Skocz do zawartości

No i po sezonie


r1sender

Rekomendowane odpowiedzi

Louis mistrz trophy.gif

Chciałbym minę Nico pod kaskiem zobaczyć hehe.gif uczciwie przyznam, że nigdy nie darzyłem gościa estymą więc wszelkie jego problemy sprawiały mi przyjemność ok.gif

Co do samego sezonu nie będę narzekać. Nawet ciekawy był ok.gif, nie za sprawą samych przepisów ale tego co się podczas wyścigów wydarzyło.

Zaskoczyła mnie postawa Williamsa i Felipe Massy. Gość nie rzucał się w oczy prawie przez większość sezonu, można by rzec, że już krzyżyk nad nim postawiono, aż tu nagle dostał przebłysku waytogo.gif Co mnie zaskoczyło to Vettel. Mimo 4 pozycji w klasyfikacji więcej od niego oczekiwałem, Ricciardo dysponujący takim samym bolidem dużo lepiej wypadł ok.gif Kompletne rozczarowanie to Kimi oslabiony.gif

Oby przyszły sezon był ciekawszy pod względem widowiska niż obecny czego sobie i wszystkim kibicom życzę ok.gif ( no i żeby Polsat dziadostwa nie odwalił i nie wycofał się z transmisji albo nie zakodował ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Louis mistrz

claps.gif

Sezon nawet ciekawy, też nie darzę sympatią Nico ale lubię równą i uczciwą walkę. Lewis pokazał że jest dojrzałym i myślącym trzeźwo kierowcą... kiedyś tak nie było grinser006.gif

Dla mnie największe rozczarowanie to Ferrari- katastrofa, Kimi też kiepsko ale tłumaczę to sobie że w tak cienkim bolidzie spędził dopiero rok a Fernando już 5 zlosnik.gif

Zwolnienie Massy z Ferrari okazało się błogosławieństwem, dostał bolid zdolny do walki o dobre punkty a nawet prawie o zwycięstwo wink.gif Fakt.. Bottas był ogólnie lepszy ok.gifButtona mi szkoda że prawdopodobnie nie będzie dla niego miejsca w przyszłym sezonie, szczególnie że Magnussen na razie nie pokazuje jakiegoś nadzwyczajnego talentu ( Button 126 ptk a Magnussen 55 )

Riccardo daje pozytywne wrażenie ale jakoś ciężko jest jest mi go skonfrontować z "paluchem" ( Vettel ).

Czekam na kolejny sezon food.gif mam nadzieję że transmisja w Polsacie też będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Louis mistrz

Nie musial az tak dlugo czekac, jak sadzilismy, kiedy przechodzil z McLarena do Mercedesa.

> Chciałbym minę Nico pod kaskiem zobaczyć uczciwie przyznam, że nigdy nie darzyłem gościa estymą

> więc wszelkie jego problemy sprawiały mi przyjemność

Trzeba jednak przyznac, ze w Q walczyli jak rowny z rownym, o ile nie byl lepszy od Lewisa.

> Co do samego sezonu nie będę narzekać. Nawet ciekawy był , nie za sprawą samych przepisów ale tego

> co się podczas wyścigów wydarzyło.

> Zaskoczyła mnie postawa Williamsa i Felipe Massy. Gość nie rzucał się w oczy prawie przez większość

> sezonu, można by rzec, że już krzyżyk nad nim postawiono, aż tu nagle dostał przebłysku

Poczatek mial pechowy i moze nie potrafil sie odlanezc. Koncowka niezla.

Co

> mnie zaskoczyło to Vettel. Mimo 4 pozycji w klasyfikacji więcej od niego oczekiwałem,

Vettel jest nawet nizej, bo Bottas wskoczyl przed niego.

> Ricciardo dysponujący takim samym bolidem dużo lepiej wypadł

To daje sporo do myslenia, gdzie ten talent sie podzial. Podobne pytania nasuwaja mi sie jak patrze na niemal rowna walke Nico i Lewisa.

Kompletne rozczarowanie to Kimi

Zostaw go. Wie co robi... hehehe. Ferrari w tym sezonie to juz kibel totalny.

> Oby przyszły sezon był ciekawszy pod względem widowiska niż obecny czego sobie i wszystkim kibicom

> życzę ( no i żeby Polsat dziadostwa nie odwalił i nie wycofał się z transmisji albo nie

> zakodował ).

Oby nie bylo awarii, safetycarow i dominacji jednych lub drugich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Louis mistrz

Należy mu się ten tytuł bez dwóch zdań claps.gif

> Chciałbym minę Nico pod kaskiem zobaczyć uczciwie przyznam, że nigdy nie darzyłem gościa estymą

> więc wszelkie jego problemy sprawiały mi przyjemność

Ale po wyścigu przyszedł i złożył gratulacje Lewisowi - ciekawe, czy z własnej inicjatywy, czy go zmusili zlosnik.gif

> Zaskoczyła mnie postawa Williamsa i Felipe Massy. Gość nie rzucał się w oczy prawie przez większość

> sezonu, można by rzec, że już krzyżyk nad nim postawiono, aż tu nagle dostał przebłysku

Massa na koniec pokazał, że jeszcze umie jeździć smile.gif

> Co mnie zaskoczyło to Vettel. Mimo 4 pozycji w klasyfikacji więcej od niego oczekiwałem,

Odpuścił sobie ten sezon. Albo nie wierzył, że tym bolidem można jeszcze coś ugrać, albo myślami już był w Ferrari. Tak czy siak mógł choć stwarzać pozory, że się stara zlosnik.gif

> Ricciardo dysponujący takim samym bolidem dużo lepiej wypadł Kompletne rozczarowanie to Kimi

Kimi jest już myślami w nowej formule - jazdy wózkiem z synem hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Vettel jest nawet nizej, bo Bottas wskoczyl przed niego.

> To daje sporo do myslenia, gdzie ten talent sie podzial. Podobne pytania nasuwaja mi sie jak patrze

> na niemal rowna walke Nico i Lewisa.

też mi się to nasunęło, że jeżeli kierowcy mają równe szanse i jednakowe auta i jednakowe wsparcie to walka wygląda jak w tym roku w mercu

skoro w redbullu vet i web mieli "równe szanse" to by ich punktacja byłą bardziej zbliżona biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po sezonie i sezon.. średnio ciekawy.

Plusy - bardzo dobra postawa Hamiltona.

Minusy - ogólnie nuda. Dominacja Mersedesa, F1 stała się bez "jaj" - bolidy z nowymi silnikami brzmią jak kosiarki. Liczę że może przez przerwę między sezonową uda się producentom poprawić brzmienie F1. Przy okazji miejmy nadzieję uda się wielu konstruktorom przygotować lepsze bolidy, dzięki czemu za rok nie będzie aż takiej dominacji jednego teamu. Wyraźnie było widać, że niektórym duże zmiany w przepisach nie wyszły na dobre.

A co do mojej działki - wyniki policzę w tym tygodniu wieczorami. Nie chcę byście za na nie długo czekali. Ostatnie parę tygodni się kompletnie nie ogarniam czasowo i stąd jest takie opóźnienie w wynikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.