Skocz do zawartości

wymijanie, wyprzedzanie, omijanie?


mrarek

Rekomendowane odpowiedzi

:hmm:  pytanie mam, bo:

- może się nie znam

- może zbyt krótko jeżdżę

- może się coś zmieniło, a nie wiem

- może nauczyłbym się coś nowego

- może robię, źle a powinienem lepiej

- może...

jest taki filmik, na którym pani w grafitowej fieście ciekawie jedzie:

 

z góry wygląda to tak:

drogajpg_spexwrr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest to pytanie i czego nie rozumiesz ? Co tu jest niejasne ?

no nie wiem - mogę tak od jutra zacząć jeździć i będzie OK?

bo nie ukrywam - tez mi się spieszy i nie chce mi się jak frajer stać w tej kolejce...

 

 

 

przeca to jest tam normalne... co Cię tak dziwi?

dziwi mnie, że nienormalne ma stać się normalne

no chyba że - jak pisałem wyżej - coś się zmieniło i tera można po zakreskowanym jeździć do woli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwi mnie, że nienormalne ma stać się normalne

no chyba że - jak pisałem wyżej - coś się zmieniło i tera można po zakreskowanym jeździć do woli

Przeciesz nie ma tam muru ceglastego lub betonowej ściany, czyli można. :hehe:

Niestety bardzo częsty widok. Nie tylko obszar wyłączony ale również linie ciągłe jak i podwójne ciągłe traktowane są podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


dziwi mnie, że nienormalne ma stać się normalne

no chyba że - jak pisałem wyżej - coś się zmieniło i tera można po zakreskowanym jeździć do woli

to, że ktoś jeździ jak cfaniak i łapie przepisy ruchu drogowego nie jest ani normalne ani OK, kiedyś w końcu przyjedzie jego pora - karma is a bitch ;]

Tak samo ludzie zachowywali się tam 10.lat temu jak zachowują się teraz i nic na to nie poradzisz.

Zwróć tylko uwagę, że jadąca prawidłowo Fabia znalazła się przed cfaniakującą fiestą, także słabo to cfaniakowanie wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem - mogę tak od jutra zacząć jeździć i będzie OK?

bo nie ukrywam - tez mi się spieszy i nie chce mi się jak frajer stać w tej kolejce...

 

 

 

dziwi mnie, że nienormalne ma stać się normalne

no chyba że - jak pisałem wyżej - coś się zmieniło i tera można po zakreskowanym jeździć do woli

 

No to tak jezdzij. Tylko spodziewaj się mandatu. Widocznie ona się spodziewa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście pod warunkiem, że wie co robi, bo j/w napisano:

 

Nie tylko obszar wyłączony ale również linie ciągłe jak i podwójne ciągłe traktowane są podobnie.

 

i w zupełności się z tym zgadzam.

no ale jak piszesz, że się spodziewa, to niech się w takim razie spodziewa ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hmm:  pytanie mam, bo:

- może się nie znam

- może zbyt krótko jeżdżę

- może się coś zmieniło, a nie wiem

- może nauczyłbym się coś nowego

- może robię, źle a powinienem lepiej

- może...

jest taki filmik, na którym pani w grafitowej fieście ciekawie jedzie:

 

z góry wygląda to tak:

drogajpg_spexwrr.jpg

 

 

Mnie bardziej interesuje autor nagrania, który musi być konfidentem do potęgi n-tej, skoro zadał sobie trudu, by przez 100m jechać wolniutko, by Pani go wyprzedziła, a wówczas on hyc za nią i numerki widać na kamerce.

Wiem, że skręcał w lewo ale bez problemu mógł to zrobić przed Fiestą, a musiał zaczekać i wjechać za nią.

 

JEszcze, zeby baba popełniła jakieś mega wykroczenie typu wyprzedzanie na trzeciego i spychanie do rowu jadących z przeciwka. Ale tutaj rzecz dzieje się przy prędkościach parkingowych i nikogo życie nie zostało narażone.

Owszem, dla baby mandat jak nic sie należy ale miejmy trochę zdrowego rozsądku i człowieczeństwa w sobie, a nie kupić kamerkę->szukać na siłę sytuacji->wrzucić na YouTube.

To jest buractwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauważ, że "przez 100m jechać wolniutko" to wymóg sytuacji na drodze, a nie chęć nagrania tablicy

 

 

Wątpię, autor filmiku ewidentnie czai się aż będzie mógł wjechać za Fiestę. Widać to zwłaszcza jeszcze przed przejściem dla pieszych, kiedy to robi dziwnie duży odstęp od auta przed nim, potem rusza jak by chciał, a nie mógł.

 

Poza tym logika się kłania - nagranie wylądowało na YT, dlatego wnioskuję, że gość miał taki zamiar już w momencie, gdy sytuacja miała miejsce, dlatego też do kompletu zrobił też ujęcie tablicy rej.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście pod warunkiem, że wie co robi, bo j/w napisano:

 

 

i w zupełności się z tym zgadzam.

no ale jak piszesz, że się spodziewa, to niech się w takim razie spodziewa ;]

 

A czemu zakładasz że nie wiesz co robi ? Obszar wylaczony z ruchu to nawet największa niemota pamięta z kursu prawa jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, autor filmiku ewidentnie czai się aż będzie mógł wjechać za Fiestę. Widać to zwłaszcza jeszcze przed przejściem dla pieszych, kiedy to robi dziwnie duży odstęp od auta przed nim, potem rusza jak by chciał, a nie mógł.

 

Poza tym logika się kłania - nagranie wylądowało na YT, dlatego wnioskuję, że gość miał taki zamiar już w momencie, gdy sytuacja miała miejsce, dlatego też do kompletu zrobił też ujęcie tablicy rej.

 

Typowy kamerkowiec. Już nie chciałem tego tematu zaczynać, bo to MK i mówmy o przepisach itp., a nie o tym ze jakiś idiota kamerkowiec taki filmik opublikował ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.