Skocz do zawartości

Jakieś opinie o nowej Vitarze?


oxxxz

Rekomendowane odpowiedzi

> Jeździł ktoś? Jakie są wasze opinie, uwagi?

Troche jeszcze chyba za wczesnie na opinie z pierwszej reki wink.gif

Ogladalem w salonie i wg mnie bardzo pozytywnie wypada na tle konkurencji ok.gif

Musze sie przejechac w najblizszym czasie, ale dosc powaznie biore pod uwage zakup za jakies 2-3 miesiace.

W wersji Premium ma w zasadzie wszystko co do szczescia potrzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak duże to jest w rzeczywistości?

> np. w porównaniu z odchodząca GV?

Jest niemal identyczna jak SX4 Clasic. Podobna długość, identyczny rozstaw osi (250cm), podobna ilośc miejsca. Imho wystarczająca dla dwojga ludzi z okazjonalnym przewożeniem kogoś z tyłu.

Według mnie poza nazwą, to auto nic ze starą Vitarą wspólnego nie ma.

S-cross wygodniejszy, choćby przez podłokietnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee... to lipa smirk.gif

sądziłem, że będzie większa.

cena wskazuje, że mistrz przestrzeni to nie będzie oslabiony.gif - ale i tak pojadę zobaczyć grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> eee... to lipa

> sądziłem, że będzie większa.

> cena wskazuje, że mistrz przestrzeni to nie będzie - ale i tak pojadę zobaczyć

Na zywo wyglada na sporo wieksza, niz jak patrzysz tylko na wymiary.

Glownie przez to, ze jest dosc szeroka i wysoka, kola 17-ki.

Bagaznik jakies 350-370, wiec tyle co kompakty kilka lat temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> eee... to lipa

> sądziłem, że będzie większa.

> cena wskazuje, że mistrz przestrzeni to nie będzie - ale i tak pojadę zobaczyć

ta, Ty byś chciał nie płacić i mieć miejsce zlosnik.gif takie rzeczy to tylko u nieistniejącego operatora telefonii komórkowej wink.gif

teraz trzeba dać >100kzł za nowe auto żeby mieć miejsce*

*-nie dotyczy Forda Kuga hahaha.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Od 5d sporo mniejsze, w srodku porownywalne z kompaktem.

> Ale siedzi sie wysoko i wygodnie, co obecnie jest dla mnie dosc wazne

obczaj sobie Fiata 500X. Wczoraj oglądałem w salonie i kurcze, jak zazwyczaj mnie nie pociągają auta tego segmentu, tak to mi się strasznie spodobało. Chyba faktycznie jestem fiacikarzem zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Właśnie na żywo doznałem szoku. Nie, nie znałem wcześniej wymiarów.

Ty porównujesz do Antary czy Captivy;)

Ja do C4 Cactus i P2008 bo akurat ogladalem tego samego dnia...

Ale nawet w stosunku do kompaktow nie zauważyłem braku miejsca.

Jako auto dla 2 osob czy 2+1 spokojnie wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeździł ktoś? Jakie są wasze opinie, uwagi?

Jeździłem, po przesiadce z Cruze 2.0 nie wiedziałem, co się dzieje, że to nie jedzie. Ale muszę też przyznać, że bałem się kręcić wysoko, bo auto miało 50 km przebiegu i szkoda mi go zwyczajnie było. W środku plastik na maxa ale też chcę zaznaczyć że jeździłem wersją Premium a moim zdaniem jedyna słuszna to XLED i wtedy jest skóra z alcantarą.

Zamówiłem tą najbogatszą i (uwaga) termin odbioru - lipiec (lipiec na XLED, uboższe trafiają się od ręki) i ciągle się wydłuża, zatem wniosek jest prosty - ludzie to kupują. Jedyne pocieszenie, że mam dużo czasu na sprzedaż Chevroleta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeździłem, po przesiadce z Cruze 2.0 nie wiedziałem, co się dzieje, że to nie jedzie. Ale muszę też

> przyznać, że bałem się kręcić wysoko, bo auto miało 50 km przebiegu i szkoda mi go zwyczajnie

> było. W środku plastik na maxa ale też chcę zaznaczyć że jeździłem wersją Premium a moim

> zdaniem jedyna słuszna to XLED i wtedy jest skóra z alcantarą.

> Zamówiłem tą najbogatszą i (uwaga) termin odbioru - lipiec (lipiec na XLED, uboższe trafiają się od

> ręki) i ciągle się wydłuża, zatem wniosek jest prosty - ludzie to kupują. Jedyne pocieszenie,

> że mam dużo czasu na sprzedaż Chevroleta.

XLED jest 10kPLN drozsza od Premium, a tak naprawde doplacasz za gadzety wink.gif

Mnie by bylo szkoda wydac tyle na tapicerke, navi czy czujniki parkowania grinser006.gif

Co ciekawe S-crossa z 2014 mozna kupic tanij niz nowa Vitare.

PS. Udalo Ci sie dostac jakikolwiek rabat, czy nie ma rozmowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> XLED jest 10kPLN drozsza od Premium, a tak naprawde doplacasz za gadzety

> Mnie by bylo szkoda wydac tyle na tapicerke, navi czy czujniki parkowania

> Co ciekawe S-crossa z 2014 mozna kupic tanij niz nowa Vitare.

> PS. Udalo Ci sie dostac jakikolwiek rabat, czy nie ma rozmowy?

Rabat dostałem 2 tysiące z okazji zakupu na firmę. Pokrył mi częściowo dopłatę do dwukolorowego nadwozia.

Dla mnie dopłata za reflektory LED, skórę, nawigację i radar z zapobieganiem kolizji 10 tyś. to okazja bez precedensu na naszym rynku. Bez tych dodatków wychodziłoby, że zmieniam auto na dużo gorsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dla mnie dopłata za reflektory LED, skórę, nawigację i radar z zapobieganiem kolizji 10 tyś. to

> okazja bez precedensu na naszym rynku.

W pełni popieram. Mam tylko jedno pytanie: Czy to faktycznie są światła LED? Bo czytałem, że to tak jak w S-cross, też wersja taka jest ale tam są ksenon+Led (dzienne). hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W pełni popieram. Mam tylko jedno pytanie: Czy to faktycznie są światła LED? Bo czytałem, że to tak

> jak w S-cross, też wersja taka jest ale tam są ksenon+Led (dzienne).

Dzienne LED + projektory świateł mijania LED + zwykłe "długie".

A z tym radarem to się rozpędziłem, bo jest dostępny już w wersji Premium. Za to w XLED jest dostęp bezkluczykowy, który mam w Cruze i bardzo to lubię oraz składane lusterka z kierunkowskazami o prawdziwych gadżetach typu polerowane felgi i dodatki w kabinie nie wspomnę, więc korzyść jednak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.