Skocz do zawartości

fototapeta


Olleo

Rekomendowane odpowiedzi

chce zrobic na jednej scianie fototapete synowi w pokoju, cos w tym guscie (znalezione na portalu z fototapetami):

fototapeta-jeep-off-road-transport.jpg

fototapeta-jeep-transport.jpg

sciany ma juz pomalowane i nie chce ich paskudzic klejem, zeby nie bylo w przyszlosci problemu z ich malowaniem. Czy fototapeta samoprzylepna, to dobry pomysl?

Czy macie jakies polecane firmy?

Czy sa firmy, ktore realizuja fototapety z wlasnych zdjec? Jaka rozdzielczosc musi byc?

Czy to sie klei z paskow, czy dostarczaja dociete na wymiar?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Poczytaj i podpytaj tu

Czesc odpowiedzi znam - robia ze zdjecia i to z grubsza 1 pixel = 1mm2 musi byc rozdzielczosc. Brak info na stronie, czy fototapeta moze byc samoprzylepna - dopiero jak wybiore "naklejka", pojawia sie opcja samoprzylepnosci.

Korzystales?

Pozostaje jeszcze pare pytan - czy tna wiekszy obraz na paski 100cm szerokie oraz czy lepiej klej, czy samoprzylepna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> chce zrobic na jednej scianie fototapete synowi w pokoju, cos w tym guscie (znalezione na portalu z

> fototapetami):

> sciany ma juz pomalowane i nie chce ich paskudzic klejem, zeby nie bylo w przyszlosci problemu z

> ich malowaniem. Czy fototapeta samoprzylepna, to dobry pomysl?

> Czy macie jakies polecane firmy?

> Czy sa firmy, ktore realizuja fototapety z wlasnych zdjec? Jaka rozdzielczosc musi byc?

> Czy to sie klei z paskow, czy dostarczaja dociete na wymiar?

winyl polecam. mam taką niewielką (ok 1mx3m). firmy nie pamiętam - jakas losowa z sieci.

klejenie łatwizna. nie rozumiem co Cie interesuje "w przyszłości" - przeciez nie będziesz tego wymieniał co kwartał. a nwet jeśli - to poświęcisz 4h na przygotowanie powierzchni - tragedii nie ma.

a co do rozdzielczości to nie wierz w konfiguratory. generalnie nikt nie będzie przy tym z lupą chodził i podziwiał detali - nie musi być 1px na 1mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie korzystałem, nie lubię wink.gif Firma, którą Ci podałem to działalność znajomego - drukowane jest to w jakiejś dużej drukarni, nie wiem na jakie kawałki tną - musiał byś zapytać. Z tego co wiem reklamacji jakościowych nie mają, raczej jak coś w transporcie się uszkodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> winyl polecam. mam taką niewielką (ok 1mx3m). firmy nie pamiętam - jakas losowa z sieci.

> klejenie łatwizna. nie rozumiem co Cie interesuje "w przyszłości" - przeciez nie będziesz tego

> wymieniał co kwartał. a nwet jeśli - to poświęcisz 4h na przygotowanie powierzchni - tragedii

> nie ma.

chodzi o to, ze nie chce pozniej sie meczyc ze zmywaniem kleju - chce zedrzec i moc od razu malowac, albo nawet zostawic to, co jest pod spodem (wczoraj malowalem na gotowo)

> a co do rozdzielczości to nie wierz w konfiguratory. generalnie nikt nie będzie przy tym z lupą

> chodził i podziwiał detali - nie musi być 1px na 1mm.

nie o to chodzi - nie da sie wybrac wiekszej fototapety, niz 1x1m z obrazka o rozdzielczosci 1000x1000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> chodzi o to, ze nie chce pozniej sie meczyc ze zmywaniem kleju - chce zedrzec i moc od razu

> malowac, albo nawet zostawic to, co jest pod spodem (wczoraj malowalem na gotowo)

> nie o to chodzi - nie da sie wybrac wiekszej fototapety, niz 1x1m z obrazka o rozdzielczosci

> 1000x1000.

Ty ze wszystkiego problem robisz czy mi się wydaje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ty ze wszystkiego problem robisz czy mi się wydaje?

nie lepiej zapobiec problemowi, niz stanac przed nim za pare lat? Jak syn dorosnie, to zakladam, ze z fototapety zrezygnuje calkowicie, wiec trzeba bedzie malowac. Mylem kilka razy sciany z kleju, dziekuje, postoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie lepiej zapobiec problemowi, niz stanac przed nim za pare lat? Jak syn dorosnie, to zakladam, ze

> z fototapety zrezygnuje calkowicie, wiec trzeba bedzie malowac. Mylem kilka razy sciany z

> kleju, dziekuje, postoje.

To proponuje kupić van Gogha i powiesić na gwoździu wtedy dziure zagispujesz i już.

Naprawdę robisz problem z niczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak syn dorosnie, to zakladam, ze

> z fototapety zrezygnuje calkowicie, wiec trzeba bedzie malowac. Mylem kilka razy sciany z

> kleju, dziekuje, postoje.

Dasz mu wiadro z płynem szczotkę i będzie zmywal klej no chyba że też bedzie najpierw szukał przez miesiąc w internecie doktoratu na temat zmywania i malowania ścian...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To proponuje kupić van Gogha i powiesić na gwoździu wtedy dziure zagispujesz i już.

> Naprawdę robisz problem z niczego.

Sluchaj, jaki Ty masz problem?

Pytam o fototapete samoprzylepna, to sie czepiasz o doszukiwanie sie problemow. To zdaje sie nie ja mam jakis problem zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sluchaj, jaki Ty masz problem?

> Pytam o fototapete samoprzylepna, to sie czepiasz o doszukiwanie sie problemow. To zdaje sie nie ja

> mam jakis problem

To nie pytaj tylko kup , przyklej a za kilka lat zdasz relację jak bedziesz zrywał zlosnik.gif

Dzieciak Ci wyrośnie nim się zdecydujesz na technologię przyozdobienia mu pokoju .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To nie pytaj tylko kup , przyklej a za kilka lat zdasz relację jak bedziesz zrywał

> Dzieciak Ci wyrośnie nim się zdecydujesz na technologię przyozdobienia mu pokoju .

Spokojna Twoja rozczochrana. Ten rozmiar fototapety, to koszt rzedu 700-900zl, wiec wole spytac, zanim wyrzuce pieniadze w bloto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mylem kilka razy sciany z

> kleju, dziekuje, postoje.

Słuchaj, również nie wyczujesz jak zachowa się tapeta samoprzylepna, zwłaszcza za parę lat. Zależy od kleju na podłożu jakie dana firma używa i zależy od samej ściany. Miałem w mieszkaniu ścianę, z której dało się bez śladu oderwać najmocniejszą taśmę klejącą a z innej nawet słaba papierowa malarska zrywała farbę i warstwę gładzi tynkowej. Reguły nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> chce zrobic na jednej scianie fototapete synowi w pokoju, cos w tym guscie (znalezione na portalu z

> fototapetami):

> sciany ma juz pomalowane i nie chce ich paskudzic klejem, zeby nie bylo w przyszlosci problemu z

> ich malowaniem. Czy fototapeta samoprzylepna, to dobry pomysl?

> Czy macie jakies polecane firmy?

> Czy sa firmy, ktore realizuja fototapety z wlasnych zdjec? Jaka rozdzielczosc musi byc?

> Czy to sie klei z paskow, czy dostarczaja dociete na wymiar?

takie coś PIXERStick

miałam w poprzednim mieszkaniu na kawałku ściany - klei się łatwo i faktycznie można spokojnie odkleić, poprawić i dalej się trzyma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> takie coś PIXERStick

> miałam w poprzednim mieszkaniu na kawałku ściany - klei się łatwo i faktycznie można spokojnie

> odkleić, poprawić i dalej się trzyma

jaka cena Ci wyszla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.