Skocz do zawartości

Filtr powietrza


maciej78

Rekomendowane odpowiedzi

> Pękło mi ucho filtra powietrza - te znajdujące się pod aku. Czy całą obudowę najlepiej wyciągnąć od

> góry czy od dołu. Czy jest jeszcze przy tejże obudowie jakiś inny uchwyt?

Od góry może być ciężko, poza tym trzeba wykręcać koszyk akumulatora a uwierz mi nie chcesz tego ruszać zlosnik.gif

Ja i owszem wyciągałem obudowę od góry bo też mi pękło to ucho, ale przy wymianie filtra wydaje się iż od dołu będzie o wiele prościej ją wyciągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pękło mi ucho filtra powietrza - te znajdujące się pod aku. Czy całą obudowę najlepiej wyciągnąć od

> góry czy od dołu. Czy jest jeszcze przy tejże obudowie jakiś inny uchwyt?

do dołu, jest jeszcze uchwyt przy koszu akumulatora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Od góry może być ciężko, poza tym trzeba wykręcać koszyk akumulatora a uwierz mi nie chcesz tego

> ruszać

czemu się tego boisz jak diabeł święconej wody? 270751858-jezyk.gif Przecież nie ma problemu z rozmontowaniem całego kosza akumulatora 270751858-jezyk.gif Po 2 razach już robisz to automatycznie i bardzo sprawnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czemu się tego boisz jak diabeł święconej wody? Przecież nie ma problemu z rozmontowaniem całego

> kosza akumulatora Po 2 razach już robisz to automatycznie i bardzo sprawnie

Zależy jaki masz kosz, mój jest wyjątkowy.... od spodu ma dwie śruby, od wewnętrznej i od zewnętrznej strony podłużnicy, no i u mnie za pieruna nie da się złapać obu.... jak jedna złapie to nei druga i na odwrót, tyle co pań lekkich obyczajów poleciało to ciężko zliczyć... do tego robiąc od góry koszyk zasłania te śruby i ogranicza dostęp... aż mnie ciarki przechodzą jak sobie przypomnę... i jeszcze jest ucho tu gdzieś w okolicy kolumny amortyzatora jeśli dobrze pamiętam, też za cholerę nie pasuje, może mam skrzywiony koszyk albo samochód, ale robiłem to kilka razy i za każdym razem spasowanie tych 3 śrub graniczy z cudem facepalm%5B1%5D.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz racje. sa trzy sruby. 2 w podluznice jedna w kielich amorka. Sa idealnie dobrane z minimalna tolerancja. Dlatego masz taki problem. Jak to zrobisz na spokojnie siada ladnie. Wielokrotnie wyciagalem podstawe aku i tylko za pierwszym razem mnie zagiela jak podszedlem do tematu zbyt nerwowo. grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zależy jaki masz kosz, mój jest wyjątkowy.... od spodu ma dwie śruby, od wewnętrznej i od

> zewnętrznej strony podłużnicy, no i u mnie za pieruna nie da się złapać obu.... jak jedna

> złapie to nei druga i na odwrót, tyle co pań lekkich obyczajów poleciało to ciężko zliczyć...

> do tego robiąc od góry koszyk zasłania te śruby i ogranicza dostęp... aż mnie ciarki

> przechodzą jak sobie przypomnę... i jeszcze jest ucho tu gdzieś w okolicy kolumny amortyzatora

> jeśli dobrze pamiętam, też za cholerę nie pasuje, może mam skrzywiony koszyk albo samochód,

> ale robiłem to kilka razy i za każdym razem spasowanie tych 3 śrub graniczy z cudem

hmmm a to są różne kosze? U mnie po krótce porkywka z aku out, metalowa klamra z aku out, odpiecie klem, poodginanie przewodów + odkręcenie chyba 1 lub 2 przewodów, 2-3 wtyczki rozpiąć, wytargać plaskiwową obudowę aku i voila (max 5 min roboty od momentu otwarcie maski), żarówka fiku miku, celowanie klapką żeby wlazły języczki, i składanie w odwrotnej kolejności smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.