Skocz do zawartości

terenówka, SUV, do 20-30 kpln


bizz

Rekomendowane odpowiedzi

Kumpel z pracy szuka auta, przyłazi mi do biurka z coraz to lepszymi propozycjami typu

Ssangyong Rexton, Suzuki Vitara, Landrover Freelander, Dacia Duster itp.

Pokazałem mu X5 3.0d z 2002 roku z polskiego salonu za 30kpln i kazałem się przejechać, ale się broni.

Założenia - ma być duże bo lubi, przebiego niewielkie do 15 tysi rocznie, więc silnik bez znaczenia, skrzynia też bez znaczenia. Napęd 4x4 chce, bo mieszka na wsi, ale grozi mu co najwyżej małe błotko więc każde auto sobie poradzi, taka fanaberia.

3 lub 5 drzwi, w zasadzie ma po prostu wyglądać jak SUV.

rocznik najlepiej okolice 2005

Co proponować?

Z Ssangyongiem nie miałem do czynienia, Freelanderem jeździłem kiedyś miesiąc i pamiętam tylko brak mocy i hałas, nienajlepsze wspomnienia, Vitara fajna - unikać jakichś silników?

Coś jeszcze w tym budżecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> camel grand cheeroke sprzedaje

Grand Cherokee nie jest duży wink.gif za do dużo pali, prowadzi się jak czołg, a ja się powoli zaczynam rozmyślać bo nie jestem w stanie znaleźć nic fajniejszego i równie pewnego.

No i ten błotnik... z 80-150zł trzeba będzie wsadzić, żeby kupić inny, w tym samym lakierze, bez purchli grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kumpel z pracy szuka auta, przyłazi mi do biurka z coraz to lepszymi propozycjami typu

> Ssangyong Rexton, Suzuki Vitara, Landrover Freelander, Dacia Duster itp.

> Pokazałem mu X5 3.0d z 2002 roku z polskiego salonu za 30kpln i kazałem się przejechać, ale się

> broni.

> Założenia - ma być duże bo lubi, przebiego niewielkie do 15 tysi rocznie, więc silnik bez

> znaczenia, skrzynia też bez znaczenia. Napęd 4x4 chce, bo mieszka na wsi, ale grozi mu co

> najwyżej małe błotko więc każde auto sobie poradzi, taka fanaberia.

> 3 lub 5 drzwi, w zasadzie ma po prostu wyglądać jak SUV.

> rocznik najlepiej okolice 2005

> Co proponować?

> Z Ssangyongiem nie miałem do czynienia, Freelanderem jeździłem kiedyś miesiąc i pamiętam tylko brak

> mocy i hałas, nienajlepsze wspomnienia, Vitara fajna - unikać jakichś silników?

> Coś jeszcze w tym budżecie?

Szukalbym CRV noPBok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.