Skocz do zawartości

Wymiana belki z ABS a hamulce


bolekatepl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Moja belka umiera i musze ja wymienic ale mam hamulce z ABS i teraz mam problem. Wiadomo przy zykłych odpowietrzam i po temacie a jak to sie ma do ABS jak odpowietrzyć później takie hamulce tak jak zwykłe czy jakos inaczej na co zwrócić uwage itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam

> Moja belka umiera i musze ja wymienic ale mam hamulce z ABS i teraz mam problem. Wiadomo przy

> zykłych odpowietrzam i po temacie a jak to sie ma do ABS jak odpowietrzyć później takie

> hamulce tak jak zwykłe czy jakos inaczej na co zwrócić uwage itp

tak jak bez abs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam

> Moja belka umiera i musze ja wymienic ale mam hamulce z ABS i teraz mam problem. Wiadomo przy

> zykłych odpowietrzam i po temacie a jak to sie ma do ABS jak odpowietrzyć później takie

> hamulce tak jak zwykłe czy jakos inaczej na co zwrócić uwage itp

Patrząc od przodu auta: Tył lewy, tył prawy, przód lewy, przód prawy. Potem odpalasz auto i na odpalonym powtarzasz w takiej samej kolejności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Patrząc od przodu auta: Tył lewy, tył prawy, przód lewy, przód prawy. Potem odpalasz auto i na

> odpalonym powtarzasz w takiej samej kolejności.

Kolejnosc to akurat znam chodziło mi tylko o róznice odpowietrzania z ABS i bez ABS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wymieniałem w weekend cylinderki z tyłu. Mam ABS. Odpowietrzałem normalnie i jest ok. Hamuje jak

> złoto

Cylinderki to pikuś mnie raczej martwi fakt jak płyn wyleci tez z pompy bo jednak przy wymianie belki jest to prawie nieuniknione . W twoim przypadku to raczej tego płynu az tak dużo nie uciekło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Cylinderki to pikuś mnie raczej martwi fakt jak płyn wyleci tez z pompy bo jednak przy wymianie

> belki jest to prawie nieuniknione . W twoim przypadku to raczej tego płynu az tak dużo nie

> uciekło

A co za problem zacisnąć jakieś kleszcze na przewodach? Ja tak zawsze robię, żeby potem mieć mniej roboty z odpowietrzaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę płynu wyciekło, ale wężyk wygiąłem w górę i było tego nie wiele, więc nie widzę problemu 270751858-jezyk.gif Odpowietrzałem tak długo, że przy okazji wymieniłem sobie cały płyn hamulcowy, co chwile szedłem dolać do zbiorniczka. Myślę, że na ma się o co martwić, a jak się boisz, że za dużo wyleci to możesz odkręcić cylinderki, wyjąć z tarczy i założyć znowu na wężyki. Wtedy nie wypłynie Ci nic. Będziesz miał zabezpieczone wężyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.