i raczej nie ma narzekań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Myślę że da się połączyć taki mikrofon z integralnym kaskiem.

> Tutaj też tak jest:

> http://hoonda.pl/viewtopic.php?f=31&t=4161

> i raczej nie ma narzekań

looz, nie mowie ze sie nie da, ja probowalem i mam za malo miejsca na taki mikrofon przed twarza - przeszkadza mi.

Kolega ma jakis zestaw alana do CB i u niego jest dedykowany mikrofon na kablu do integrala i jest znacznie wezszy/plytszy niz chinski wynalazek ktory mialem do testow.

zreszta koles z hoonda sam pisze

Quote:

mikrofon, jest na pałąku, trochę przez to przy zakładaniu kasku nosem go odchylam i muszę go nosem ustawić we właściwym miejscu.


mnie by draznilo na dluzsza mete wink.gif

Ja osobiscie zazyczylem sobie od Mikolaja zestaw Mitland NEXT BT smile.gif zobaczymy jak sie sprawi wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.