Skocz do zawartości

Instalacja Auto-gaz centrum


draco40

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mili Panstwo

 

jako uzytkownik 3 poprzednich aut z lpg cos tam w temacie wiem, jednak obecnie mzieniłem auto i standardowo zaczynam zabawe od zagazowania auta (Skoda roomster 1.4 16v)... na piatek jestem umowiony na montaz sekwencji:

sterownik COMPACT

wtryski HERCULES GISM-i1000

 

ktos cos wie co to za ustrojstwo??

monter bardzo toto polecał, aczkolwiek wole zasiegnac jezyka tutaj...

 

jako drozsza alternatywa jest podobny zestaw z podłaczeniem do obd ale z czym toto sie je nie mam pojecia...

 

ktos cos??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie możesz czegoś bardziej cywilizowanego ? Jakiegoś staga , techa albo kme chociażby ? Zesra Ci się taka wydumka z pińcet kilometrów od domu (wystarczy wypięta wtyczka od wtrysku ) , a nie daj Boże jeszcze zahasłują Ci sterownik jak w DTgas i gibasz do chaty na benie . Po co sobie utrudniać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie możesz czegoś bardziej cywilizowanego ? Jakiegoś staga , techa albo kme chociażby ? Zesra Ci się taka wydumka z pińcet kilometrów od domu (wystarczy wypięta wtyczka od wtrysku ) , a nie daj Boże jeszcze zahasłują Ci sterownik jak w DTgas i gibasz do chaty na benie . Po co sobie utrudniać?

 

U mnie Compact lata w aucie już 4 lata i nic się nie dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olej COMPACTA.

 

Szukaj LPGTECH, STAG, BRC,KME.

Do tego reduktor KME, AC, BRC.

Wtryski DRAGON, HANA, BARRACUDA, z droższych(dużo droższych) KEIHIN.

 

No rzecz najważniejsza-gazownik.

Absolutnie minimalne wymagania, to zdjęcie kolektora i wiercenie na stole, regulacja podczas jazdy, wlew pod klapką wlewu benzynowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olej COMPACTA.

 

Szukaj LPGTECH, STAG, BRC,KME.

Do tego reduktor KME, AC, BRC.

Wtryski DRAGON, HANA, BARRACUDA, z droższych(dużo droższych) KEIHIN.

 

No rzecz najważniejsza-gazownik.

Absolutnie minimalne wymagania, to zdjęcie kolektora i wiercenie na stole, regulacja podczas jazdy, wlew pod klapką wlewu benzynowego.

 

 

hmmm miałem w 1 aucie cos z DTautogas oraz w 2 autach stagi, z zadnym nie było problemów, wlew pod klapka paliwa akurat mi nie przypasił - dodatkowa zabawa z wkrecaniem redukcji trochę mierziła po 2miesiecznym zachwycie...

instalacja już założona, póki co wsio ok. 

pytanie dlaczego olac??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


napisał żeby olać i tyle, żadnych konkretów nie dostrzegłem

 

Proszę:


A nie możesz czegoś bardziej cywilizowanego ? Jakiegoś staga , techa albo kme chociażby ? Zesra Ci się taka wydumka z pińcet kilometrów od domu (wystarczy wypięta wtyczka od wtrysku ) , a nie daj Boże jeszcze zahasłują Ci sterownik jak w DTgas i gibasz do chaty na benie . Po co sobie utrudniać?

 

Ja tu widzę same konkrety. Wystarczające do trzymania się od instalki z daleka. Natomiast nigdzie nie widzę żeby "olać i tyle".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz jeszcze dlaczego, najprościej napisać olej bez wyjaśnienia

 

 

A choćby dlatego, ze ma wbudowany map/czujnik ciśn. i sie łamią króćce w obudowie.

Ma porąbany system podłączania do kompa przez rozłączenie centralki.

Ma słabe możliwości regulacji i dostrajania dokładnego.

Ma mało intuicyjny interfejs programu konfiguracyjnego.

 

Wystarczy?

 

Ponadto gazownicy go nie lubią i wielu nie chce dotykać.

 

Dla mnie to aż nadto, gdy na rynku jest co najmniej kilka duuuużo lepszych komputerów.

 

Ale nawet najlepszy komputer nic nie zrobi bez porządnej reszty podzespołów.

A jakie sa godne uwagi, to juz napisałem powyżej.

 

 

Ja nikomu nic nie każę. nawet wolę, jak klient posłucha jakiegos druciarza i założy jakąś kaszankę. Wtedy chętnie to naprawię i skasuje sowitą zapłatę a pacjent cieszy się jak dziecko, gdy mu auto zaczyna jeździć na LPG dokladnie tak samo jak na benzynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.