Skocz do zawartości

Na co zwrócić uwagę przy oglądaniu Espace IV ?


Lysy1980

Rekomendowane odpowiedzi

> Myślałem o takim przed zakupem ale nie było wartego uwagi

> Ale ciągnie mnie do tak dużego auta

dwa rowery wchodzą na tył bez problemu (bez zdejmowania kół, tylko jeden fotel do przodu i już). Bagażnik jak piwnica ok.gif

To był chyba ostatni z vanów, w którym można narty wozić na podłodze pod tylnymi fotelami (ma tak też C8/807, Ulysse ale wcześniej skończyli ich produkcję). Teraz wszystkie mają fotele składane z podłogi - nie da się pod nie nic wsunąć. Potężny minus sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dwa rowery wchodzą na tył bez problemu (bez zdejmowania kół, tylko jeden fotel do przodu i już).

> Bagażnik jak piwnica

I dlatego takiej fury szukałem ale na śląsku było kiepsko o ładną sztukę... a jak były to młode poza moim budżetem icon_rolleyes.gif

Ale kiedyś takiego kupię i zajmę pół parkingu pod blokiem food.giffood.giffood.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale kiedyś takiego kupię i zajmę pół parkingu pod blokiem

eee tam, to wcale nie jest takie wielkie.

szerokie owszem, ale długie niespecjalnie.

Ja miałem Zafirę, przesiadłem się na C8, a teraz na Grand Espace. Nie jeździ się tym specjalnie sportowo, ale wygoda i przestrzeń spokojnie to rekompensują ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> eee tam, to wcale nie jest takie wielkie.

> szerokie owszem, ale długie niespecjalnie.

> Ja miałem Zafirę, przesiadłem się na C8, a teraz na Grand Espace. Nie jeździ się tym specjalnie

> sportowo, ale wygoda i przestrzeń spokojnie to rekompensują

Powiedz mi jak na trasie ? głośny w środku ? komfortowo się jeździ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Powiedz mi jak na trasie ? głośny w środku ? komfortowo się jeździ ?

Ja Ci powiem. Jeździliśmy z kolegą krótkim z 2004 roku z nieudanym 2,2 dci. W trasie to auto było poprostu zajefajne. Komfort super. Głosność ok.

Tylko ten 2,2 dci. Jak to sprzedał za grosze, to później co pół roku zmieniał sie właściciel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Powiedz mi jak na trasie ? głośny w środku ? komfortowo się jeździ ?

To jest samochód zrobiony na długie trasy.

W środku jak to w dieslu, silnik słychać, ale spokojnie można do 150 normalnie rozmawiać.

Pozycja za kierownicą i na fotelach inna niż w limuzynach/kombi - siedzisz jak na krześle. Mnie to odpowiada, ale znam takich co tego nie cierpią. Fotele super wygodne. Z automatem, cruise control i podłokietnikami możesz sobie usiąść po turecku i prowadzić samymi rękoma.

Jedyne co w espace jest beznadziejne to konstrukcja lusterek bocznych - coś jest spaprane z aerodynamiką i jak jest mokro, to chlapie na dolny trójkąt szyby przy lusterku i nic nie widać.

Robię kilka razy w roku trasy po ok. 1000 km na raz i wysiadam świeży i nie zmęczony ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Powiedz mi jak na trasie ? głośny w środku ? komfortowo się jeździ ?

trasa? mega wygoda, czlowieku, zero jakiekolwiek bólu pleców zlosnik.gif czy głośny? jak na diesla, troche tak, chociaż z drugiej strony, da się cicho rozmawiać i tez sie słysze wzajemnie, komfort? jak dla mnie pełen wypas, przejechałem całą Polske od Śląska po morze, zero zmęczenia, zapytaj zresztą mojej żony zlosnik.gif w tym roku znów planujemy wypad

Poza tym, auto jest mega pakowne a nie mamy grand espace ok.gif ale jeslli mam być szczery, denerwuja pierdoły, np skrzypiąca masakrycznie deska rozdzielczna, tzn ten plastikowy daszek, jest to mega wkurzające

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to samo jest spieprzone w Scenicu z lusterkami

Ja pomyślałem, że mogłyby pomóc owiewki. Ale oryginalne owiewki do Scenica obejmują tylko otwieraną prostokątną szybę. trzaby rzeźbić i dobrać owiewkę obejmującą także nieruchomą szybę trójkątną. smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.