Skocz do zawartości

spodnie na moto


dennis_sc

Rekomendowane odpowiedzi

potrzebuje spodni ale tylko na wycieczke na trening i z powrotem ok.gif

do tej pory jeżdżę w dresie i kurtce trekingowej z lidla. o ile kurtka jest naprawdę świetna (66zł) i nie przewiewa o tyle dres juz nie bardzo szczególnie jak się wraca rozgrzanym. najchętniej zanabył bym coś co da się naciagnąć na dresy i nie będzie przewiewne, ewentualnie coś innego uzywanego samotnie ale łatwo piorącego ok.gif

nie musi to być ciuch stricte motocyklowy (protektory te sprawy), ze względu na cenę raczej wręcz nie powinien. ma tylko nie przewiewać i to na dystansie ~1km

oczywiście jak najtaniej bo to jedyne przeznaczenie tego odziewku wink.gifok.gif

poleci coś ktoś smile.gif

p.s. zastanawiam sie czy spodnie od kompletu przeciwdeszczowego nie byłyby w sam raz hmm.gif

kiedyś miałem takie bazarowe bojówki podszyte jakimś misiem kompletnie nie oddychające bo chyba z jakiejś ceraty zrobione ale teraz do tych celów mogłyby być idealne ok.gif tylko już ich dawno nie ma a nie wiem gdzie szukać tego typu rzeczy niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To się nazywa jeżdżenie "na zdrapkę"

Dokładnie tak nam na kursie powiedziała babeczka. "The scratch-off style".

Mam nadzieję, że mi się nie odmieni i zawsze będę chciał jeździć w odpowiednio wytrzymałych spodniach. Obecnie są to jakieś czarne jeansy ze wstawkami kevlar'owymi. Ale niestety i z nich już "wyrosłem". Kupowałem miesiąc temu i były w sam raz. Teraz już są za duże, za luźne niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dokładnie tak nam na kursie powiedziała babeczka. "The scratch-off style".

> Mam nadzieję, że mi się nie odmieni i zawsze będę chciał jeździć w odpowiednio wytrzymałych

> spodniach. Obecnie są to jakieś czarne jeansy ze wstawkami kevlar'owymi. Ale niestety i z nich

> już "wyrosłem". Kupowałem miesiąc temu i były w sam raz. Teraz już są za duże, za luźne

skoro są za duże to raczej one wyrosły z Ciebie a nie odwrotnie? icon_rolleyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupilem jakies spodnie przeciwdeszczowe na tyle szerokie, ze naklada sie je na zwykle - w teorii z nieprzemakalnego materialu, w praktyce przy mocnym deszczu i dlugiej jezdzie troche przemakaja, ale na dystansie 1km sprawdza sie rewelacyjnie, tylko jeszcze przydalyby sie takie oslonki na buty - siarowo wygladajace niestety, acz dosyc skuteczne. Modelu nie pamietam, bo wybieralem wsrod najtanszych na allegro, za parę dyszek dosłownie, wiec do takich wymogow szukaj czegos w ten desen wlasnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kupilem jakies spodnie przeciwdeszczowe na tyle szerokie, ze naklada sie je na zwykle - w teorii z

> nieprzemakalnego materialu, w praktyce przy mocnym deszczu i dlugiej jezdzie troche

> przemakaja, ale na dystansie 1km sprawdza sie rewelacyjnie, tylko jeszcze przydalyby sie takie

> oslonki na buty - siarowo wygladajace niestety, acz dosyc skuteczne. Modelu nie pamietam, bo

> wybieralem wsrod najtanszych na allegro, za parę dyszek dosłownie, wiec do takich wymogow

> szukaj czegos w ten desen wlasnie

takoż właśnie zrobiłem i spodnie przeciwdeszczowe spełniły wymagania ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.