Skocz do zawartości

Łatanie dekli silnika...


tjaszo

Widok forum  

33 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Wytarłem sobie (o asfalt smile.gif ) dziurke w deklu alternatora w motocyklu - zeszlifowana krawędz dekla, dziurka srednicy moze 5mm. Dziurka jest jak widac niewielka i jak ktos sie nie przyjrzy to nie widac, ale wolalbym nie łapać tamtedy wody do alternatora.

Co myslicie o zaklejeniu tego kitem typu "Cx-80 Stikweld" ? Albo może polecicie cos innego? Ew. da się to jakos napawac/naspawac zeby wiekszej dziury nie zrobic? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wytarłem sobie (o asfalt ) dziurke w deklu alternatora w motocyklu - zeszlifowana krawędz dekla,

> dziurka srednicy moze 5mm. Dziurka jest jak widac niewielka i jak ktos sie nie przyjrzy to nie

> widac, ale wolalbym nie łapać tamtedy wody do alternatora.

> Co myslicie o zaklejeniu tego kitem typu "Cx-80 Stikweld" ? Albo może polecicie cos innego? Ew. da

> się to jakos napawac/naspawac zeby wiekszej dziury nie zrobic? 

Jak amelinium to dziesz do spawacza i ci ją zaspawa, potem ewentualna obróbka żeby jakiś wyglądało. smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak amelinium to dziesz do spawacza i ci ją zaspawa, potem ewentualna obróbka żeby jakiś wyglądało.

podobno zwykle takie dekle to stop amelinium z czyms i sporo osob pisze ze proba spawania takich dekli (z roznych motocykli) konczyla sie jeszcze wieksza dziura smile.gif

podobno te kleje/kity do spawania na zimno daja rade wiec szukam dodatkowych opinii od Was - moze juz ktos cos tym latal i bedzie mial konkretne zdanie na ten temat smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> daje sie spawac bez problemow? czy wiedza tajemna potrzebna? czy jednak isc w te kity na zimno?

Tego się nawet z tajemną wiedzą nie da pospawać zlosnik.gif A wierz mi że troszkę sie na tym znam wink.gif Oczywiście może się okazać że masz spawalny stop ale to ciężko poznać zanim przyłożę palnik zlosnik.gif Jak już zacznę to odwrotu nie ma grinser006.gif Albo pospawane albo złom zlosnik.gif Więc jeśli to tylko mała dziurka to ja bym kleił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wytarłem sobie (o asfalt ) dziurke w deklu alternatora w motocyklu - zeszlifowana krawędz dekla,

> dziurka srednicy moze 5mm.

> Co myslicie o zaklejeniu tego kitem typu "Cx-80 Stikweld" ? Albo może polecicie cos innego?

Skoro mała dziurka i w miejscu nie nagrzewającym się nadmiernie, to użyj poczciwego Distal-u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wytarłem sobie (o asfalt ) dziurke w deklu alternatora w motocyklu - zeszlifowana krawędz dekla,

> dziurka srednicy moze 5mm. Dziurka jest jak widac niewielka i jak ktos sie nie przyjrzy to nie

> widac, ale wolalbym nie łapać tamtedy wody do alternatora.

> Co myslicie o zaklejeniu tego kitem typu "Cx-80 Stikweld" ? Albo może polecicie cos innego? Ew. da

> się to jakos napawac/naspawac zeby wiekszej dziury nie zrobic? 

Mały otworek to można poxipolem załatać. Dodatkowo kolor kleju jest podobny do dekla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.