Skocz do zawartości

Regeneracja soczewki.


maku19

Rekomendowane odpowiedzi

Pacjent:poliftowa Vectra C ze zwykłymi soczewkami H7,lampy oryginalne,zewnętrzna powłoka czysta,nie zmatowiała.

1421395763-630-x-354px-20150107_055801.jpg

Na zdjęciu po prawej Astra II,różnice widać gołym okiem.Jazda Vectra po zmroku jest nie tyle uciążliwa co po prostu niebezpieczna.Chyba jedyna ''niedroga''forma poprawy oświetlenia to pełna regeneracja soczewki,możecie polecić jakiegoś fachowca w tym temacie,najlepiej Warszawa lub okolice,chce po prostu zostawić auto na dzień lub dwa,a nie bawić się samemu w demontaż lamp i wysyłkę na drugi koniec polski.

P.S spotkałem się z informacja ,że niektórych reflektorów Vectry(opla?) nie da się rozkleić,ktoś może to potwierdzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pacjent:poliftowa Vectra C ze zwykłymi soczewkami H7,lampy oryginalne,zewnętrzna powłoka czysta,nie

> zmatowiała.

> Na zdjęciu po prawej Astra II,różnice widać gołym okiem.Jazda Vectra po zmroku jest nie tyle

> uciążliwa co po prostu niebezpieczna.Chyba jedyna ''niedroga''forma poprawy oświetlenia to

> pełna regeneracja soczewki,możecie polecić jakiegoś fachowca w tym temacie,najlepiej Warszawa

> lub okolice,chce po prostu zostawić auto na dzień lub dwa,a nie bawić się samemu w demontaż

> lamp i wysyłkę na drugi koniec polski.

> P.S spotkałem się z informacja ,że niektórych reflektorów Vectry(opla?) nie da się rozkleić,ktoś

> może to potwierdzić?

A jak wygląda szyba reflektora? Nie zmatowiała?

PS. Po prawej są zwykłe najtańsze żarówki H7 jak w VC po prawej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pacjent:poliftowa Vectra C ze zwykłymi soczewkami H7,lampy oryginalne,zewnętrzna powłoka czysta,nie

> zmatowiała.

> Na zdjęciu po prawej Astra II,różnice widać gołym okiem.Jazda Vectra po zmroku jest nie tyle

> uciążliwa co po prostu niebezpieczna.Chyba jedyna ''niedroga''forma poprawy oświetlenia to

> pełna regeneracja soczewki,możecie polecić jakiegoś fachowca w tym temacie,najlepiej Warszawa

> lub okolice,chce po prostu zostawić auto na dzień lub dwa,a nie bawić się samemu w demontaż

> lamp i wysyłkę na drugi koniec polski.

> P.S spotkałem się z informacja ,że niektórych reflektorów Vectry(opla?) nie da się rozkleić,ktoś

> może to potwierdzić?

imho to wina odbłyśnika, nie soczewki.

Ja regenerowałem tutaj:

http://www.multiglas.pl/regeneracjareflektorasamochodowego.htm

na odbłyśniku plastikowym jest napylona srebna farba, która z czasem odchodzi i jakość świecenia spada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Quote:

> zewnętrzna powłoka czysta,nie zmatowiała.

Jakoś mi umknęło - pozostaje pytanie o typ żarówki - bo jestem prawie pewien że są różne.

PS. Do kolegi który założył wątek - kup sobie żarówki Philips VisionPlus +50%. ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jakoś mi umknęło - pozostaje pytanie o typ żarówki - bo jestem prawie pewien że są różne.

> PS. Do kolegi który założył wątek - kup sobie żarówki Philips VisionPlus +50%.

w obu autach nowe żarówki H7,Philips,ale jakieś zwykłe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.