Skocz do zawartości

Pełnomocnictwo do sprzedaży motocykla?


RSSSS

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem ekipa.

Ziomek sprzedaje moją perełkę (R6), a jako, że do tej pory nie spisaliśmy na nią umowy to, żebym nie musiał się sam pałować ze sprzedażą, to ma być to w gestii ziomka.

Czy takie pełnomocnictwo może być wystawione przez osobę fizyczną na inną osobę fizyczną?

pdf

Będzie taki mechanizm sprzedaży odstraszał potencjalnych nabywców?

Perełka dalej w nienaruszonym stanie jakby ktoś chciał R6 2009r. Kolega trzymał dalekie ogony na wypadach! wink.gif

To nie jest prima aprilis, po prostu przypyliło go z kasą.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> takie pełnomocnitwo bez notariusza to pachnie dla mnie szwindlem i bym się bał że maszyna kradziona

> za ile sprzedaje?

Chcemy zrobić tak, że jak już będzie chętny to spisze umowę już ze mną osobiście.

To ma być bardziej pełnomocnictwo do szukania kupującego.

Nie wiem jeszcze za ile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chcemy zrobić tak, że jak już będzie chętny to spisze umowę już ze mną osobiście.

> To ma być bardziej pełnomocnictwo do szukania kupującego.

a to luz to bym nie miał podejrzeń zlosnik.gif nawet bym nie zawracał sobie tym głowy do czasu aż bym chciał już kupić te moto hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czołem ekipa.

> Ziomek sprzedaje moją perełkę (R6), a jako, że do tej pory nie spisaliśmy na nią umowy to, żebym

> nie musiał się sam pałować ze sprzedażą, to ma być to w gestii ziomka.

> Czy takie pełnomocnictwo może być wystawione przez osobę fizyczną na inną osobę fizyczną?

> pdf

> Będzie taki mechanizm sprzedaży odstraszał potencjalnych nabywców?

> Perełka dalej w nienaruszonym stanie jakby ktoś chciał R6 2009r. Kolega trzymał dalekie ogony na

> wypadach!

> To nie jest prima aprilis, po prostu przypyliło go z kasą.

> Pozdr.

Jeżeli ufasz gościowi, to wpisz do umowy in blanco swoje dane i się podpisz.

A jeżeli chcesz mu dać pelnomocnictwo to też nie ma problemu - może być zgodne z tym wzorem co posiadasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> Czołem ekipa.

> Ziomek sprzedaje moją perełkę (R6), a jako, że do tej pory nie spisaliśmy na nią umowy to, żebym

> nie musiał się sam pałować ze sprzedażą, to ma być to w gestii ziomka.

> Czy takie pełnomocnictwo może być wystawione przez osobę fizyczną na inną osobę fizyczną?

> pdf

> Będzie taki mechanizm sprzedaży odstraszał potencjalnych nabywców?

ja bym olał takie ogłoszenie. tak jak olewam te "brat jest w irlandii i zostawił mi podpisaną umowę na swoje auto i ja się zajmuje sprzedażą"

chyba ze bym kupował od "znajomych" w ten sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.