Skocz do zawartości

problem z START/STOP


Darczi

Rekomendowane odpowiedzi

No więc pany problem jest, espace normalnie zapala ale zgasić się już normalnie nie chce, naciskam przycisk i auto nadal "chodzi", dopiero po puszczeniu sprzęgła oraz hamulca auto gaśnie, co jest nie tak? czytnik? przycisk START/STOP?

p.s. dodam jeszcze że karte mogę w czasie jazdy swobodnie wyjąć i nic się nie dzieje sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No więc pany problem jest, espace normalnie zapala ale zgasić się już normalnie nie chce, naciskam

> przycisk i auto nadal "chodzi", dopiero po puszczeniu sprzęgła oraz hamulca auto gaśnie, co

> jest nie tak? czytnik? przycisk START/STOP?

Albo układ gaszący silnik (klapa czy jak to się tam nazywa). Przydałoby się CLIP podłączyć, skoro diagnozuje nawet spaloną żarówkę w tym przycisku to może i tu coś pokaże.

> p.s. dodam jeszcze że karte mogę w czasie jazdy swobodnie wyjąć i nic się nie dzieje

Jeżeli to wersja hands-free to jest ok, u mnie też kartę mozną wyjąć i wyjść z samochodu - po czasie jedynie pojawia się napis, że karta nie została wykryta i bipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki nie zgadniecie co było przyczyną...

uwaga !!!

Żarówka P21 hehe.gif poprzednia, którą wymienialem dwa dni temu była źle włożona, kupiłem nową, założyłem i wszystko działa, szok, nie sądziłem że winna może być źle włożona żarówka, póki co niwe ogarniam tego busted.gifmlot.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> chłopaki nie zgadniecie co było przyczyną...

> uwaga !!!

> Żarówka P21 poprzednia, którą wymienialem dwa dni temu była źle włożona, kupiłem nową, założyłem i

> wszystko działa, szok, nie sądziłem że winna może być źle włożona żarówka, póki co niwe

> ogarniam tego

Renault jednak nigdy nie przestanie mnie zaskakiwac grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> myślę że to jakiś zbieg okoliczności i problem powróci

na poprzedniej spalonej żarówce było wszystko ok, także postanowuilem wymienic no i klops zlosnik.gif teraz znów wymienilem tym razem żarówka ani nie lata ani nie wychodzi z gniazda i nie ma problemu ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mysle ze moze nie powrocic mogly wystapic dziwne zaklocenia w szynie Can i stad taki problem

jakieś zwarcie? czy cuś w podobie niewiem.gif

p.s. nie powiedzialem najważniejszego, przy poprzedniej żarówce coś urwałem, taki mały bolec na dole sciana.gif, ale włożyłem, świeciła wiec uznałem że jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.