Skocz do zawartości

fotele z "uszami"


Kooboosh

Rekomendowane odpowiedzi

Póki co tylko rozglądam się za fotelami z "uszami" i wertując różne opcje najbliżej mi do micro s2000. Pytanie czy wejdą one w ilośći 2 szt. do seja? chodzi mi o uszy...szerokosc

ewentualnie na co innego zwrócić uwagę?

 

PS. cenowo nie szalejmy... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi uszami to tak do codziennej jazdy to lipa....chyba ze nie jeździsz po bułki do sklepu :oki:

 

 

nie no po bułki nie :) ale rozwiń myśl... w sensie, że ograniczają widok, czy policja się czepia?

 

Masz jakieś zdjęcia, jak to wygląda? Najlepiej z jakimś kierowcą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pewnie wiecie dystrybuuje fotele Bimarco i moje zdanie odnośnie mirco z uszami może wydać się niektórym małowiarygodne, ale zdecydowanie odradzam te fotele od mirco. Niestety nie przeszły one żadnych testów wytrzymałościowych (mam na myśli uszy) i łamiąc się mogą spowodować więcej szkód ostrymi krawędziami. 

 

Dobrze jest, póki jest dobrze, ale warto zastanowić się co się będzie działo w przypadku sytuacji krytycznej. A tu jednak Bimarco z uszami spełnia wymogi przed nim stawiane. Tak wygląda samochód i fotel po wielokrotnej rolce przy 160km/h w wyścigu Hill Climb, którego nie trzeba opisywać. Zdjęcia zastępują chyba wszelkie opisy i zapewnienia czy to dobry fotel i czy warto go wybrać. Oczywiście, żeby nie być jednostronny - są dostępne jeszcze fotele innych firm o światowej marce, ale wiem, że Kuba szuka czegoś o określonym budżecie. Myślę, że jednak warto dopłacić parę złotych i mieć gwarancję, że będzie ok.

 

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xlf1/t31.0-8/457222_324728450947093_1146598021_o.jpg

 

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xal1/t31.0-8/468973_324721184281153_256875311_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

dzwoniłem dzisiaj do kumpla, żeby się zorientował czy ma dostęp do Gripów, które załątwiałem jego kumplowi. Powiedział, że zorientuje się czy jego kolega ma je tutaj w Warszawie w garażu, czy u siebie "we wiosce". Ma mi dać po weekendzie, więc dam ci halo czy będzie okazja się przymierzyć. CO do samego sejaka, to kumpel potwierdził, że gripy wejdą do niego, chyba że mas zjakąś nietypową klatkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.