Skocz do zawartości

I mamy maj.


Rekomendowane odpowiedzi

> Ale ma felgi takie jak Ci się podobają, a relingi i lotka to nie problem.

500zl i biore zlosnik.gifzlosnik.gif

Przecie musze pakiet startowy zrobic zlosnik.gifzlosnik.gif a to kupa kasy wedlug AK zlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 500zl i biore

> Przecie musze pakiet startowy zrobic a to kupa kasy wedlug AK

Jaki plakiet startowy, olej i filtry 4 tys km, całe hamulce i olej w skrzyni 12 tys km, rozrząd 25 tys km temu. DPF, EGR i klap brak. Opony 1 tys km przebiegu. Nie mam pojęcia jaki ty chcesz pakiet startowy robić. hmm.gifhmm.gifhmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jaki plakiet startowy, olej i filtry 4 tys km, całe hamulce i olej w skrzyni 12 tys km, rozrząd 25

> tys km temu. DPF, EGR i klap brak. Opony 1 tys km przebiegu. Nie mam pojęcia jaki ty chcesz

> pakiet startowy robić.

Toć to Fiat, na dzien dobry juz pewnie popsuje zlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Aaa, przeczytałem brzucha

> Paluchy to ja sobie często skalpelem chlastam, ale żeby od razu szyć

> Plaster i gumniana rękawiczka i można dalej rzeźbić

Chcialem tak, ale za mocno to bylo otwarte sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To przynajmniej wolne miałeś, piwem się mogłeś znieczulać

A gdzie, do 14 mialem zmiane, a stało sie to o 12:30, doktorka dala mi 10 dni L4, ale ze tutaj od czwartku dlugi weekend, to tylko jutro wolne wzialem, i w poniedzialek powrot do pracy, Bo tutaj idac na L4 pracodawca placi 3 dni reszta ubezpieczyciel, a nie mam zamiaru czekac miesiac lub dluzej na swoja kase.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A gdzie, do 14 mialem zmiane, a stało sie to o 12:30, doktorka dala mi 10 dni L4, ale ze tutaj od

> czwartku dlugi weekend, to tylko jutro wolne wzialem, i w poniedzialek powrot do pracy, Bo

> tutaj idac na L4 pracodawca placi 3 dni reszta ubezpieczyciel, a nie mam zamiaru czekac

> miesiac lub dluzej na swoja kase.

Wolałbym te 10 dni wylegiwać się w słoneczku i piwko popijać. Kasa nie zając, tym bardziej, że za zwolnienie chcą płacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Albo w dołku finansowym. Lekko nie jest jak samochód się ciągle psuje

Silnik ma od Fiata tak jak my a resztę od Opla tak jak i my zlosnik.gif

A tak na marginesie to w Polsce już nie można kupić klocków hamulcowych Ferodo Premier do mojej padaczki na tył... frown.gif Ferodo twierdzi, ze nie rotują i wysyła mnie na drzewo zlosnik.gif

Trudno napisałem im, że będa TRW hehe.gif pewnie i tak produkowane przez nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W szpitalu na szyciu palucha bylem

Kazu, a u Ciebie to nie tak jak w tym dowcipie...?

Wraca markotny facet do domu i się nie odzywa. Żona dopytuje się co się stało i ten w końcu mówi, że wylali go z roboty (fabryka chipsów)... Żona w szoku, pyta dlaczego, przecież był najlepszym automatykiem w całej fabryce?? Facet w końcu się przełamuje i mówi, że od kilku miesięcy miał takie marzenie, żeby wsadzić w obieraczkę.... I w końcu się wczoraj zdecydował smile.gif Żona z niedowierzaniem patrząc na męża pyta czy nic mu się nie stało, ten potwierdza, że nie. Żona w końcu pyta: a co z obieraczką?

Na to mąż: ją też zwolnili!

grinser006.gifzlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie ciekawi jak wióry przecinaja skóre zlosnik.gifzlosnik.gif

Bo nie raz mialem pocięte palce, ale pierwszy raz od 8 lat tak ciachłem że do szycia sie nadawalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja sie racze polskim Leszkiem

Po Lubuskim oczywiście ręce jakbyś w imadło wkręcił, pełna precyzja ok.gif

Po Leszku to bym miał zgagę i roztrój żołądka o kacu już nie wspomnę no.gif

Zacznij piwo pić, a nie jakieś chemicznie mikstury sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Po Lubuskim oczywiście ręce jakbyś w imadło wkręcił, pełna precyzja

> Po Leszku to bym miał zgagę i roztrój żołądka o kacu już nie wspomnę

> Zacznij piwo, a nie jakieś chemicznie mikstury

Jeeee tam , jak pije raz do roku, to mi smakuje wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pewnie tak, bo jak tu nie pić jak się ma wiecznie popsutego i rdzewiejącego łopla

> Tylko po co się truć takimi wyrobami piwopodobnymi

na coś trzeba umrzeć zlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> na coś trzeba umrzeć

A propo umierania no to właśnie zmartwychwstałem.... ksiadz.gif przed godziną przeleciałem przez maskę KIA i wylądowałem na szybie przedniej po tym jak w mnie chciała/ł z roweru zgarnąć z tego świata sick.gif podobno mnie nie widział na ścieżce rowerowej ani mojej kamizelki odblaskowej ani lampek migających i świecących...

No ale nic mi nie jest a Kia straciła rejestracje i maska z zderzakiem trochę pognieciona

Tak więc czym że jest twój wiór z CNC zlosnik.gif .... 13 maj sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A propo umierania no to właśnie zmartwychwstałem.... przed godziną przeleciałem przez maskę KIA i

> wylądowałem na szybie przedniej po tym jak w mnie chciała/ł z roweru zgarnąć z tego świata

> podobno mnie nie widział na ścieżce rowerowej ani mojej kamizelki odblaskowej ani lampek

> migających i świecących...

> No ale nic mi nie jest a Kia straciła rejestracje i maska z zderzakiem trochę pognieciona

> Tak więc czym że jest twój wiór z CNC .... 13 maj

To w Belgii rowerzysci sa święci na drodze wink.gif

Tomcio Paluch

31aa373bc97cb39cmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To w Belgii rowerzysci sa święci na drodze

U nas też niektórzy tak się czują , zwłaszcza widać to po tym jak wjeżdżają prosto z chodnika na przejście dla pieszych sciana.gif

Ale faktem jest , że jazda na 2oo jest ewidentnie niebezpieczna , często kierowcy aut mają dziwny problem z "zauważeniem" jednośladów nawet tych z dobrymi światłami i odblaskami na właścicielu .

> Tomcio Paluch

Dobrze , że to tylko paluch .

Pracujesz w rękawicach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A propo umierania no to właśnie zmartwychwstałem.... przed godziną przeleciałem przez maskę KIA i

teraz KIA ma twardsza balchę.

obecnie mało jeżdże na rowerze.

Ale Czy to rowerzysta czy pieszy - trochę pomyślenia musi być.

obstawiłbym że połowa młodych potrąconych to wtargnięcie na jezdnię ze słuchawkami w uszach z komórka w ręce bez obejrzenia się,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.