Skocz do zawartości

Quad mini dla dziecka


adamec1

Rekomendowane odpowiedzi

Interesuje mnie opinia na temat kupowania dziecku, małemu dziecku tego typu sprzętów? Córka ma 4,5 roku i chciałbym jej zakupic Quada mini. Małą 50cm^. Coś na podobę jak w tym ogłoszeniu ale pytam o wasze podejście to tej sprawy. Moja druga lepsza połówka jest przeciwna ale mam znajomego którego syn w tym samym wieku zasuwa jak szalony na czymś taki. Oczywiście max prędkość takiego sprzętu ma ustawioną na prędkość pieszego zlosnik.gif

Jest sens czy imo za wcześnie bądź w ogóle niepotrzebnie niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak córka miała około 7 lat to kupiłem quada KYMCO 50. Sprzęt dużo większy, prawie normalny quad, ale do rzeczy. Jak jeździłem z nią to była super zabawa, zwłaszcza po błocie.Jak miała pojeździć sama to jej nie ciągnęło. Moja bakcyla nie połknęła.

Sytuacji podbramkowych na szczęście nie było.

Pojedź na jakiś tor co ma wypożyczalnię i zobacz jak córka zareaguje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ... Córka ma 4,5 roku ...

> ... Moja druga lepsza połówka jest przeciwna ...

> ... syn w tym samym wieku zasuwa jak szalony ...

Posłuchaj swoje połówki, nie bez powodu zwykle pisze się, że to lepsza połówka, w tym wypadku również mądrzejsza. Jak widać Twój znajomy miał mniej szczęścia i jego lepsza połówka wcale lepsza nie jest skoro zgodziła się na taką głupotę ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Posłuchaj swoje połówki, nie bez powodu zwykle pisze się, że to lepsza połówka, w tym wypadku

> również mądrzejsza. Jak widać Twój znajomy miał mniej szczęścia i jego lepsza połówka wcale

> lepsza nie jest skoro zgodziła się na taką głupotę ...

Popieram ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego z linka co podałeś nie polecam bo silnik odpalany szarpanką i brak biegu wstecznego, u mnie córka jeździ na chińczyku 125. Zaczynała jak miała 7lat, quada kupiłem używanego 3 lata temu za 800zł, po roku przeszedł remont, zainwestowałem w nowe tulejki zawieszania, amortyzatory,regulator napięcia,akumulator i nigdy nie było problemów, pali bezproblemowo, początkowo miała dość mocno przykręconą manetkę gazu a teraz jeździ na 80%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Interesuje mnie opinia na temat kupowania dziecku, małemu dziecku tego typu sprzętów? Córka ma 4,5

> roku i chciałbym jej zakupic Quada mini. Małą 50cm^. Coś na podobę jak w tym ogłoszeniu ale

> pytam o wasze podejście to tej sprawy. Moja druga lepsza połówka jest przeciwna ale mam

> znajomego którego syn w tym samym wieku zasuwa jak szalony na czymś taki. Oczywiście max

> prędkość takiego sprzętu ma ustawioną na prędkość pieszego

> Jest sens czy imo za wcześnie bądź w ogóle niepotrzebnie

za wczesnie, quad ma to do siebie, ze latwo sie nim przykryc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tego z linka co podałeś nie polecam bo silnik odpalany szarpanką i brak biegu wstecznego, u mnie

> córka jeździ na chińczyku 125. Zaczynała jak miała 7lat, quada kupiłem używanego 3 lata temu

> za 800zł, po roku przeszedł remont, zainwestowałem w nowe tulejki zawieszania,

> amortyzatory,regulator napięcia,akumulator i nigdy nie było problemów, pali bezproblemowo,

> początkowo miała dość mocno przykręconą manetkę gazu a teraz jeździ na 80%.

Podaj model food.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Posłuchaj swoje połówki, nie bez powodu zwykle pisze się, że to lepsza połówka, w tym wypadku

> również mądrzejsza. Jak widać Twój znajomy miał mniej szczęścia i jego lepsza połówka wcale

> lepsza nie jest skoro zgodziła się na taką głupotę ...

No tak ale czemu?? Syn mojej siorki mało się nie zabił na rowerze. A mało kto napisze że kupno roweru dla dziecka to głupota. Więc??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Interesuje mnie opinia na temat kupowania dziecku, małemu dziecku tego typu sprzętów? Córka ma 4,5

> roku i chciałbym jej zakupic Quada mini. Małą 50cm^. Coś na podobę jak w tym ogłoszeniu ale

> pytam o wasze podejście to tej sprawy. Moja druga lepsza połówka jest przeciwna ale mam

> znajomego którego syn w tym samym wieku zasuwa jak szalony na czymś taki. Oczywiście max

> prędkość takiego sprzętu ma ustawioną na prędkość pieszego

> Jest sens czy imo za wcześnie bądź w ogóle niepotrzebnie

a moze lepiej mini crossa? Ja swojemu (jak sie juz oswoi troche bardziej z jazda na motocyklu) chce wlasnie cos takiego kupic a do tego pelna zbroje wink.gif niech sie mlody uczy u dziadkow na polu, a w razie czego moge mu asystowac na rowerze albo sobie tez sprawie jakiegos crossa grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Podaj model

ma takiego http://otomoto.pl/inny-inny-quad-m-max-125-nowy-model-M3603132.html początkowo jeździła po ogrodzie między iglakami, parkowała jak na egzaminie na prawo jazdy zlosnik.gif gaz był przykręcony aby tylko sprzęgło złapało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a moze lepiej mini crossa? Ja swojemu (jak sie juz oswoi troche bardziej z jazda na motocyklu) chce

> wlasnie cos takiego kupic a do tego pelna zbroje niech sie mlody uczy u dziadkow na polu, a w

> razie czego moge mu asystowac na rowerze albo sobie tez sprawie jakiegos crossa

O jeszcze nie. Musi mieć 4 koła ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ma takiego http://otomoto.pl/inny-inny-quad-m-max-125-nowy-model-M3603132.html początkowo jeździła

> po ogrodzie między iglakami, parkowała jak na egzaminie na prawo jazdy gaz był przykręcony

> aby tylko sprzęgło złapało.

oslabiony.gif musi być różowy bo inaczej nawet nie wsiądzie rotfl.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gaz był przykręcony

> aby tylko sprzęgło złapało.

Te przykręcanie gazu jest przereklamowane. Jak jeździsz po równym, płaskim terenie to zdaje to egzamin, ale jeśli tylko są górki i wzniesienia to pod górkę stanie, a z górki będzie za szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.