Skocz do zawartości

Panda 100HP


hevimental

Rekomendowane odpowiedzi

> Szukam za i przeciw. Potrzebuje wymienić peżota 206 bo przegrywa z 100HP wizualnie mi się podoba.

> Bardziej od zwykłej pandy. Chyba ją chce.

> Wybijcie mi ją z głowy.

Mało sztuk, jeszcze mniej zdrowych, mały bagażnik, poza tym, brać swiety.gifrotfl.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też po głowie mi chodzi taki maluch:)

Silnik 1.4 16V fiatowski z 6b skrzynka spokojnie zagazujesz, oleju łyka jak go pałujesz, miałem go w stilo i ogolnie złego słowa nie powiem. Teraz żona jeździ SC na obniżonym i twardym zawieszeniu 60/40 wiec chyba bardziej twardo nie będzie. I dodatkowa para drzwi to duża zaleta względem SC, wiec tez się rozglądamy za 100HP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyszly wersje 4 osobowe i 5 osobowe nie wiem czy na pl 5 osobowki szly ale na gebelsy tak,

zawias :

laczniki inne od zwyklej pandy > zewnetrzne nie zewnetrzno wewnetrzne, (kierunki dokrecen)

tuleje drazka stab 22mm / 20mm 1.2/1.3 21mm/4x4/mtan

tyleja pionowa wahacza utwardzona nie taka jak w 1.2/1.3 /4x4/metan

amory krotsze i twardsze/

wychodzily przerozne wersje, bogate i beiedne,nawet takie ktore mialy nawigacje/czujniki parkowania/

jakjuz szukasz poszukaj na niemcach i sprowadz, bo te polskie to roznie bywa . moze nawet znajdziesz wesje z 6 glosnikami smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żona ma od paru lat i do tej pory mieliśmy tylko problem z zawiasem.

A dokładnie z tym, że każdy twierdzi że części ze zwykłej pandy są takie same a to jest gówno prawda. Trochę się naszukałem wahacza, ba ma zupełnie inną tuleje. A z innymi rzeczami nie ma problemów bo podchodzą od innych większych fiatów. Listewki na błotniki są drogie i do kupienia tylko w ASO.

A tak to OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też się niedawno interesowałem 100hp

Ale po głębszym poszukiwaniu-ciężko znaleźć nie zajechane lub bardzo rozbite auto.

A jeśli już jest to cena kosmos.

Odpuściłem.

Za podobną cenę da się kupić auto o podobnych osiągach i młodszym roczniku.

Często o klasę lepsze.

To moje przeciw.

Za-

Niskie koszty utrzymania

Dalej mi się strasznie podoba 100hp.

Jak bym miał prawdziwą okazję kupić w rozsądnej cenie porządną 100hp to nie wiem czy bym się nie skusił.

Do w@lec

Jak z twardością zawieszenia?

Zwykła panda jest dość komfortowa.

O 100hp słyszałem że strasznie twarda.

Ciekawe czy zakładając amory od zwykłej pandy nie przybyło by nieco komfortu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do komfortu> amory ze zwyklej pandy sa wieksze i maja wiekszy skok, mozliwe ze zastosowanie ich w 100hp spowoduje stukanie tloczyska o nasade amora... juz nie pamietam wymiarow ale mozna zastosowac na tyl z fiata 500 ale nie wiem juz jak z przodem, czy zwrotnica inna ? juz nie mam wgladu do tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żona i dzieciaki nie narzekają. zlosnik.gif

W porównaniu za zwykłą panda faktycznie jest mniej komfortowo, ale za do auto prowadzi się dużo pewniej. Według mnie to świetny kompromis. Ale każdy ma inne odczucia więc musiał byś sprawdzić to organoleptyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.