Skocz do zawartości

Kamerkowicze.....


elciapek

Rekomendowane odpowiedzi

...jak zamontować kamerkę na szczęce kasku?

Standardowe przylepce rzecz jasna nie przylegają całkowicie do powierzchni kasku.

Ten wykrzywiony styka się mniej więcej coś w okolicy 60% może 70% z powierzchnią - może być trochę mało  :(

Macie jakiś patent sprawdzony? Gdzieś widziałem jakieś plastyczne materiały do wykorzystania, ale potrzebowałbym konkretnie wiedzieć co to i gdzie można dostać.

Antentki nie chce za specjalnie stawiać  :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jak zamontować kamerkę na szczęce kasku?

Standardowe przylepce rzecz jasna nie przylegają całkowicie do powierzchni kasku.

Ten wykrzywiony styka się mniej więcej coś w okolicy 60% może 70% z powierzchnią - może być trochę mało  :(

Macie jakiś patent sprawdzony? Gdzieś widziałem jakieś plastyczne materiały do wykorzystania, ale potrzebowałbym konkretnie wiedzieć co to i gdzie można dostać.

Antentki nie chce za specjalnie stawiać  :(

 

Kup sobie SUGRU. Trzyma jak "diabeł sołtysa"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Dainese zakrzywiony przylepiec przylegał idealnie, w Schubercie nie ma szans. W związku z tym poważnie myślę nad użyciem płaskiego i montażem z boku...

 

Mam z boku w szubim - potrafi pociągnąc przy większej prędkości lub jak zawieje  :(

Z plusów to kamerkę można dodatkowo sznurkiem zabezpieczyć do zapięcia kasku - u mnie DD, więc przewlekam przez te sprzączki i po sprawie.

Do Shoei chcialem na szczęce centralnie, ale też krzywizna powierzchni nie pozwala być pewnym, że to będzie się trzymało  :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja miałem orginalne SUGRU. 

To co podesłałeś to jakiś substytut - nie wiem czy sie sprawdzi ale widzę, że zasada działania taka sama.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie czytasz fejsa, a tu siedzisz :kara: ale w sumie masz rację, z allegro będzie szybciej :)

Misiek, ja już. A Ty?

Przetestowalem wczoraj na locie do Serocka - 2zl i nie odpadło

Kamerka dodatkowo przymocowana sznurkiem do zaczepu DD - w razie "W"

Estetyka wykonania taka sobie - robione na kolanie. Zmysłu artystycznego brak  :phi:

Poza tym ta modelina w kolorze czarnym w moim przypadku wyglądała by znacznie lepiej

59943ab809e467246d93d19b732271c9.jpg

f5d27db2ce32aeb2ad2aa490b5d0feff.jpg

cbd5c7e5457f1d856b483cb86cb0048f.jpg

3a95761702d3f4d969fac44419684035.jpg

Edytowane przez elCiapek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

telepatia jakaś :hehe:;]  zdejmując w biurze kask myślałem o tym, żeby napisać i zapytać czy Ty już ;l

ja też już, estetyka niestety leży :( u mnie też o niebo lepiej wyglądałby czarny, przetestowane do 2,4 na niemieckiej autostradzie,

choć nie wiem czy się liczy bo schowałem się za "szybą"

 

 

post-129538-0-81172000-1466664606_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

telepatia jakaś :hehe:;]  zdejmując w biurze kask myślałem o tym, żeby napisać i zapytać czy Ty już ;l

ja też już, estetyka niestety leży :( u mnie też o niebo lepiej wyglądałby czarny, przetestowane do 2,4 na niemieckiej autostradzie,

choć nie wiem czy się liczy bo schowałem się za "szybą"

 

Ty kłamczuchu  :hehe:

Gdzieś Ty niemiecką autostradę wynalazł w okolicy  ;l  :hehe:

 

No pacz jak się synchornizujemy telepatycznie.

 

Ale widze u Ciebie w Szubim zdecydowanie lepsza powierzchnia na szczęce - bez żadnych zafalowań. Nie to co u mnie. Aż dziw bierze, że zwykły przylepiec zakrzywiony nie dawałby rady.

Poza tym malutko tego żeś nałożył co jest akurat na plus - nie rzuca się tak w oczy

Ja nawaliłem 2 paczki, bo miałem wrażenie, że z jedną to nic nie wskóram, ale potem i tak połowa wyszła bokiem jak zaczłąem dociskać. Teraz widzę, ze mógłbym bardziej docisnąć, ale jak to mówia juz keczup po frytkach.

Przy okazji porysowałem sobie tochę nocnik jak ścierałem resztki z kasku - dobrze, że tylko przy tym mocowaniu  ;l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykły zakrzywiony (który teraz jest przyklejony tym czymś) kompletnie nie dawał rady, przylegał samiuteńkim środeczkiem i się kiwał, nie trzymał się kompletnie.

Ja po rozrobieniu jednej paczki stwierdziłem, że świat i ludzie, docisnąłem dokładnie a to co wyszło bokiem zgarnąłem i wywaliłem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykły zakrzywiony (który teraz jest przyklejony tym czymś) kompletnie nie dawał rady, przylegał samiuteńkim środeczkiem i się kiwał, nie trzymał się kompletnie.

Ja po rozrobieniu jednej paczki stwierdziłem, że świat i ludzie, docisnąłem dokładnie a to co wyszło bokiem zgarnąłem i wywaliłem :-)

Bravo Ty

Ale tak patrzę to ten Twój kolor tej plasteliny to tak trochę słaby jest

Nawet moj biały byłby chyba lepszy

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.