Skocz do zawartości

2 lata minęło


rwIcIk

Rekomendowane odpowiedzi

> 2 lata z Cruze: http://rwicik.republika.pl/GM_C.xls

Dobrze, ze statystyki nie prowadze bo az chory jestem jak na to spojrzalem. Jednak w PL utrzymanie samochodu jest bardzo drogie.

Zadowolony jestes z Chevroleta? Kupilbys jeszcze raz? Ja bardzo zaluje, ze cruza nie sprzedaja mialem chrapke na 1.4T. Byl za rozsadne pieniadze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe zestawienie, mi by się nie chciało zlosnik.gif. Mam 2 spostrzeżenia.

1. Wg mnie utrata wartości nie powinna być wliczana do kosztów utrzymania. Rozumiem ideę wliczania, ale w miesięcznym budżecie tego nie czuć, więc jest abstrakcyjna, długoterminowa wartość.

2. Bardzo duży miesięczny koszt benzyny. Nie jeździsz mało a auto nie jest zbyt oszczędne. W moim poprzednim aucie (Cytryna C5 2.0 automat) osiągnięcie 1000PLN/mies na benzynę zadecydowało o montażu instalacji LPG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dobrze, ze statystyki nie prowadze bo az chory jestem jak na to spojrzalem. Jednak w PL utrzymanie

> samochodu jest bardzo drogie.

> Zadowolony jestes z Chevroleta? Kupilbys jeszcze raz? Ja bardzo zaluje, ze cruza nie sprzedaja

> mialem chrapke na 1.4T. Byl za rozsadne pieniadze.

Jestem bardzo zadowolony.

Za niedużą kasę mam kawał fajnego auta ok.gif

Po wycofaniu Chevroleta z rynku, jestem w rozterce - naprawdę nie wiem, co następnego bym kupił.

Boję się zawodności Europejczyków. Więc raczej kieruję swoje myśli ku skośnookim zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ciekawe zestawienie, mi by się nie chciało . Mam 2 spostrzeżenia.

> 1. Wg mnie utrata wartości nie powinna być wliczana do kosztów utrzymania. Rozumiem ideę wliczania,

> ale w miesięcznym budżecie tego nie czuć, więc jest abstrakcyjna, długoterminowa wartość.

Można dorzucić osobne wyliczenie do tabelek smile.gif

> 2. Bardzo duży miesięczny koszt benzyny. Nie jeździsz mało a auto nie jest zbyt oszczędne. W moim

> poprzednim aucie (Cytryna C5 2.0 automat) osiągnięcie 1000PLN/mies na benzynę zadecydowało o

> montażu instalacji LPG.

Miałem w domu w drugim aucie diesla. Więc Cruze nie miał tak dużo jeździć.

Co do LPG - jakoś nie moge się przekonać, by wsadzić instalkę ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 1. Wg mnie utrata wartości nie powinna być wliczana do kosztów utrzymania. Rozumiem ideę wliczania,

> ale w miesięcznym budżecie tego nie czuć, więc jest abstrakcyjna, długoterminowa wartość.

A wg mnie ma dosc istotne znaczenie, bo jezeli zamierzasz za jakis czas zmienic auto, to albo musisz regularnie odkladac na nie, albo posilkowac sie pozniej kredytem.

Oba przypadki mimo wszystko sa odczuwalne w comiesiecznym budzecie wink.gif

Chyba, ze ktos chce jezdzic do smierci technicznej grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, że robię sobie od 6 lat takie samo zestawienie i również wyszło mi 1zł/km całkowitych kosztów (ubezpieczeń, paliwa, eksploatacji) zlosnik.gif

Auto co prawda inne, ale wygląda na to, że niezależnie od marki koszty podobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.