Skocz do zawartości

Rozwód z Lacettim


Pty

Rekomendowane odpowiedzi

Niniejszym informuję, że pozbyłem się ostatniego Chevroleta z mojej stajni. Na razie został Berlingo a od października przybędzie Ford Focus. Zobaczymy czy będzie tak mało awaryjny jak laczek. Na pamiątkę

zostało mi stare koło dwumasowe z dociskiem. Ale nie jestem do niego przywiązany, jak ktoś chce do regeneracji oddam gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że tak przekornie zapytam - czemu nie Cruze :]

Mój ma już 3,5 roku, prawie 90 000 km nakulane bez problemów :ok:

 

Pewnie dlatego, ze od dobrych 2 lat nie jest dostepny ;)

Poza tym 1,5 ecoboost Forda to wg mnie duzo lepszy silnik niz 1,4T w Cruze, ktory pododbnie jak Astra IV wazy sporo za duzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, w grę wchodziła nówka. W finale była astra i focus. Ford wygrał o grubość lakieru a dokładnie o kolor. Zlecenie poszło do fabryki, odbiór w październiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym tygodniu odebrałem zamówionego na początku maja Focusa 1.5 Titanium z instalacją LPG. Auto dla przedstawiciela. Przez tydzień przejechał 3000 km i fura jeszcze jeździ

Wysłane za pomocą mTalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym tygodniu odebrałem zamówionego na początku maja Focusa 1.5 Titanium z instalacją LPG. Auto dla przedstawiciela. Przez tydzień przejechał 3000 km i fura jeszcze jeździ

Wysłane za pomocą mTalk

nowy focus z lpg na gwarancji?  :hmm: robią coś takiego? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowy focus z lpg na gwarancji? :hmm: robią coś takiego?

Robią, robią. Instalacja VI generacji Prins, faza ciekła. Trzeba pytać w salonie bo mi wciskali diesla

Wysłane za pomocą mTalk

Edytowane przez PingNoMore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to żeby nie był taki jak moja Fiesta. Większego dziadostwa nie widziałem na moim parkingu od 15 lat.

 

Po prawie poł roku z tym autem salony Forda, bede omijał szerokim łukiem.

Dlaczego? Lider sprzedazy w EU jakie sa problemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- na dzień dobry przyszedł z szyba przednią wymienioną

- potem okazało sie ze na masce jest wtrącenie w lakier

- po 1000 km stanął na środku skrzyżowania i nie dało się wbić 1 lub 2 go biegu (okazało sie ze linki się poluzowały)

- po 1500 km tarcze tylne wyglądają jak by miały 100k km, a nie 4k, są zardzewiałe na wskroś - serwis i centrala mówi ze hamulce są sprawne

- klimatyzacja buczy tak, ze mnie głowa boli przy jeździe miejskiej

- czujnik deszczu na początku działał według swojego algorytmu, a jak go porównałem z swoim Cruze to wynik był 5 do 18 na korzyść stojącego obok Cruze z tymi samymi ustawieniami. Zrobili ponowną kalibracje

- wiem ze to 3D, ale drzwi od kierowcy trzeba traktować jak teściowa, jak sie nie trzaśnie to się nie zamknie

 

Mial byc Focus następcą Cruze, ale chyba pozostanę w stajni GM, bo nic mnie tak nie wkurzyło jak ta Fiesta. A mam już kilka samochodów nowych na swojej liście zakupów.

Edytowane przez etac_owiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.