Skocz do zawartości

Ford Focus '02 1.6 16V - jaki setup instalacji?


Mars_wrc

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

prawdopodobnie odkupię sobie od rodziców ich Focus'a i będzie mi służył jako daily car.

Focus ma 146kkm nalotu i nigdy nie widział LPG.

Ja bym chciał by zobaczył zlosnik.gif

Jaki powinien być setup instalacji żeby było na prawdę bezproblemowo?

Nie najtaniej, a bezproblemowo.

Czy jest jakiś na prawdę godny serwis LPG w Warszawie? Ktoś może coś polecić?

Z góry dzięki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak ogarniety gazownik Ci załozy instalacje, to i na Valtekach zrobisz 60kkm bez problemu.

> Tutaj mozesz załozyc:

> -ster. Lpg techa/stag 4

> -red. KME silver

> -wtrysk. Barracuda

> Tanio i dobrze

Ile powinienem liczyć na taki zestaw, żeby potem nie pluć sobie w brodę, że połasiłem się na oszczędzanie na instalacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z góry dzięki za info

Przed założeniem lpg obowiązkowo regulacja zaworów, a potem regulacje co 20-30 kkm, bo ten silnik ma mechaniczną regulację zaworów. Poza tym opinie co do gazowania tego silnika są mocno podzielone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witajcie,

> prawdopodobnie odkupię sobie od rodziców ich Focus'a i będzie mi służył jako daily car.

> Focus ma 146kkm nalotu i nigdy nie widział LPG.

> Ja bym chciał by zobaczył

> Jaki powinien być setup instalacji żeby było na prawdę bezproblemowo?

> Nie najtaniej, a bezproblemowo.

> Czy jest jakiś na prawdę godny serwis LPG w Warszawie? Ktoś może coś polecić?

> Z góry dzięki za info

LPG Tech 224

KME Tur

Hana lub Barracuda

+ poprawny montaż i strojenie na pierwszym miejscu i będzie działać ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi do takiego samego silnika gazownik powiedzial 1800 za za Staga + valteki + KME Silver. Jezdzi bez zadnych problemow juz pol roku.

Aha widzę, że jestes z wawy to polecam WER GAZ na ul. Poziomkowej w Piasecznie. Bardzo dobry instalator, ładnie i porzadnie wszystko robi i w miarę tanio. Właśnie u niego powyższy zestaw został zamontowany. Na Burakowskiej za to samo powiedzieli 2400 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mi do takiego samego silnika gazownik powiedzial 1800 za za Staga + valteki + KME Silver. Jezdzi

> bez zadnych problemow juz pol roku.

> Aha widzę, że jestes z wawy to polecam WER GAZ na ul. Poziomkowej w Piasecznie. Bardzo dobry

> instalator, ładnie i porzadnie wszystko robi i w miarę tanio. Właśnie u niego powyższy zestaw

> został zamontowany. Na Burakowskiej za to samo powiedzieli 2400 zł.

Ja zaś polecam w pobliżu: StarGaz Gołków. Scenic był tam zgazowany i ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma dokładnie taka instalke jak kolega w pierwszym poscie pisze wink.gif. Na stagu w focusie mk1'04. Ok 30kkm bezproblemowej jazdy jak narazie, tam nie ma hydrauliki jak ktos napisal takze trzeba to brac pod uwage. Instalke zakladal w okolicach krk/ chrzanowa w warsztacie poleacanym nA forum lpg wink.gif i placil cos 2800. Ogolnie ja bym nie sluchal tych bredni o focusie i lpg. Znam foke '99 z lpg od mniej wiecej 170kkm i jezdzi jakos dalej. A jak kleknie to spokojnie zarobila na remont albo ze 3 foki w zamian 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jedna uwaga - w fokach z 99 występował silnik Zetec-S, tzw. silver top (z hydrauliką na zaworach).

Dlatego napisalem rocznik aby bylo wiadomo ze to przedlift wink.gif. Podejzewam ze oprocz hydrauliki gora sinika jest taka sama. Generalnie sa opinie ze te silniki nie nadaja sie do gazu ale moznaby tak napisac o wiekszosci silnikow bo nie wiadomo jaki okladnie wplyw lpg ma na np silniki opla. Wazne ile dutków po dluzszym okresie zostaje w kieszeni i czy auto zarobilo na ewentualny remont glowicy wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.