Skocz do zawartości

Przegląd gwarancyjny aveo t300 Warszawa.


jarzab11

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Gdzie zrobić przegląd aveo na gwarancji w Warszawie i okolicach. Brat ma do zgłoszenia kilka rzeczy na gwarancji, ale już go raz olali w nivette (wyciek ze skrzyni przy wybieraku, ściąganie w lewo). Za mało asertywny był zlosnik.gif, teraz pojadę z nim. Auto ma dwa lata i całe 18 kkm. wink.gif

Chcę udać się do serwisu gdzie nie potraktują nas jak upierdliwców z wymyślonymi problemami. Naczytałem się o złych serwisach, ale może coś da się znaleźć. Może Jastrzębski w Siedlcach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ... Gdzie zrobić przegląd aveo na gwarancji w Warszawie ...

Mam niewielkie doświadczenie, bo po razie byłem w:

- Auto-Pol-Serwis na ul. Mangalia,

- A.J. Miniewski na 17 Stycznia.

Do obydwu nie miałem zastrzeżeń. Inna sprawa, że do samochodu też nie miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam niewielkie doświadczenie, bo po razie byłem w:

> - Auto-Pol-Serwis na ul. Mangalia,

> - A.J. Miniewski na 17 Stycznia.

> Do obydwu nie miałem zastrzeżeń. Inna sprawa, że do samochodu też nie miałem.

Ja jeżdżę do Nexteam przy Modlińskiej ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Weź Odsyłam do szukajki bo dużo pisania

Rozumiem, że Auto-Pol nie ma najlepszej opinii?

Pojechałem tam z jednego powodu: kupiłem u nich (łącznie z samochodem) tylne chlapacze do MY13, które nie istnieją. Półtora roku mi zajęło dogadanie się co do rekompensaty. W końcu Chevrolet Polska zadecydował o darmowym przeglądzie w ramach zadosćuczynienia. Nie okreslił, który ma to być przegląd więc był to drugi. Zaoszędziłem prawie 800 zł, ale negocjacje z serwisem trwały chyba z godzinę.

Mnie, ze względu na lokalizację, najbardziej odpowiada 17 Stycznia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Weź Odsyłam do szukajki bo dużo pisania

Szukajkę przejrzałem wcześniej, poczytałem trochę w sieci i poradziłem się Was. Jesteśmy umówieni do Dixi-Car. Generalnie telefoniczna jakość obsługi pomiędzy Nivette a Dixi to przepaść zlosnik.gif Mam nadzieję, że później będzie równie dobrze.

Umówieni jesteśmy na 12 w sobotę, auto zostanie pewnie do poniedziałku, to dobry pomysł? grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mój też delikatnie ściąga w lewo i słyszałem że typowa wada. Jeśli możesz, daj znać jak się serwis

> odniesie do tej usterki i w jaki sposób usunie.

Zobaczymy. Najpierw chcemy ustawić geometrię i wtedy sprawdzimy czy jest w porządku. Mam wrażenie, że ten samochód jest podatny na wszelkie dziury i późniejsze ściąganie z tym związane. Już raz to ustawialiśmy i jakiś czas było ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> Mój też delikatnie ściąga w lewo i słyszałem że typowa wada. Jeśli możesz, daj znać jak się serwis

> odniesie do tej usterki i w jaki sposób usunie.

Odnośnie wspomagania to dixi car ustawił geometrię i generalnie niewiele to dało. Czytając inne fora opli to widzę problem chyba ciągnący się od corsy C ze ściąganiem w lewo i cięższym kręceniem kierownicą w prawo. Ludzie ustawiają czujnik kąta skrętu i podobno w tym tkwi problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.