Skocz do zawartości

[YT] Running man


YarooS

Rekomendowane odpowiedzi

> Profesjonalnie zmontowany - bez jakichkolwiek watpliwosci,

> ciekawe ujecia ( zwlaszcza przez drohne )

dokładnie smile.gif

> ale tresc pozostaje wiocha.

no ale gdzie tam... ten patos ziejący z muzyki, to EGO kierownika, który się dał sfilmować, nie zmieści się nawet na ekranie IMAXa wink.gif Paaanie, 100% pasji! szacun! LwG!

i na to wszystko wymęczony tytuł, który próbuje być ambitny smile.gif

a jak napiszesz pod tym filmem złe słowo, to się zlecą "obrońcy pasji motocyklowej". LwD!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dokładnie

> no ale gdzie tam... ten patos ziejący z muzyki, to EGO kierownika, który się dał sfilmować, nie

> zmieści się nawet na ekranie IMAXa Paaanie, 100% pasji! szacun! LwG!

> i na to wszystko wymęczony tytuł, który próbuje być ambitny

> a jak napiszesz pod tym filmem złe słowo, to się zlecą "obrońcy pasji motocyklowej". LwD!

Co to jest LwD?? hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie twierdzę, że to jest głębokie, ale skuteczne!

> Doktoryzuję się ostatnio z tematyce i mogę kilka rzeczy podpowiedzieć.

smile.gif myslalem ze z "bycia kimś/jakimść" po to, żeby się babkom podobało wyrasta się w ogólniaku smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> myslalem ze z "bycia kimś/jakimść" po to, żeby się babkom podobało wyrasta się w ogólniaku

A jak inaczej je zdobywać? niewiem.gif

Wrąbaliście się w małżeństwa to co możecie o tym wiedzieć...!? wpysk.gif

Już nie jesteście zdobywcami, tylko cichymi ofiarami...

Jak chcesz wyrwać królową balu to musisz być królewiczem, na pasztety wystarczy bycie sobą w dresie... old.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Śmiejesz się przez łzy...?

> Wiem, że fajnie powzdychać do pięknych kobiet, ale jeszcze fajniej jest się z nimi umawiać!

Pudło hehe.gifhehe.gif ale jak Ci będzie lepiej to tak sobie tłumacz hehe.gifhehe.gif

Wiesz, ja nie musiałem kupić wypasionego moto by wyrywać lachony - wyrwałem tą co mi się podobała i po temacie. Teraz korzystam, a nie tracę czasu na wyrywanie 270751858-jezyk.gif270751858-jezyk.gif270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Śmiejesz się przez łzy...?

> Wiem, że fajnie powzdychać do pięknych kobiet, ale jeszcze fajniej jest się z nimi umawiać!

Oj, nazywajmy rzeczy po imieniu - podupczyć, po prostu.

I różnica taka, że RSSS będzie dupczył, a inni dupczą o tym, co RSSS robi aby podupczyć.

Ot, takie dupczenie. zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A gdzie powiedziałem o pozowaniu...?

pisałeś o byciu skromnym jako czymś złym, i czyms co należy zmienić żeby costam smile.gif do tego się odnoszę.

> Ładne ubieranie się to nie pozowanie, każdy z nas to robi, jedni częściej inni rzadziej.

> Ne wmawiam im, że jestem chirurgiem...

nie wiem skąd wziąłeś o ładnym ubieraniu się tekst. ale w sumie ciekawy temat: zsiadasz w nowym kombi - idziesz na podryw, a na ramionach ok 300 zabitych owadów, w różnych pozach grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.