Skocz do zawartości

Sportsvan i reszta im wiecej czasu tym wiecej myslenia


arogal01

Rekomendowane odpowiedzi

Wracając do tematu Sportsvana, nadal mam dylemat czy warto dopłacić do silnika TSI 150km. Na pewno będzie DSG, ale biorąc 125km mógłbym dodać ACC który podobno fajnie się sprawdza z automatem. Z drugiej strony frajda z jazdy mocniejszym silnikiem zawsze jest większa niż jakieś dodatkowe systemy. Co byście wybrali?

 

Przy aucie za ok. 100 kzł, na pewno bym wziął 150 KM, a aktywny tempomat też  :)

Ale jeśli musisz! wybrać to zdecydowanie 150 KM, aktywny czasem jest wkurzający ale tylko czasem  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Auto zamówione, odwrotu nie ma.

Padło koniec końców na sportsvana. 1.4 125km z dsg, z głównych elementów wyposażenia to zawieszenie dcc, pakiet R zewnętrzny, dostęp bezkluczykowy, szyba podgrzewana, kamera, ksenony top i jeszcze kiła innych w tym 5lat gwarancji i pakiet serwisowy. Na całość około 10% rabatu. Samochód będzie dopiero w pazdzierniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto zamówione, odwrotu nie ma.

Padło koniec końców na sportsvana. 1.4 125km z dsg, z głównych elementów wyposażenia to zawieszenie dcc, pakiet R zewnętrzny, dostęp bezkluczykowy, szyba podgrzewana, kamera, ksenony top i jeszcze kiła innych w tym 5lat gwarancji i pakiet serwisowy. Na całość około 10% rabatu. Samochód będzie dopiero w pazdzierniku

 

Dobre wyposażenie. Gratki! :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto zamówione, odwrotu nie ma.

Padło koniec końców na sportsvana. 1.4 125km z dsg, z głównych elementów wyposażenia to zawieszenie dcc, pakiet R zewnętrzny, dostęp bezkluczykowy, szyba podgrzewana, kamera, ksenony top i jeszcze kiła innych w tym 5lat gwarancji i pakiet serwisowy. Na całość około 10% rabatu. Samochód będzie dopiero w pazdzierniku

Przeciez lipiec jest! Nie mieli nic na placu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój, rabatów w seacie nie mam droższy ze 10k od tego, a chce tiguana za 2 lata kupic ktory jest nieporównanie ładniejszy od tego seata

 

Oglądałem Atece i nie jest tak źle. Nowość to i rabatów nie ma, wnętrze gabarytem jak SV.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

No i po kilku miesiącach oczekiwania autko przyjechało, narazie widziałem przez szybę bo czekają na dokumenty by moc zarejestrować. W poniedziałek o 12 zabieram go z salonu i będę testował czy zostawię sobie czy zonie. Ciekawa rzecz, auto przyjechało bez progów rline, z tłumaczeniem ze beda do około miesiąca,małe chyba jest jakich ogólny problem z rlinami, bo wszelkie modele przychodzą bez progów ;) generalnie mi nie przeszkadza jeśli beda w krotce, ale jak zaczął mi gość mowić to sie zastnanwialem czy spadł z lawety czy coś innego sie stało. Generalnie po za progami jest wszystko zgodnie z zamówieniem jak odbiorę zrobie fotki i wrzucę sie pochwalić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn? Jakieś pierwsze wrażenia?

TApicerka inna niz na zamówieniu, koniec końców niby błąd systemu i ta która miała byc w sv nie występuje. Ale powiedziałem ze jest to ich problem i mi sa potrzebne koła zimowe. Maja gadać z centrala bo błąd po stronie systemu a nie salonu. Tapicerkę i tak wolałem ta która przyszła ale wcześniej mi mówili ze w tej konfiguracji byc nie moze. Do tego fotel w jednym miejscu krzywo przeszyty no i brak progów. Wszystko zgłoszone i czekamy na zwrotkę.

Auto w piątek jedzie na ceramikę, a wrażenie spoko choć czuć niższa klasę niz passat. Siedzi sie wysoko duzo przestrzeni nad głowa mimo ze najmniejszy nie jestem. Zawieszenie adaptacyjne miód jedzie sie po dziurach jak w limuzynie. Pojeździłem jeden dzień i oddałem zonie a zabrałem paska. Brak w SV wyświetlacza centralnego (przyzwyczaiłem sie do tego) no i duża nawi która mam w pasku przyjemniej sie obsługuje, po za tym dzieciaki zadowolone, żona tez wiec jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Z problemami ale odebrany...

 

wrocilem z nieudanego odbioru nowego sportsvana (tylko jako kierowca) w niezlej wersji 150 koni diesel z dsg

vw chyba nadal ma fest problemy logistyczne

zamiast malej wlozyli duze navi za to zamiast srebrnych relingow sa czarne i kola 16 zamiast 17

specyfikacja zgodna z vin ale nie z zamowieniem i teraz siedza i patrza na siebie mocno wkurzeni    ;]

 

tapatalked

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.