Skocz do zawartości

Czy ktoś z Was używa...


FrugOs

Rekomendowane odpowiedzi

...podstawki do parkowania moto?

 

Znalazłem www.wozkimotocyklowe.pl.

 

Interesi mnie wersja  "Wózek pod tylne koło i stopę boczną (koła średnicy 50mm, wszystkie skrętne, blacha podstawki 4mm): 220zł" lub "Wózek pod tylne koło i stopę boczną (koła średnicy 50mm, wszystkie skrętne, blacha podstawki 4mm, wózek pod stopę boczną wydłużony z dodatkowym kołem): 260zł". 

 

Jakieś opinie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż.

Ponieważ moje jeszcze-nie-kupione-ale-właściwie-już-zaklepane-moto ma centralną stopkę, zanabyłem drogą kupna taką wersję:

 

DSC_2573_.jpg

 

We wtorek ma być u mnie. Zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj znać jak się sprawuje, też myślę nad takim rozwiązaniem. U mnie jest ten problem, że w garażu w którym trzymam motocykl jest trochę nierówna podłoga (zwykła wylewka z chudziaka), zastanawiam się czy takie małe, 5cm, kółka nie będą za małe. Ktoś może testował taki wózek pod obciążeniem na nierównej podłodze albo np. na kostce bauma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam jestem ciekaw jak się sprawdzi wersja bez wypustki na nóżkę boczną, chociaż Ty masz(będziesz miał) centralkę, ale wrzucenie na tym na centralkę też może być wyzwaniem 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest ten problem, że w garażu w którym trzymam motocykl jest trochę nierówna

 

 

Pewnie będzie ciężko. U mnie - na szczęście - gładko jak na stole.

 

 

ja tam jestem ciekaw jak się sprawdzi wersja bez wypustki na nóżkę boczną, chociaż Ty masz(będziesz miał) centralkę, 

 

 

No zobaczymy. Wybrałem tą wersję, ponieważ moto na centralce będzie mniej odstawał od ściany, a u mnie liczy się każdy cent... Miałem dylemat, bo jakbym kiedyś zmienił moto (nigdy nie wiadomo ;]) na takie bez centrali to będę potrzebował inny wózek, ale mam nadzieję, że moje nowe moto zostanie ze mną na długo ;]

 

 

wrzucenie na tym na centralkę też może być wyzwaniem

 

 

Na filmie nie wygląda to na zbyt ciężkie, ale zapewne delikwent ma trochę wprawy lub robili 15 powtórek  :phi:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

ja bym się bał, że kółko wpadnie w dziurę podczas przepychania i się central złoży :)

 

Witam

moto zawsze trzeba trzymać, na wszelki wypadek, W ofercie kilka modeli podstawek i takich w których przeciwwaga schowa się i takie pod tylne koło. 

Powtórki były robione bo ze śmiechu w kilku wypadkach nie mogliśmy się powstrzymać. 

 

Technika stawiania moto na centralkę ważna. Kiedyś zadzwonił Pan który nie mógł postawić rometa 125.... tak więc czasami różnie to bywa.

 

Pozdrawiam 

Tomek 

www.wozkimotocyklowe.pl

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.