Skocz do zawartości

Jaki golas ? Tuststyczno-sportowy


balu

Rekomendowane odpowiedzi

> A zapomniałem dopisać, że ma być nie dłuższa niż 2200 mm i szer 830 mm. Oczywiście mniejszy lepiej

> wpasowałby się w miejsce w garażu

> XJR oglądałem ładny ale ciut ciężki do miasta .

latam często FJR po mieście i nie czuję aby była ciężka smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hajabonga się łapie ? 1300 ccm robi robotę ok.gif

Albo BMW R1200R - z bajerami typu el. regulacja zawieszenia.

Fajnie się tym jeździ.

Ze zdroworozsądkowych to DL 650.

Bardzo pakowny muł, tylko powyżej 120 łapie zadyszkę i więcej chleje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo golas, albo sportowo turystyczny.

Wg mnie golasa się dobrze ogląda, do jazdy tylko coś w owiewkach.

Jeśli golas (nowy) to z zaufanego źródła wiem, że Yamaha Motor Polska zakupiła dużą ilość XJRów i teraz ma problem ze sprzedażą, więc jest szansa sporo ugrać.

Jeśli sport to FJR prowadzi się jak baranek, nawet w mieście, Haya o wiele bardziej sportowa i mniej wygodna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Albo golas, albo sportowo turystyczny.

> Wg mnie golasa się dobrze ogląda, do jazdy tylko coś w owiewkach.

> Jeśli golas (nowy) to z zaufanego źródła wiem, że Yamaha Motor Polska zakupiła dużą ilość XJRów i

> teraz ma problem ze sprzedażą, więc jest szansa sporo ugrać.

> Jeśli sport to FJR prowadzi się jak baranek, nawet w mieście, Haya o wiele bardziej sportowa i

> mniej wygodna.

nowa Haya ok 49,9 nowa FJR ... szkoda gadac ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na K1300S się nie znam. Miałem służbową FJR i to jest bezawaryjny, wygodny, komfortowy, szybki i

> poręczny w mieście motocykl, z atomowymi przyśpieszeniami i niewielkim spalaniem. Dlatego

> bezwypadkowy trzyma cenę, a jak krajowy - to już w ogóle.

tak samo poreczny w miescie i z niewielkim spalaniem jak moje 1250 .... a przepraszam, moje 1250 jest lzejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na K1300S się nie znam. Miałem służbową FJR i to jest bezawaryjny, wygodny, komfortowy, szybki i

> poręczny w mieście motocykl, z atomowymi przyśpieszeniami i niewielkim spalaniem. Dlatego

> bezwypadkowy trzyma cenę, a jak krajowy - to już w ogóle.

Jestes policjantem z drogówki? blush.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tak samo poreczny w miescie i z niewielkim spalaniem jak moje 1250 .... a przepraszam, moje 1250

> jest lzejsze

Nie mam aż tak dużych doświadczeń w jeździe, bo jedyne B1250 którymi jeździłem o były egzemplarze klientów, natomiast nie mieszajmy ze sobą dwóch systemów walutowych. To ja porównywanie Fiata Punto Evo i Lancera Evo. Bandit to bardzo poprawny motocykl użytkowo-turystyczny. Sportu tu nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> K1300S są podobno marnej jakości.

> Koledze skrzynie wymieniali.

> FJR się nie psują.

FJR pamieta nie tylko mamuty ale i czysy gdy zycie z wody wypelzlo.

Fakt, ze prowadzi sie lekko, jak dla mnie ZA lekko. Jezeli komus nie przeszkadza 5 - cio biegoa skrzynia biegow to czemu nie, ale technologia to juz z 17 lat ma, moze faltyczne nowego GS 500 ? biglaugh.gif

A ten mit urban legnd z BMW to skad wziales ? K 1200 miala problemy z koszem sprzegla i naciagiem lancuszka rozrzadu, wymian az modelu 1300 skutecznie rozwiazuje Problem.

To, ze komus sie cos tam zjechalo nie znaczy, ze sa z tym problemy. Zapytal bym jak urzytkowal i czy robil Service ? Ale to tez nie tak istotne. W moich dwoch K 1200 S w pierwszym byla fabryczna wada. Mimo tego ponownie sie na nia zdecydowalem, w drugim nie bylo najmniejszego problemu.

Aaaaaaa zarowki sie poprzepalaly, to pewnie do doopy bo sie przeciez zepsulo biglaugh.gif

> Miałem służbową FJR i to jest bezawaryjny, wygodny, komfortowy, szybki i poręczny

Tam gdzie ten Twoj FJR wypluwa pluca ( bo zadyszki Dostal ) to K 1200 R lyka go na IV - tym biegu biglaugh.gif ( majac jeszcze 2 w zanadrzu biglaugh.gif )

Porownujesz sprzety miedzy ktorymi sa lata swietlne.

W Niemczech roznica kosztow inspekcji jest trzy krotna ( na niekorzysc FJR biglaugh.gif

wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sorki ale jest okropny

Nie twierdze, ze jest piekny.

Piekny nie musi byc, karnij sie nim i zobacz lepiej jak sie prowadzi.

No chyba, ze ma stac w salonie przed kominkiem i cieszyc oko to wtedy polece cos z MV Agusta biglaugh.gif

wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tam gdzie ten Twoj FJR wypluwa pluca ( bo zadyszki Dostal ) to K 1200 R lyka go na IV - tym biegu

> ( majac jeszcze 2 w zanadrzu )

Oooo, widzę, że poziom dyskusji drastycznie idzie do góry...

> Porownujesz sprzety miedzy ktorymi sa lata swietlne.

Przepraszam, co JA niby porównuję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Oooo, widzę, że poziom dyskusji drastycznie idzie do góry...

Spoko, potrafie zrozumiec, ze niektorzy wola prowadzic parowoz a nie inercity biglaugh.gif

> Przepraszam, co JA niby porównuję?

Niby nic, ale to w tym poscie napisales to siory ale niekoniecznie tyczy sie wlasnie tego motocykla biglaugh.gif

wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie mam aż tak dużych doświadczeń w jeździe, bo jedyne B1250 którymi jeździłem o były egzemplarze

> klientów, natomiast nie mieszajmy ze sobą dwóch systemów walutowych. To ja porównywanie Fiata

> Punto Evo i Lancera Evo. Bandit to bardzo poprawny motocykl użytkowo-turystyczny. Sportu tu

> nie ma.

a gdzie masz sport w turystycznej krowie FJR1300?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.