Skocz do zawartości

radio do samochodu - odczyt z pendriva


Blues_Brother

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

mam radio z cd (jakiegoś panasonica za 200zł). znudziło mi się gmeranie za płytkami podczas jazdy. poszukuję jakiegoś radia z usb na panelu, takiego aby korzystał z folderów (mój panasonic obsługuje mp3 z płyty), a by pokazywał itagi (jeśli nie jest to luksus) i pasował podświetleniem do mojego paska smile.gif.

oczywiście 1 din (w pasku mam 8 głośników (po dwa na każdą stronę przód i tył) jeśli ma to jakieś znaczenie.

ktoś z Was już znalazł takie idealne radio?

czy np taki może być? PIONEER MVH-170UB czy 200zł wystarczy?

czy jest różnica dla zwykłego Kowalskiego w radiu za 200 i za 350zł?

np. PIONEER DEH-1700UB, ALPINE CDE-180R

powyższe modele podane przykładowo z jednej ze strony neo###. firma jest mi obojętna oby tylko coś normalnego i nie chińskie za bardzo.

ma miło grać, muzyka różna od radia po np. mike oldfield, pink floyd, dire straits, blus, regge, alphaville, ultravox itp itd.

poradzcie proszę smile.gif

pozd

PS. Dobrze aby czytał pendrive 32 gb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że wszystkie nowe radyjka firmowe spełnia Twoje wymagania. Osobiście na Twoim miejscu dołożył bym par złotych i kupił radio z BT.

Przykładowo ja kupiłem takie JVC i jestem bardzo zadowolony. Wiem że potrzebujesz niebieskie ale to taki przykład.

Z plusów to można puszczać muzykę z telefonu, oczywiście gadać przez tel w czasie jazdy, można bawić się ustawieniami radia z menu telefonu (specjalna apka jest). Ponad to obsługuje FLAC (jeśli komuś zależy). U mnie siedzi Pen 16GB i obsługuje. Inny plus przez USB można lądować kom lub podłączyć przenośny dysk twardy smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wadą wszystkich radyjek z BT jest to, że po uruchomieniu i sparowaniu się z telefonem,

> automatycznie wysyłają komendę do uruchomienia odtwarzania muzyki. Bardzo upierdliwe.

Chyba nie wszystkich, Alpine z zewnetrznym modulem bluetooth tego samego producenta podlaczanym pod AiNet dziala normalnie i nie ma tego zjawiska. Odtwarzanie muzyki bezprzewodowo trzeba sobie wlaczyc samemu wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chyba nie wszystkich, Alpine z zewnetrznym modulem bluetooth tego samego producenta podlaczanym pod

> AiNet dziala normalnie i nie ma tego zjawiska. Odtwarzanie muzyki bezprzewodowo trzeba sobie

> wlaczyc samemu

Ja mam obecnie CDI-183BT z wbudowanym Parrotem i tam niestety tak jest. Ledwo Android się podłączy, odpala się muzyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja mam obecnie CDI-183BT z wbudowanym Parrotem i tam niestety tak jest. Ledwo Android się podłączy,

> odpala się muzyka.

A nie da sie gdzies tego wylaczyc w opcjach radia czy telefonu??

To podobnie jak z dzialaniem USB w niektorych radiach, odtwarzanie wlacza sie automatycznie po uruchomieniu radia i zawsze od pierwszego utworu sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wadą wszystkich radyjek z BT jest to, że po uruchomieniu i sparowaniu się z telefonem,

> automatycznie wysyłają komendę do uruchomienia odtwarzania muzyki. Bardzo upierdliwe.

U mnie tak niema. U mnie uruchamia się na tel akpa JVC i pokazuje jaka leci stacja w radiu (lub z pena).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> U mnie tak niema. U mnie uruchamia się na tel akpa JVC i pokazuje jaka leci stacja w radiu (lub z

> pena).

No więc myliłem się że we wszystkich radiach z Bluetooth tak jest, skoro mówicie że u was jest inaczej. Otóż ja mam Alpine 173BT (pisałem 183, pomyłka) i tam tak właśnie jest, opcji do tego nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Polecam coś z Blaupunkta

A ja nie, bo wiekszosc nie pamieta na ktorym utworze skonczylo otwarzanie z USB i po ponownym wlaczeniu zaczyna od poczatku. Wylaczasz radio po sluchaniu FM, wlaczasz ponownie, a on przelacza sie na USB, zaczyna przeszukiwanie pendrive'a i odtwarzanie mp3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A ja nie, bo wiekszosc nie pamieta na ktorym utworze skonczylo otwarzanie z USB i po ponownym

> wlaczeniu zaczyna od poczatku. Wylaczasz radio po sluchaniu FM, wlaczasz ponownie, a on

> przelacza sie na USB, zaczyna przeszukiwanie pendrive'a i odtwarzanie mp3.

W Alpine tak nie ma wink.gif w moim przypadku CDE-113BT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.