Skocz do zawartości

Pośmiejmy się z innych ...


jedrocha

Rekomendowane odpowiedzi

Tak mnie naszło na taki temat, jak dziś na spacerze wszedłem na coś takiego ...

Zawsze się mówiło i uważało że auto na dużych felgach wygląda lepie, "bardziej rasowo" :)

 

Jak się okazuje nie jest to prawda :)

Gówniane auto (w tym wypadku Golf chyba IV, nie wiem nie znam się :) ) na dużych felgach wygląda ... nadal gówniano :)

No powiedzmy jak Polo na kołach z Pheatona :)

 

 

PS.

Mam nadzieję, że ten temat z waszym udziałem i pomocą :) będzie się cieszył dużym wzięciem :)

post-189431-0-33970600-1435699795_thumb.jpg

Edytowane przez jedrocha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie nie rozumiem o co Ci chodzi w tym poście. Golf IV to całkiem fajne autko. A to, że ktoś miał trochę fantazji i założył odpowiedniki kół o cal większe niż przewidziane do tego modelu to jest problem? Wygląda na pewno lepiej niż na standardowych stalówkach z profilem opony 80%. Życie jest zbyt krótkie żeby jeździć nudnymi samochodami :oki:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w ogóle uważam, że każde auto na dużych, felgach z małą ilością opony wygląda gówniane.

Proporcja musi się zgadzać  :]

Druga kwestia: wygląd i funkcjonalność czasem nie idą w parze  :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie nie rozumiem o co Ci chodzi w tym poście. Golf IV to całkiem fajne autko. A to, że ktoś miał trochę fantazji i założył odpowiedniki kół o cal większe niż przewidziane do tego modelu to jest problem? Wygląda na pewno lepiej niż na standardowych stalówkach z profilem opony 80%. Życie jest zbyt krótkie żeby jeździć nudnymi samochodami :oki:

Dlatego jedni, żeby się wyróżnić (nie ważne jak) z tłumu muszą np. do Golfa zakładać 19", a innym wystarczą jeździć autami francuskimi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proporcja musi się zgadzać  :]

Druga kwestia: wygląd i funkcjonalność czasem nie idą w parze  :no:

Dokładnie, dlatego mi się bardzo spodobały opony i felgi które dostałem do scenika - 17" + opona 205/55 IMHO wygląda idealnie. 

W dodatku funkcjonalność chyba nie najgorsza, bo nie czuję wielkiej twardości.

Niestety ceny nowych gum sa masakryczne więc ciągle dumam czy zostawię te felgi czy sprzedam/zamienię na 16"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mnie naszło na taki temat, jak dziś na spacerze wszedłem na coś takiego ...

Zawsze się mówiło i uważało że auto na dużych felgach wygląda lepie, "bardziej rasowo" :)

 

Jak się okazuje nie jest to prawda :)

Gówniane auto (w tym wypadku Golf chyba IV, nie wiem nie znam się :) ) na dużych felgach wygląda ... nadal gówniano :)

No powiedzmy jak Polo na kołach z Pheatona :)

 

 

PS.

Mam nadzieję, że ten temat z waszym udziałem i pomocą :) będzie się cieszył dużym wzięciem :)

 

zawsze uważałem, że istnieje coś takiego jak za duża felga, która powoduje że auto wygląda karykaturalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się okazuje nie jest to prawda :)

Gówniane auto (w tym wypadku Golf chyba IV, nie wiem nie znam się :) ) na dużych felgach wygląda ... nadal gówniano :)

No powiedzmy jak Polo na kołach z Pheatona :)

A wystarczyłoby trochę obniżyć auto, żeby nie było przerwy między szczytem opony a krawędzią nadkola. 

Felgi to wzór S-Line, na bazie Audi A8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wystarczyłoby trochę obniżyć auto, żeby nie było przerwy między szczytem opony a krawędzią nadkola. 

Felgi to wzór S-Line, na bazie Audi A8.

 

Z czego i co by to nie było wygląda karykaturalnie :)

Jak Daisy z Kaczora Donalda w za wielkich pantofelkach :)

 

A o jakimkolwiek komforcie, to już całkiem się zapomina :) dentysta się cieszy jak plomby wypadają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecyduj sie o co Ci chodzi :hehe:

najbardziej w Golfie IV to mi się podoba ta klamka od piekarnika na tylnej klapie. 

 

taka "dopracowująca" wszystko marka, lider segmentu... a takie badziewie zamontowali... zamiast pod znaczek schować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecyduj sie o co Ci chodzi :hehe:

o to, że w  prostocie golfa też tkwi pewien urok :)

a duże koła? jak się właścicielowi podoba i ma taką fantazję to czemu nie. Plomby to jego problem, jak się jest młodym to takie rzeczy nie przeszkadzają. A R32 wychodził na 18tkch i wyglądał dobrze :oki:

Mnie się podoba, że ktoś zamiast pakować kasę w serwis auta, żeby tylko jechało zrobił coś więcej. A gust każdy ma swój :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to, że w  prostocie golfa też tkwi pewien urok :)

a duże koła? jak się właścicielowi podoba i ma taką fantazję to czemu nie. Plomby to jego problem, jak się jest młodym to takie rzeczy nie przeszkadzają. A R32 wychodził na 18tkch i wyglądał dobrze :oki:

Mnie się podoba, że ktoś zamiast pakować kasę w serwis auta, żeby tylko jechało zrobił coś więcej. A gust każdy ma swój :)

problem w tym, że prawdopodobnie nie zrobił "coś więcej" a zamiast serwisu :) widać po stanie tych kół że to raczej nie było "dodatkowo" :) jak to bywa w "tuningu" aut.

 

wczoraj byłem na Youngtimer Warszawa... i było kilka "rodzynów" - gleba, bbsy (ew. kopie) w słusznym rozmiarze... ale wydech pierdzi, maska wgnieciona... zawias widać, że lata jak ksiądz podczas zbierania ofiary i dobija... bo pewnie wycięte 2 zwoje zamiast zrobić to porządnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbardziej w Golfie IV to mi się podoba ta klamka od piekarnika na tylnej klapie. 

 

taka "dopracowująca" wszystko marka, lider segmentu... a takie badziewie zamontowali... zamiast pod znaczek schować :)

Spokojnie, w następnej generacji klamka była zintegrowana z zamkiem, a na forach do dziś krąży manual przeróbki klapy mk4 na mk5. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, w następnej generacji klamka była zintegrowana z zamkiem, a na forach do dziś krąży manual przeróbki klapy mk4 na mk5. ;)

No tak, w tym modelu zawsze takie zmiany "na nowszy model" były w modzie. Np. reflektory w III na wzór IV, bo buda to się niewiele różniła  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.