Skocz do zawartości

C5 FL - zagadka - co to jest


Marcelus

Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądam sobie ogłoszenia i w jednym z oferowanych aut rzuciło mi się takie coś w oczy:

287912479-27.JPG

Chodzi o to czarne coś na konsoli środkowej. Auto w D, benzyna, rocznik 2007. Co to może być niewiem.gif? O lpg w ogłoszeniu nic nie wspominają.

A przy okazji - na jaki przebieg można ocenić wnętrze w takim stanie?

post-3078-14352525726672_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przeglądam sobie ogłoszenia i w jednym z oferowanych aut rzuciło mi się takie coś w oczy:

> Chodzi o to czarne coś na konsoli środkowej. Auto w D, benzyna, rocznik 2007. Co to może być ? O

> lpg w ogłoszeniu nic nie wspominają.

> A przy okazji - na jaki przebieg można ocenić wnętrze w takim stanie?

jakiś uchwyt do telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przeglądam sobie ogłoszenia i w jednym z oferowanych aut rzuciło mi się takie coś w oczy:

> Chodzi o to czarne coś na konsoli środkowej. Auto w D, benzyna, rocznik 2007. Co to może być ? O

> lpg w ogłoszeniu nic nie wspominają.

> A przy okazji - na jaki przebieg można ocenić wnętrze w takim stanie?

Na moje oko to uchwyt od zestawu głośnomówiącego lub gruchy CB.

Wnętrza w C5 są BARDZO trwałe, zwłaszcza welury czy materiały z welurami.

Po kierownicy (w C5 II) też niewiele się można dowiedzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To akurat standard bez względu na przebieg, złazi takie coś matowe, napylone na plastiki

A to chyba w różnych francuzach hmm.gif U kolegi w Renault Megane II tez takie coś złaziło z uchwytów w drzwiach, u siebie w C4 też mam ale na przyciskach od sterowania szybami, zdarłem tą warstwę całą, bo te drobne ryski były szpetne dla mnie, teraz jest czysty plastik. To taka lekko "gumowana" warstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> przecież widać że dokładany, chyba że Citroen wypuścił taką kupę

dokładany USB-Box (oryginalny) jest montowany w schowku pasażera.

Port USB (jako gniazdo na kablu) do samego radia jest owszem możliwy, ale dla radia po 2012 roku smile.gif

To na zdjęciu (mało wyraźne) wygląda na samą stopę bazy zestawu HF Nokii smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A to chyba w różnych francuzach U kolegi w Renault Megane II tez takie coś złaziło z uchwytów w

> drzwiach, u siebie w C4 też mam ale na przyciskach od sterowania szybami, zdarłem tą warstwę

> całą, bo te drobne ryski były szpetne dla mnie, teraz jest czysty plastik. To taka lekko

> "gumowana" warstwa.

mnie ten badziew do szału doprowadza, czym to zdarłeś nie robiąc rysek?

mam to w Scenicu I ph II, mam wersję z pomarańczowymi przyciskami do szyb i wygląda to okrutnie...a wodą z mydłem zejść nie chce, zdrapane robi ryski na plastiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.