Skocz do zawartości

Środek kluczyka ag


Harnas80

Rekomendowane odpowiedzi

Mam podobnie. Od kupna auta nie działo, coś tam nie styka, lampka zwykle nie świeci przy wciskaniu, czasami jakby lekko chciała się żarzyć, bateria sprawna

Gdzie tego poszukać i jak się to nazywa? Ile to może kosztować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> do czego zakodować ?

No żeby otwierał z centralnego zamka hmm.gif myślisz że tylko synchronizacja wystarczy?

Poza tym to w tych kluczykach pękają styki podstawy baterii, dziwne żeby cała elektronika w płytce siadła. Wydaje mi się że to te styki mogą być problemem, elektryk sobie z tym poradzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jeśli przełożysz pastylkę immo ze starego klucza to nic nie trzeba dopisywać, jedynie zaprogramować

> CZ

Tu kolega ma rację w 100% wystarczy przełożyć pastylkę i z tego co pamiętam przy odpaleniu przytrzymać przycisk pilota i już działa.

Z samą płytką to jest problem z zakupem. A sama regeneracja na dłuższą metę nic nie daje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wystarczy przełożyć pastylkę i z tego co pamiętam przy odpaleniu przytrzymać przycisk pilota i już działa.

Gdyby tak wystarczyło, to złodziej stanąłby koło Twojego auta i czekał, aż właczysz zapłon i zsynchronizował sobie "swój" pilocik, a w nocy otworzył CZ z pilota...

Nieznany dla CZ pilot trzeba doprogramować do centralki CZ, jest taka opcja w Tech2 i w Opcomie.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ... w tych kluczykach pękają styki podstawy baterii, dziwne żeby cała elektronika w płytce

> siadła. Wydaje mi się że to te styki mogą być problemem, elektryk sobie z tym poradzi.

u mnie właśnie to łączenie bateri z płytka jest pękniete

Czyli do jakiegos mistrza co lutownicą potrafi pracować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> u mnie właśnie to łączenie bateri z płytka jest pękniete

> Czyli do jakiegos mistrza co lutownicą potrafi pracować?

U siebie to naprawiłem sam, początkowo pomogło podłożenie zwiniętego papieru na baterię, żeby obudowa mogła to mocniej docisnąć - ja miałem tylko jedną nóżkę odłamaną. Potem to zlutowałem. Teraz jakbym miał to robić to oddałbym do elektryka, który robi tego typu rzeczy, bo i sam pilot otwierał mi zamki z odległości około 5m, co wg mnie powinno działać z większej odległości.

Nie mniej jednak sama usterka z podstawą baterii jest do naprawienia we własnym zakresie ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> pilot otwierał mi zamki z odległości około 5m, co wg mnie powinno działać z większej

> odległości.

Szczerze to teraz gdy żona otwiera ręcznie to i z 0,5m by jej starczyło smile.gif Co do swojego prywatnego auta jeżdżącego tylko DO/Z biura nie jest wymagająca smile.gif

To już bardziej ja coś jej chce sklepić, dokręcić czy trysnąć sprayem

Tak czy inaczej kluczyk dam jakiemuś magikowi lutownicy do sprawdzenia

Dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy coś takiego można by zastosować? Pilot jak by się dało to i by może garaż z jednego pilota i

> auto za jednym zamachem

> Na innej aukcji jest za 2,17$ może by zaryzykować w sumie to 7 zł

To też kluczyk? Raczej nie a o takowym toczy się rozmowa wink.gif

To ja bym jeszcze musiał i bramę od płotu, alarm w chałupie czy elektromagnes w furtce zestroić smile.gif

Za duży pilot choć ten niby 4 kanałowy wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To też kluczyk? Raczej nie a o takowym toczy się rozmowa

> To ja bym jeszcze musiał i bramę od płotu, alarm w chałupie czy elektromagnes w furtce zestroić

> Za duży pilot choć ten niby 4 kanałowy

Wiadomo dużo wygodniejszy jest kluczyk ale mi już druga płytka się zepsuła. A nowej nie kupi raczej. Takie rozwiązanie mniej wygodne ale może by był spokój smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> gdzie kupię środek z kluczyka?

Na Allegro są po 70 zł/szt + przesyłka uzywane, a po 350 zł/szt. nówka-sztuka. No i trzeba je doprogramować do centralki CZ. Drogi interes, lepiej dbać o posiadany i jak coś nie działa, to zaraz do elektronika pod lutownicę, bo jak ścieżka pęknie z zasłoniętej strony do jest duuuzo zabawy z wylutowaniem kosza baterii...

PS. Ten pilot 4-kanałowy, który podlinkowałeś, nie nadaje się, bo zapewne ma stały kod, a piloty w AG mają zdaje się kroczący (tak wnioskuję, bo czasem trzeba zsynchronizować, gdy wyczerpie się bateria lub po jej wymianie na nową/inną - przy stałym kodzie nie byłoby to konieczne).

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.