Skocz do zawartości

infinity Q50 ktos ma cos do powiedzenia ?


Roman XXL

Rekomendowane odpowiedzi

> a o tym myslales? jak dla mnie to nastepca po Merc[...]

A co to jest ? Ja musze tez patrzeć żeby to było jednak w miarę popularne żeby auto nie stało miesiąc czekając na jakaś cześć po stłuczce czy awarii. U nas BMW naprawia każdy garaż. Juz infinity to egzotyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nadal to Hyundai...

czyli badge superiority complexzlosnik.gif, nie znaczy IMVHO ze jest gorszy idea.gif[....] a wrecz przeciwnie, moze byc calkowicie odwrotnie.

Tym nie drive.gif jeszcze, starym Genesis tak, wiec nie wiem, ale jesli q wyklepania bedzie jak stary to waytogo.gif, wiekszych probelmow nie bylo, ten jak narazie AFAIK ma problemo z dachem w CAN tempzlosnik.gif

D6VMcV.jpg

No i mozesz sobie wziasc $300 mniej za iPad w schowkuwink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bo podoba mi się ogólna idea żeby pozbywać się mechanicznych połączeń,

> gdzie coś może się zepsuć i trzeba to rozbierać, więc i potem wszystko

> kalibrować od nowa... Jakby Ci to szybko wyjaśnić - A320 są lepsze

> od B737, właśnie dlatego, że mają fly-by-wire...

No ja się nie zgadzam... może w tankowcu to jest słuszne bo i co ten kapitan by wyczuł... w samolocie i tak jest 2...... 3 układu dublujące ( w moich autach nigdy nie było 2 kierownic zlosnik.gif ) się ... ale nie w aucie... mechanizmy przekładnie i tak są bo musi być silnik elektryczny, łożyska i zębatki są zlosnik.gif co jednak się stanie jak mi alternator siądzie przy 170 km/h lub bezpiecznik wywali czacha.gif lub będę miał stłuczkę i komputer oberwie bo ktoś go na zderzaku umieścił ... czacha.gif życie to nie gierka sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No ja się nie zgadzam... może w tankowcu to jest słuszne bo i co ten kapitan by wyczuł... w

> samolocie i tak jest 2...... 3 układu dublujące ( w moich autach nigdy nie było 2 kierownic

> ) się ... ale nie w aucie... mechanizmy przekładnie i tak są bo musi być silnik elektryczny,

> łożyska i zębatki są co jednak się stanie jak mi alternator siądzie przy 170 km/h lub

> bezpiecznik wywali lub będę miał stłuczkę i komputer oberwie bo ktoś go na zderzaku umieścił

> ... życie to nie gierka

Wtedy się władcy mechanizm który polaczy układ w sposób bezpośredni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.