Skocz do zawartości

Stilo 1.9jtd skrzynka bezpieczników przy aku.


steyr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam taki problem w pacjencie z tematu. Silnik nie gaśnie od razu po wyciagnieciu kluczyka, sygnalizowany jest bład z immo i w dodatku wentylator chodzi cały czas. Okazało się że jest woda w skrzynce bezpieczników i się zwarcie robi. Skrzynka została wysuszona, styki przeczyszczone i na razie problemów brak. I takie pytanie, na jak długo? Jak tam woda sie dostaje, miał ktoś taki problem? Nie jest problemem kupno całej skrzynki nowej, tylko pytanie czy za jakiś czas znów nie wystąpi ten sam problem? wink.gif pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymień skrzynkę na inną.

Ona w środku jest zbudowana z trzech albo czterech warstw takich jak na foto w linku

linka ze zdjęciem.

Jaa wilgoć dostanie się do środka (a dostała się bez problemu bo to nie jest wodoszczelne) to problem z elektryką powróci 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jaa wilgoć dostanie się do środka (a dostała się bez problemu bo to nie jest wodoszczelne) to

> problem z elektryką powróci

Dlatego w Cromce obudowa skrzynki bezpieczników jest już z uszczelką i najlepiej kupić za grosze taką skrzynkę z cromy i przełożyć do stilo zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Nie jest problemem kupno całej skrzynki nowej, tylko pytanie czy za jakiś czas znów nie wystąpi ten sam problem?

Mi żadne suszenie nic nie dało, ponieważ plastyk jednej warstwy w obwodzie przekaźnika wentylatora się zwęglił i zwarcie było cały czas, żeby rozebrać musiałem nożem sklejone warstwy rozcinać. Zwęglenia wyskrobałem, ścieżki lakierem zabezpieczyłem i mam spokój od 6 lat i tak pewnie pozostanie do końca jego dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wizycie na bezdotykowej też śmigał mi wentylator, w domu sekcja skrzynki na części pierwsze, zmywacz do hamulców i preparat do styków, oraz pokrywka na całą skrzynkę grinser006.gif

0729bfd89f327f88m.jpg

Póki co tfu tfu działa ponad miesiąc i nic się nie dzieje, żadnych failurów czy innych anomalii nie zaobserwowano 270635636-JUMP2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat u mnie na czasie. Podczas mycia samochodu zalałem skrzynkę bezpieczników, a efekt taki, że samochód nie chce odpalić. Skrzynkę wyciągnąłem, rozebrałem i okazało się, że mam popalony środek. Czy ma ktoś zdjęcia, ewentualnie gdzie mam szukać poszczególnych płytek znajdujących się w skrzynce bezpieczników? Numer mojej skrzynki to DIS: 51724394

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.