Skocz do zawartości

Kalendarz 2015


Kazu

Rekomendowane odpowiedzi

> .... Jak się zbierze min 12 szt to zrobię jakiś kalendarz dla Cromy.

> <.........> ankieta na najlepsze foto które

> jest umieszczane na listkowym, a reszta fotek wędruje na kalendarz 12 stronicowy wg punktacji.

Hmm , wychodzi na to że mamy 2 zwycięskie fotki - ciężko będzie je obie zmieścić na listkowy wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Hmm , wychodzi na to że mamy 2 zwycięskie fotki - ciężko będzie je obie zmieścić na listkowy

przede wszystkim gratuluję autorowi zdjęcia nr 6 jak i autorowi zdjęcia nr 17 (pozostawmy to jeszcze anonimowo)

na kalendarzu listkowym niestety może się znaleźć tylko jedno zdjęcie także widzę w tym momencie dwa rozwiązania:

1. zasada kto pierwszy ten lepszy ( jedno foto zostało wysłane 23 listopada, a drugie 30-go listopada)

2. dogrywka między tymi dwoma użytkownikami (powiedzmy tygodniowa tym razem)

Osobiście jestem za opcją 2 żeby nikogo nie faworyzować ani żeby nikt się nie poczuł skrzywdzony.

Słucham Waszej opinii smile.gif

Z przyczyn osobistych nie mogłem do tej pory poświęcić zbyt dużo czasu na kalendarze cromy więc czasu jeszcze trochę mamy. (postaram się projekt dokończyć w tym tygodniu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> przede wszystkim gratuluję autorowi zdjęcia nr 6 jak i autorowi zdjęcia nr 17 (pozostawmy to

> jeszcze anonimowo)

> na kalendarzu listkowym niestety może się znaleźć tylko jedno zdjęcie także widzę w tym momencie

> dwa rozwiązania:

> 1. zasada kto pierwszy ten lepszy ( jedno foto zostało wysłane 23 listopada, a drugie 30-go

> listopada)

> 2. dogrywka między tymi dwoma użytkownikami (powiedzmy tygodniowa tym razem)

> Osobiście jestem za opcją 2 żeby nikogo nie faworyzować ani żeby nikt się nie poczuł skrzywdzony.

> Słucham Waszej opinii

> Z przyczyn osobistych nie mogłem do tej pory poświęcić zbyt dużo czasu na kalendarze cromy więc

> czasu jeszcze trochę mamy. (postaram się projekt dokończyć w tym tygodniu).

Zadajmy sobie pytanie czy listkowy kalendarz powstanie. Będzie tylu chętnych na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 1. zasada kto pierwszy ten lepszy ( jedno foto zostało wysłane 23 listopada, a drugie 30-go

> listopada)

> 2. dogrywka między tymi dwoma użytkownikami (powiedzmy tygodniowa tym razem)

> Osobiście jestem za opcją 2 żeby nikogo nie faworyzować ani żeby nikt się nie poczuł skrzywdzony.

OK.

ANKIETA Dodatkowa - Dogrywka - KLIKAMY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> przede wszystkim gratuluję autorowi zdjęcia nr 6 jak i autorowi zdjęcia nr 17

Już po dogrywce , więc sprawę mamy jasną - zdecydowanym zwycięzcą został autor fotki nr 6 claps.gif

No to teraz można jechać już dalej w temacie kalendarzy Croma 2015 waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Już po dogrywce , więc sprawę mamy jasną - zdecydowanym zwycięzcą został autor fotki nr 6

> No to teraz można jechać już dalej w temacie kalendarzy Croma 2015

No to teraz oficjalnie mogę powiedzieć że zwycięskie zdjęcie jest autorstwa Pawła Czekały. claps.gif

Gratulacje Pawle waytogo.gif

Co do kalendarzy to kończę projekt kalendarza i wkrótce go Wam zaprezentuję.

Jeśli chodzi o druk kalendarzy to dowiedziałem się że drukarnia ma przerwę 24-28 grudnia oraz 1-6 stycznia więc nasze kalendarze będą mogły być drukowane dopiero po 6tym. Drukarnia potrzebuje do 5 dni roboczych więc jak przypuszczałem wysyłka będzie możliwa dopiero w okolicach 14go stycznia.

Moja prośba jest taka. Kalendarz w całości postaram się Wam zaprezentowac najpóźniej w Święta. Zamówienia będą w takim razie do 6go stycznia MAX tak żebym 7-go mógł złożyć zlecenie druku. W tym momencie podam dokładny koszt kalendarzy (w zależności od ilości zamowień) i będę prosił o w miarę szybkie wpłaty żeby w dniu odebrania kalendarzy móc je od razu Wam wysłać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.