Skocz do zawartości

Radio w cenie około 200zł.


matadorRS

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje radio do auta. Z założenia najtańsze bo nie jestem audiofilem. W tej chwili jedyny wymóg to wyjście na wzmacniacz i odtwarzanie mp3 (najlepiej USB). Budżet 200zł mogą być nowe używki, chińczyki lub firmówki.

Moje propozycje:

1. Używany Pionek

2. JVC używane

Lub Nowe:

3. Blaupunkt Tokyo

4. Pionek MVH-170UB

i najbardziej TEN mi wpadł w oko:

5. Kenwood KMM120RY

Czy może poszukać wyższych modeli ale używanych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nowych Pioneer albo Blaupunkt. Plusem tego drugiego jest trzymanie ustawien po wylaczeniu napiecia oraz pilot, minusem pewnie bedzie odtwarzanie mp3 od poczatku po kazdym wylaczeniu radia. Mam inny model i wlasnie tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie poszedłem dzisiaj sobie do Saturna i oglądnąłem tego Blaupunkta. Chyba sobie go odpuszczę. Strasznie "badziewny" zero ustawień nie mogłem się przez 10 minut w nim połapać co i jak. I ten wyświetlacz rodem z Manty i innych za 50zł. Niestety nie miałem opcji pooglądać innych bo jakiś trool grzebał przy każdym innym i gadał sam do siebie więc wolałem mu nie przerywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie

http://allegro.pl/pioneer-mvh-170ub-mvh-170ubg-radio-usb-aux-mp3-i4786332677.html

albo jak Ci bardzo zależy to z obsługą iPod'a

http://allegro.pl/pioneer-mvh-170ui-za-mvh-160-radioodtwarzacz-usb-i4797105838.html

na minus można zaliczyć udziwnioną regulacje tonów, nie ma klasycznie niskie/średnie/wysokie tylko w mHz spineyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No dobra a teraz dylemat bo te najtańsze używki są takie se. Nie lepiej kupić za przykładowo 150zł

> używkę ale wyższy model? Nie będzie lepiej grała i miała więcej możliwości?

Alpine kupisz uzywke do 200plnof, z seri CDA 9..., a jak sie postarasz to znajdziesz tez cos z seri IDA-X i bedziesz pan zadowolony.

Ew. mozesz poszukac cos z Clariona i tysz bedziesz zadowolony.

z

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No dobra a teraz dylemat bo te najtańsze używki są takie se. Nie lepiej kupić za przykładowo 150zł

> używkę ale wyższy model? Nie będzie lepiej grała i miała więcej możliwości?

jakiś czas temu też stałem przed takim problemem....

używka to zawsze używka, a nowe to nowe....zatem zakupiłem

http://allegro.pl/kenwood-kdc-161-ub-ug-ur-usb-nowosc-2014-krakow-i4804095330.html

w lokalnym sklepie

do tego włożyłem Hertze 6x9 i IMHO gra to bardzo ładnie....aż sam się zaskoczyłem bo gra lepiej od http://allegro.pl/blaupunkt-sydney-220bt-usb-aux-mega-promocja-i4776941121.html i fabrycznym zestawem z Audi A4 Avant B5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Niestety nie miałem opcji pooglądać

> innych bo jakiś trool grzebał przy każdym innym i gadał sam do siebie więc wolałem mu nie

> przerywać.

To nie ja bo ja byłem w Saturnie ale w Gdańsku. Z macania interesowało mnie wygodne przechodzenie między folderami i utworami, czyli to co chinskie odtwarzacze mp3 ooo takie 1270245971_by_pomidorek44_600.jpg

potrafiły już chyba 10 lat temu. Obawiałem się, że będzie jak z odtwarzanie filmów DivX przez markowe odtwarzacze 10 lat temu czyli źle. No i było. Kalectwo, cięcie się tępą żyletką. Tylko jeden jedyny na ściance Pioneer działał logicznie. Mamy 2014 rok i czy podstawowa funkcja radioodtwarzaczy bez czytnika płyt musi być tak skopana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.