Skocz do zawartości

Panigale R. Jest sens?


RSSSS

Rekomendowane odpowiedzi

Tak się zastanawiałem.
Czy jest sens kupować Panigale R?

Ciekawe jak wyglądałyby koszty gdyby udało się to dość dokładnie przekalkulować przez 10 lat.

Koszt zakupu, potem oczywiście trzeba płacić rachunki za paliwo, ubezpieczenie, przeglądy, jakieś części, akcesoria tuningowe.

 

A z drugiej strony mamy Bunię, bez kupowania Panigale R, ale trzeba przeboleć jej „przód”, zaczekać aż skończą się ducati w okolicy, żeby pozostałe dziewoje się nią zainteresowały, może w fabryce ducati jakiś spocony majster zrobi po złości fakap i będzie rozklekotany rzęch, albo przytrafi się wywrotka parkingowa u dealera zatuszowana lakierem do paznokci.

Pojawią się pewnie kolejne wątpliwości: czy znaleźć nową Młodą z funkcją zmywania naczyń czy szukać żony co nie będzie mi kazała pozbyć się 2oo…

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiałem.

Czy jest sens kupować Panigale R?

Ciekawe jak wyglądałyby koszty gdyby udało się to dość dokładnie przekalkulować przez 10 lat.

Koszt zakupu, potem oczywiście trzeba płacić rachunki za paliwo, ubezpieczenie, przeglądy, jakieś części, akcesoria tuningowe.

 

A z drugiej strony mamy Bunię, bez kupowania Panigale R, ale trzeba przeboleć jej „przód”, zaczekać aż skończą się ducati w okolicy, żeby pozostałe dziewoje się nią zainteresowały, może w fabryce ducati jakiś spocony majster zrobi po złości fakap i będzie rozklekotany rzęch, albo przytrafi się wywrotka parkingowa u dealera zatuszowana lakierem do paznokci.

Pojawią się pewnie kolejne wątpliwości: czy znaleźć nową Młodą z funkcją zmywania naczyń czy szukać żony co nie będzie mi kazała pozbyć się 2oo…

proponuję wybierać motocykle nie przez pryzmat co myśli dziewoja w okolicy, a co ja myślę :)

poza tym: Ducati wkrótce podrożeją. dealerzy sami nawet skupują do komisów młode egzemplarze z rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może MV Agusta F4 RC?

 

Juz samo zajecie miejsca sprawia Problem, po 100 gora 200 km musisz od razu podjechac pod Salon masazy i absolutnie nie tajski.

 

Nie polecam

 

RSSss

 

zamienil stryjek siekierke na kijek.

 

Masz sprzet w miare bezproblemowy a chcesz sie w kaprysna dive ladowac. Mi tam rybka ale Twoj ark i Twoje malpy

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.