Skocz do zawartości

Ostatni Ford Falcon MY 15 - brzydal ...


OZI

Rekomendowane odpowiedzi

IMVHO nie jest ladny001.gif[...]

bazowy silnik dalej 4.0l I6 - 195kW

Opcja za doplatalizak.gif[...] - 2.0l EcoBoost - 176kW/340Nm

Nastepny w kolejnosci 4.0l I6 Turbo ... 270kW

No i oczywiscie V8 - ten sam co w Mustang -5.0l - 324kW/542Nm .

Ceny w cenie "Der Pasnik" ...

Przewidywana sprzedaz 30% bedzie V8 zanim czacha.gif w 2017...

LnkNdT.jpg

JieHxX.jpg

cgb5th.jpg

hmkCYf.jpg

gZge62.jpg

6o7TgJ.jpg

MCczag.jpg

GTHp2i.jpg

mrIpIN.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to jest Twoje zdanie

oczywisciezlosnik.gif[...]

> - mi sie przod nwych fijordow bardzo podoba

inaczejhmm.gif, do Falcon mi nie pasujehmm.gif[...]

ford-falcon-xr8-2015.jpg

Do Mustang juz tak...ok.gif[...]

mustang_729-620x349.jpg

Moze za bardzo sie do starego przyzwyczailemniewiem.gif[...]

5266.jpg

7883882068_809539762d_z.jpg

> jezdzilbym

Falcon nie jest zlymi taczkami IMVHO - mialem dwa - oba V8cfaniaczek.gif[...], niestety nikt nie kupujebuu.gif[...] oproczbusted.gif[...]

A nowy, coz Jaguar sie zrobilzlosnik.gif[...]

falcon-rear-black.jpg

> oczywiscie turbo

EcoBoost - tak turbo, chetnych na to w ogole nie ma ... Nawet 100 sztuk nie sprzedali001.gif[...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> śliczny

Popatrz jak gusta sa innezlosnik.gifwaytogo.gif[...]

Jak jestem przekonany do lamp - waytogo.gif, to wole jednak cos w stylu Everest - zaprojektowane przez tych samych ludzi co Falcon wyklepali ...001.gif[...] a nie porownywalnie ladniejsze - IMVHO oczywiscieskromny.gif[...]

bangkok-international-motor-show-2014-ford-everest-concept-2015-se-duoc-san-xuat-1395765713.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Popatrz jak gusta sa inne[...]

> Jak jestem przekonany do lamp - , to wole jednak cos w stylu Everest - zaprojektowane przez tych

> samych ludzi co Falcon wyklepali ...[...] a nie porownywalnie ladniejsze - IMVHO

> oczywiscie[...]

jeżeli to co wkeiłeś ma być ładniejsze od tamtego forda, to ja nie mam pytań, Ty poprostu chyba nie wiesz co piszesz ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jeżeli to co wkeiłeś ma być ładniejsze od tamtego forda, to ja nie mam pytań, Ty poprostu chyba nie

> wiesz co piszesz

Ten sam temathmm.gif, trapezoid grillidea.gif[...], tak IMVHO Everest na zywo jest calkiem ladny001.gif[...]

Ford-Everest-concept-01-626x382.jpg

Ty widocznie wolisz cos w rodzaju Territoryniewiem.gif[...]

My15

2014-ford-territory-side-view.jpg

2011-ford-territory-spy-shots-front.jpg

6922.jpg

I obecny001.gif[...] roznice prawie zadne IMVHOlizak.gif[...]

7412778652_8942f36a12_z.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z tego co wiem, to właśnie u was pełni rolę naszego Passata lub Mondeo, więc wg mnie

pelni-lohmm.gif, generalnie sprzedaz sedan leci na leb na szyje -hmm.gif, jedyie V8 sie utrzymyja i zamowienia rzadow federalnych i stanowych... ale to tez pojdzie 30.GIF[...]

Wiekszosc ludzi porzucila sedan-y, jesli odejmiesz udzial pick-up/ute z rynku nowych aut ok 25% - 250,000 sztuk na rok, to rynek jest calkowicie SUV.

Czym dawmniej byl rodzinny sedan - teraz kazdy kupuje SUVhmm.gif, Kluger, Grand Cherokee bija rekordy - Jeep nie nadaza ich szybciej na statki pakowac i wysylac... 001.gif[...], ditto z Toyota..., to samo w malutkich segmentach SUV, Hyundai sprzedaje kazdego ix35 jaki jest na placu...

post-2440778-262566_6521625_4.jpg.jpg

Jak przejezdzam obok Jeep/Chrysler to widze zawsze to samo - plac pelny z Cherokee - 100-120 aut, po miesiacu widzisz 30 sztuk, po dwoc pusty... miesiac przerwy i ... znow to samo001.gif[...], ilosc GC jakie widze na drogach ostatnio panic.gif[...] masa...

45541.jpg

Czasy sedan minely bezpowrotnie, jedyne jakie sie utrzymuja to Merc C-Class, BMW 3-Series, Audi A4...

Po prostu spoleczenstwo robi sie coraz bogatsze i to widac, Camry numer jeden sprzedazy w klasie Medium, na ddrugim miejscu jest C-Classspineyes.gif, rzecz 10 lat temu nie do pomyslenia... 001.gif

2015_mercedes_benz_c_class_australia_01_c200_01_1-0822-400x200.jpg

Wiec niestety naturalna rzecza auta takie jak Falcon musza ...zginacbuu.gif[...]

Za tanie, i nie oferuja marketing-u iPhone001.gif[...], nikt tego nie che kupic.... 001.gif[...] a IMVHO szkoda....buu.gif[...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bo Ford pewnie sobie teraz w brodę pluje, że pogonił JLR panu od Liptona.

> Link

THXwaytogo.gif, ciekawe ok.gif, nie wiedzialem - 17.3% wow, czyli teraz Tata Motors musi wyprodukowac jedno auto mniej niz jest jest kleintowwink.gifzlosnik.gif[...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny nie jest, brzydki też zdecydowanie nie jest. Wygląda po prostu dobrze i ma coś o czym w Europie można pomarzyć - normalne silniki! Chyba trzeba się przeprowadzić do Australii, bo w europie niedługo nie będzie co kupić, bo w salonach wszytsko będzie miało do 1.5 l z turbo wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.