Skocz do zawartości

do oglądaczy: KIA Soul poproszę o pomoc


mati1.6dohc

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem Panowie,

taki cudak

kanciak

VIN KNAJT813BB7250573

dziewczyna wybrała hmm.gif

nie mój segment, nie znam się niewiem.gif.

Macie jakieś opinie ogólne , a może dotyczące konkretnego egzemplarza ?

mina zdjęciowo modelowa, czy można drążyć temat cfaniaczek.gif

dziewczę ma jechać dość daleko po ten wynalazek, dlatego Was męczę zlosnik.gif

Pomożecie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomykam Soulem od 4 lat z silnikiem 1.6 CRDi 128 km , przejechane 95tys. żadnych awarii , tylko i wyłącznie przeglądy . Autko sympatyczne w eksploatacji . Co do egzemplarza ze zdjęć trudno coś powiedzieć , widać tylko że auto ściągane z zachodu , na nasz rynek były trochę inaczej skonfigurowane .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pomykam Soulem od 4 lat z silnikiem 1.6 CRDi 128 km , przejechane 95tys. żadnych awarii , tylko i

> wyłącznie przeglądy . Autko sympatyczne w eksploatacji .

A jak wygląda spalanie takigo autka i jakie ma osiągi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Soula CRDI przez 3 lata od tzw. nowości i zrobiłem nim 100 tys. km. Powiem szczerze, że kiedy słyszę wynalazek w odniesieniu do tego samochodu to mnie trochę skręca, bo w moim odbiorze to jest niesamowicie dynamiczne, bezawaryjne i super przestronne auto. Gdyby nie słabe wyciszenie, to absolutnie bym się go nie pozbywał a i tak żałuję, bo teraz ma u nowej właścicielki nakręcone 140 tys i jest jak nowy wyłączając lakier na uchwytach na boczkach drzwi.

Zużycie paliwa u mnie 7.5 z nogą cały czas w podłodze, u nowej właścicielki 6. Awarii 0 (słownie - zero). Często przepalają się żarówki w światłach mijania (wysokie napięcie w instalacji), za to ładnie świecą. Niezbyt duży bagażnik, za to kabina nr 1 w swojej klasie i dużo przestronniejsza niż np. w Sportage (zobacz ranking w "Motorze") i w 90% kompaktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto sprzedane w lutym 2011. W marcu 2012 miał 39000 km. Skoro w rok przejechał 40 tys., to raczej trochę km mu ubyło z licznika. W każdym razie można to w ASO zweryfikować (nie da się skasować przebiegu ze sterownika DPF).

Samo auto przyjemne w użytkowaniu, nie jest skomplikowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Auto sprzedane w lutym 2011. W marcu 2012 miał 39000 km. Skoro w rok przejechał 40 tys., to raczej

> trochę km mu ubyło z licznika. W każdym razie można to w ASO zweryfikować (nie da się skasować

> przebiegu ze sterownika DPF).

> Samo auto przyjemne w użytkowaniu, nie jest skomplikowane.

dziękuję Wszystkim za odpowiedzi.

Dzisiaj "kawa na ławę", czyli pokerowe "sprawdzam" cfaniaczek.gif

ciekaw jestem tego pojazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.