Skocz do zawartości

Kalendarz 2015


Kazu

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie,moze zrobimy sobie kalendarz 12 stronicowy jak chlopaki ze Stilo. Po rozmowie z pewnym kacikowiczem,ktory poparl moj pomysl, potrzeba by 12 zdjec, jesli bedzie wiecej chetnych niz kartek, to zrobimy konkurs.

Projekt zrobil by koleg Piq z SSP, wszystkie koszta jak sprawdzi da mi znac, wiadomo ze wpierw zrobi kalendarz dla Stilo potem dla nas.

EDIT

ANKIETA - czyli nasz wybór fotek do kalendarza

Podwieszony wątek - Kalendarze Croma 2015

Dyskusja pozostaje tutaj

Iron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak w temacie,moze zrobimy sobie kalendarz 12 stronicowy jak chlopaki ze Stilo.

Pomysł niezły - choć nie wiem czy wypali , bo ostatnio sporo Crom opuściło kącik hmm.gif

Jeśli nie , to "wypuścimy" najwyżej kalendarzyki miniaturowe waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pomysł niezły - choć nie wiem czy wypali , bo ostatnio sporo Crom opuściło kącik

> Jeśli nie to "wypuścimy" najwyżej kalendarzyki miniaturowe

ewentualnie damy po 2 fotki od kazdego ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak w temacie,moze zrobimy sobie kalendarz 12 stronicowy jak chlopaki ze Stilo. Po rozmowie z

> pewnym kacikowiczem,ktory poparl moj pomysl, potrzeba by 12 zdjec, jesli bedzie wiecej

> chetnych niz kartek, to zrobimy konkurs.

> Projekt zrobil by koleg Piq z SSP, wszystkie koszta jak sprawdzi da mi znac, wiadomo ze wpierw

> zrobi kalendarz dla Stilo potem dla nas.

Dobra niech Wam będzie wink.gif Jak się zbierze min 12 szt to zrobię jakiś kalendarz dla Cromy. Zeby potem kalendarz byl wydrukowany musi byc ok 20 szt zamowionych w przeciwnym razie im mniej sztuk tym koszt rosnie. Przy 20 szt w poprzednim roku koszt kalendarza to ok 25zł. W tym roku nie sprawdzałem cen ale nie sądzę żeby było to więcej niż 30zł. Wkrótce sprawdzę jak ceny się plasują w tym roku.

Możemy akcję zrobić tak jak to było na stilo - tj. wysylanie fotek, ankieta na najlepsze foto ktore jest umieszczane na listkowym, a reszta fotek wędruje na kalendarz 12 stronicowy wg punktacji.

ZASADY:

1. Zdjęcie ma przedstawiać Fiata Cromę, którego właścicielem/współwłaścicielem/głównym użytkownikiem jest użytkownik forum autokacik.pl i w razie konieczności jest w stanie to udowodnić (bycie posiadaczem lub użytkownikiem).

2. Użytkownik zgłaszający zdjęcie do konkursu musi być jego autorem - w przypadku gdy nie jest (np kolega fotograf zrobił mu sesję), musi posiadać zgodę autora na wykorzystanie zdjęcia i w razie konieczności ją przedstawić.

3. Każdy użytkownik ma prawo do wysłania 2 zdjęć samochodu jak w pkt. 1. Zdjęcia muszą być w pozycji poziomej, w największej rozdzielczości.

4. Użytkownik wysyłając zdjęcia na konkurs zgadza się na wykorzystanie ich w celu zamieszczenia ich na forum autokacik.pl i na kalendarzu klubowym Croma 2015 (w jakiejkolwiek

formie) i w żadnym innym celu.

5. Użytkownik wysyłając zdjęcia na konkurs zgadza się na drobną ingerencje graficzną (tj. usunięcie nr rejestracyjnych, korekta wymiarów zdjęcia). Proszę o nie podpisywanie zdjęć własnym nickiem. Wszystkie zdjęcia zostaną podpisane (nickiem z forum) tą samą czcionką i tym samym stylem aby zachować spójność.

6. Dobrze by było aby zdjęcie przedstawiało nie tylko sam samochód ale żeby w tle był ładny widok. Pamiętajmy że tło też się liczy

7. Do momentu ostatecznego rozstrzygnięcia każdy uczestnik konkursu ma prawo do wycofania zdjęć zgłoszonych na konkurs, o czym niezwłocznie winien powiadomić.

8. Zdjęcia należy wysłać na adres [email protected] W tytule wiadomości prosz podać swój nick z AK + słowo croma. Na zgłoszenia czekamy do dnia 25.11.2014 r. Na maruderów nie będziemy czekać gdyż czas nagli dlatego proszę nie zwlekać z wysyłaniem zdjęć. Po 25.10.2014 zostanie utworzona ankieta gdzie będzie można oddawać swoje głosy przez około 1-2 tygodnie.

9. Zdjęcie, które uzyska najwyższą ocenę użytkowników będzie umieszczone na małym, listkowym kalendarzyku na rok 2015 (o ile taki powstanie).

10. Warunkiem powstania kalendarza listkowego będzie łączna liczba zamówionych ponad 200 szt (o tym będzie osobny wątek).

11. Pozostałe zgłoszone zdjęcia mogą zostać wykorzystane na stworzenie rocznego, dużego kalendarza klubowego, z tym zastrzeżeniem, że może to być kilka zdjęć, które uzyskały kolejne lokaty (nie wszystkie) - pod warunkiem powstania w ogóle takiego kalendarza.

12. Warunkiem powstania kalendarza dużego jest minimum 12 aut zgłoszonych do konkursu oraz minimum 20 zamówionych sztuk (o tym będzie osobny wątek).

13. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu w trakcie trwania konkursu, a także przerwania bądź zrezygnowania z konkursu na każdym jego etapie o czym uczestnicy zostaną w niniejszym wątku powiadomieni

Kolejne etapy konkursu będą podawane na bieżąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..............

> 8. Zdjęcia należy wysłać na adres [email protected] W tytule wiadomości prosz podać swój

> nick z AK + słowo croma. Na zgłoszenia czekamy do dnia 25.11.2014 r. Na maruderów nie będziemy

> czekać gdyż czas nagli dlatego proszę nie zwlekać z wysyłaniem zdjęć. Po 25.10.2014 zostanie

> utworzona ankieta gdzie będzie można oddawać swoje głosy przez około 1-2 tygodnie.

.............

Proponuję wydłużyć nieco termin na skompletowanie fotek do 30.11 , a potem głosujemy ok.gif

Jeśli pasuje to czyścimy wątek i czekamy na prace artystyczne waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jestem zainteresowany , jak najbardziej . Tylko fotki hmmm córka się tym para . poproszę to może

> znajdzie czas na jakąś sesje ,sprzęt nawet jakiś ma , tylko trzeba dobrej jakości a to trochu

> waży . Kwestia techniczna ale do opanowania .

@ który jest podany powinien przyjąć nawet 100MB załącznik.

Potem na forum umieszczane są fotki regulaminowe o dużo mniejszych jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ..............

> .............

> Proponuję wydłużyć nieco termin na skompletowanie fotek do 30.11 , a potem głosujemy

> Jeśli pasuje to czyścimy wątek i czekamy na prace artystyczne

W tym momencie możemy nie wyrobić z czasem żeby wszyscy otrzymali kalendarz przed styczniem ale niech będzie do 30.11 żeby było troche czasu na fotki. Na wykonanie projektu trochę czasu potrzebuję a grafika jest tylko moim hobby więc bawię się nią tylko w wolnej chwili. Drukarnia drukuje projekt w 4-5 dni roboczych i będą drukowane kalendarze tylko w takiej ilości ile będzie zgłoszeń bo zwrotów w drukarni nie ma i nikt wydanej kasy nie zwróci. Na samo zebranie zamówień na kąciku też trochę musimy poczekać (7-14dni). Potem zebranie pieniążków.....wszystko to zajmuje trochę czasu.

Ale żeby od razu się nie poddawać bez walki i żeby nikt nie był poszkodowany to może pojedyncze auta użytkowników zaczniemy od lutego a w styczniu damy wszystkie fotki które zostały zgłoszone?

Może założyć nowy wątek z zasadami itp i go przypiąć a ten zostawić do luźnej dyskusji.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale żeby od razu się nie poddawać bez walki i żeby nikt nie był poszkodowany to może pojedyncze

> auta użytkowników zaczniemy od lutego a w styczniu damy wszystkie fotki które zostały

> zgłoszone?

> Może założyć nowy wątek z zasadami itp i go przypiąć a ten zostawić do luźnej dyskusji.

Obie propozycje brzmią rozsądnie , więc jestem jak najbardziej za ok.gif

EDIT

---------------

Podwieszony wątek - Kalendarze 2015

Dyskusja pozostaje tutaj ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jestem za... może i u mnie się coś znajdzie pryz czym sceneria przypadkowa, nie robiłem zdjęć z

> myślą o konkursie/kalendarzu..

I nie ma problemu z tym ok.gif

Jak juz kalendarz bedzie stary, to zawiesze sobiego jako pamiatke w garazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tragedia z tymi fotkami , spędziłem 3 godziny z fotografem na tej sesji , ze 100 fotek zrobiła , a ile się nasłuchałem , że to ciulowe światło , że plener do kitu . Faktem jest , że pogoda nie dopisała i widoki nie za bardzo . Suma sumarum wybrała tylko pare fotek poprawiła z lekka i stwierdziła , ,że generalnie to jednak żadne nie nadaje się . Mimo wszystko postanowiłem wysłać kilka , może się jakieś spodoba . Zrobiłem co mogłem , efekt ocencie sami , ja także zadowolony nie jestem . Nie żebym marudził , ale nauczyłem się ,że robienie fotek to jednak nie takie fiu fiu .

O kurcze , dopiero teraz doczytałem , że tylko mogę 2 fotki wysłać a ja nawaliłem aż 11 sorki , przepraszam za nadgorliwośc blush.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wysłałem kilka dni temu, ale czy będzie się do czegoś nadawać

> Jak jutro zbiorą się 3 Cromy to będzie fotka.

> Jak tam chłopaki będziecie?

Ja wlasnie chyle jacka w gorach''''zimno w ciul a ino -3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> i dobrze, czarne byłoby słabo widoczne przy wczorajszej pogodzie

> Kiedy konkurs?

jak dostanę odpowiedz od jednego użytkownika co do jednego zdjęcia.

Wszystko prawie gotowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ankiete proponuje podwiesic

Ale wtedy zniknie fajna ikonka przy tytule wiadomości i zostanie sama szpila smirk.gif

Jednak wcześniej czy później i tak trzeba będzie ją przypiąć , a póki co są linki do ankiety na początku każdego z wątków dot. kalendarza ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.