Skocz do zawartości

Wymiana żarówki świateł mijania w H


pmpm

Rekomendowane odpowiedzi

> Czy ktoś wymieniał, kurcze nie mogę się do niej dostać po zdjęciu gumowej osłony, kabelek za krótki

> i łapy mi się nie mieszczą. Rozbebrałem wszystko i klops...

Wszyscy, którzy mają H wymieniali. grinser006.gif

Sprawdź, czy gdzieś nie zawinął się o coś przewód i dlatego masz problem.

Generalnie przewody te są z naddatkiem i elegancko powinno wejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy ktoś wymieniał, kurcze nie mogę się do niej dostać po zdjęciu gumowej osłony, kabelek za krótki

> i łapy mi się nie mieszczą. Rozbebrałem wszystko i klops...

łapy się nie mieszczą w nadkole? mi spokojnie wlazły ale trzeba pamiętać o skręceniu kół grinser006.gif a kabelek też u mnie za krótki i ledwo żarówka wystawała z nadkola :/ te 20-30cm byłoby zbawienne ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy ktoś wymieniał, kurcze nie mogę się do niej dostać po zdjęciu gumowej osłony, kabelek za krótki

> i łapy mi się nie mieszczą. Rozbebrałem wszystko i klops...

Trzeba bylo zqapytac kto nie wymienial hehe.gif

Ogolnie rozwiazanie malo szcesliwe, ale nie niemozliwe i skoro ja pare razy na parkingu pod blokiem wymienilem to chyba kazdy da rade grinser006.gif

Masz problemy to podnies auto, albo zdejmij kolo, bedzie latwiej ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK zrobiłem, moim zdaniem porypana ta wymiana, pomimo skręcenia kół, tak jak u innych kabelek był bardzo krótki no i montaż w lampie utrudniony. Długość kabelka może od rocznika zależy (u mnie 2011)? Drugi raz będzie lepiej smile.gif. A tak przy okazji żarówka siadła po 3,5 roku od nowości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> OK zrobiłem, moim zdaniem porypana ta wymiana, pomimo skręcenia kół, tak jak u innych kabelek był

> bardzo krótki no i montaż w lampie utrudniony. Długość kabelka może od rocznika zależy (u mnie

> 2011)? Drugi raz będzie lepiej . A tak przy okazji żarówka siadła po 3,5 roku od nowości

Co do kabelkow to mam identyczne w 2009 jak i 2011.

Długo wytrzymala, w roczniku 2011 pierwsza wymienialem po 15 miesiacach i 25kkm (dziennych brak).

Ogolnie w 2 Astrach 4 zarowki w ciagu 2 miesiecy zmienilem (ze wzgledu na dostep pojedynczo), naklalem sie przy okazji na konstruktowow co nie miara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> naklalem sie przy okazji na konstruktowow co nie miara.

w takim razie nie chciałbym słuchać twojej "wiązanki" jakbyś miał wymienić żarniki w xenonach grinser006.gif

Problem rozwiązany.

W sprawie dyskusji nad wyższości jednych żarówek nad drugimi zapraszam do specjalnego wątku.

Link w FAQ.

[Orochimaru]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.