Skocz do zawartości

Nielegalnji Calais?


Mistrzu

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem. Ostatnio jeżdżę zestawem do Angli. Wszystko fajnie, tylko jest strach że któryś z ciapatych wejdzie na samochód. Powiedzcie jak kierowca może sobie tym problemem poradzić? Za kazdym razem wjeżdżać na rentgen- kontrole? Jak zabezpieczyc zestaw? I w jakim momencie - Gent?. Swoja droga juz tam nielegalni sie pakuja.

Pytanie gdzie jest bezpieczny strzezony parking w calais - celny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czołem. Ostatnio jeżdżę zestawem do Angli. Wszystko fajnie, tylko jest strach że któryś z ciapatych

> wejdzie na samochód. Powiedzcie jak kierowca może sobie tym problemem poradzić? Za kazdym

> razem wjeżdżać na rentgen- kontrole? Jak zabezpieczyc zestaw? I w jakim momencie - Gent?.

> Swoja droga juz tam nielegalni sie pakuja.

> Pytanie gdzie jest bezpieczny strzezony parking w calais - celny?

Ja za skrętem w Gencie już nigdy się nie zatrzymywałem. A po wypadku, że jednemu z kierowców znaleźli ich w Dover, w firmie, w konsultacji z angielskim urzędem imigracyjnym wprowadzono kilka modyfikacji. Zawsze zamykaliśmy auto linką celną z kłódką i wypełnialiśmy listę kontrolną, że auto było sprawdzane tu i tu o tej i o tej godzinie, że ostatni postój tutaj. Na szczęście nigdy mi się to nie przydało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czołem. Ostatnio jeżdżę zestawem do Angli. Wszystko fajnie, tylko jest strach że któryś z ciapatych

> wejdzie na samochód. Powiedzcie jak kierowca może sobie tym problemem poradzić? Za kazdym

> razem wjeżdżać na rentgen- kontrole? Jak zabezpieczyc zestaw? I w jakim momencie - Gent?.

> Swoja droga juz tam nielegalni sie pakuja.

> Pytanie gdzie jest bezpieczny strzezony parking w calais - celny?

kolega tak mial. Spostrzegl, ze ma kogos na zestawie. Po prostu zawrocil i po kilkudziesieciu kilometrach sami zaczeli walic, aby sie zatrzymac. Uciekali a kolega tylko ocenil szkody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam się, bo to co tam ostatnio się dzieje to mnie zaczyna trochę przerażać. Jeździłem chłodnią nie było problemu- kłódki na paleciary, hiszpanka na drzwi i jazda. Teraz jeżdżę firanką i tu jest problem... Przejdę kontrolę, ale słyszałem o przesiadkach ciapatych już na promie i bogu ducha winny kierowca ma kłopoty.

Znalazłem gdzieś w necie listę kontrolną, ale czy urzędnicy UK Border to uznają to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 2 tygodnie temu kolega z busa czterech wyjmował z plandeki. piąty wlazł do kurnika. Kolega zostawił

> otwarte drzwi wyjmując tamtych.

w 2009 albo 2010 roku jak jeździłem do GB, to w kolejce w calais widziałem jak dla gości a z chłodni czarnuchów w korzuchach służby wyciągały. hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie stoję w porcie w dover. Nie demonizujmy. Policji coraz więcej, najlepiej przy jebeece stanąć, sprawdzić i założyć kłódki. A potem ogień i do przodu. Jak jedzissz to nikt Ci nie wejdzie. Przy plaży niekiedy jest młyn wiec tam trzeba patrzeć w lustra czy ciapate się nie kręcą.

Powodzonka i pozdro z drugiej strony smile.gif

Ps. Rentgen jest wybiórczy, a CO2 i psy zawsze wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

> Czołem. Ostatnio jeżdżę zestawem do Angli. Wszystko fajnie, tylko jest strach że któryś z ciapatych

> wejdzie na samochód. Powiedzcie jak kierowca może sobie tym problemem poradzić? Za kazdym

> razem wjeżdżać na rentgen- kontrole? Jak zabezpieczyc zestaw? I w jakim momencie - Gent?.

> Swoja droga juz tam nielegalni sie pakuja.

> Pytanie gdzie jest bezpieczny strzezony parking w calais - celny?

mocno w temacie yyppuuttuubbee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Może tv tym zainteresować??

> Jakichś kontakt24 zainteresowali się 8,50 euro to może i to trochę nagłośnią

Media w UK już się tym interesowały po tym, jak znaleziono kilka osów w kontenerze-niestety zabrakło im ltenu, kilka dni debatowali i jedyny wniosek z tego gadania był taki, że są zajeb...ym krajem, bo wszyscy chcą wjechać akurat do nich. Kierowcami nikt się nie przejmował i nigdy przejmował nie będzie oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Media w UK już się tym interesowały po tym, jak znaleziono kilka osów w kontenerze-niestety

> zabrakło im ltenu, kilka dni debatowali i jedyny wniosek z tego gadania był taki, że są

> zajeb...ym krajem, bo wszyscy chcą wjechać akurat do nich. Kierowcami nikt się nie przejmował

> i nigdy przejmował nie będzie

Problem jest tego typu, że akcja rozgrywa się w Francji. Dlaczego miałbyś w jakiś sposób zatrzymywać murzaja, który chce dobrowolnie opuścić Twój kraj?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Problem jest tego typu, że akcja rozgrywa się w Francji. Dlaczego miałbyś w jakiś sposób

> zatrzymywać murzaja, który chce dobrowolnie opuścić Twój kraj?

No i właśnie dla tego przed wjazdem do portu wyznaczyli te dziwne pentle, gdzie kierowcy jeżdżą w kółko z niewiel kąprędkością-efekty widać na licznych filmikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie dlatego. Jakby nie zageszczali ruchu to by kolejka w tygodniu kończyła się chyba w Dunkierce zlosnik.gif

A najgorzej jest na "wyspie" oslabiony.gif

Kierowca jest ostatni w tej przepychance i niestety na niego spada odpowiedzialność i nagroda finansowa jak mu ciapaty przejdzie na stronę angielską pod plandeką czy paleciarze. A ciapate są w stanie zaryzykować życie (jadąc na ramie miedzy kołami) żeby się dostać do w ich mniemaniu eldorado icon_rolleyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Media w UK już się tym interesowały po tym, jak znaleziono kilka osów w kontenerze-niestety

> zabrakło im ltenu, kilka dni debatowali i jedyny wniosek z tego gadania był taki, że są

> zajeb...ym krajem, bo wszyscy chcą wjechać akurat do nich. Kierowcami nikt się nie przejmował

> i nigdy przejmował nie będzie

Dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.