Skocz do zawartości

Auto rodzinne Minivan?


POGO

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

w poprzednim moim poście radziłem się co zrobić z autem po kolizji. Zdecydowałem się go sprzedać w stanie takim jakim jest + gotówka z ubezpieczenia i teraz mam dylemat co kupić?

Rodzina 2+2 .

budżet do 35 tys, raczej benzyna.

Oglądałem i jeździłem Verso- jakoś nie ujął mnie, C4 Picasso- to nie dla mnie,

ale wczoraj przejechałem się Scenikiem III 1,4 Tce. na auto prawie się zdecydowałem: komfort, wielkość ,osiągi rewelacja ale jak na spokojnie poczytałem o spalaniu to chęć mnie odeszła. Znalazłem takiego samego tyle że 1,6, myślę że pojadę go obejrzeć.

W orbicie zainteresowań jest jeszcze Meriva B. Macie jakieś propozycję?

 

THX za propozycje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się zdecydujesz na SCIII to poszukaj takiego z lepszym wyposazeniem

tak, tego co oglądałem to ponad standard ma : klime w automacie, czyjniki parkowania, alufelgi, czujniki zmierzchu. W sumie nic więcej nie potrzebuję. Tylko dylemat 1,4 Tce radość z jazdy czy rozsądnie 1,6 16V. Podobno te turbo potrafią 12 l w mieście wciągnąć. 1,6 można bez problemu zagazować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zafira B, na C może też starczy kasy...

Berlingo/partner/Doblo - w osobowych wersjach

Orlando

Roomster w ostateczności - ale głośny w środku porównywalnie Venga, ix25

Na Carensa aktualnego troszkę mało $

Pug 3008

C max, na S maxa też wystarczy...

FRV

Altexa XL? Toledo;) to z garbem?

Touran

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, tego co oglądałem to ponad standard ma : klime w automacie, czyjniki parkowania, alufelgi, czujniki zmierzchu. W sumie nic więcej nie potrzebuję. Tylko dylemat 1,4 Tce radość z jazdy czy rozsądnie 1,6 16V. Podobno te turbo potrafią 12 l w mieście wciągnąć. 1,6 można bez problemu zagazować

Oba silniki da sie zagazowac. Nie sadze, ze1,6 w tej budzie spali mniej niż 1,4t. Do tego będzie muł przeokrutny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

w poprzednim moim poście radziłem się co zrobić z autem po kolizji. Zdecydowałem się go sprzedać w stanie takim jakim jest + gotówka z ubezpieczenia i teraz mam dylemat co kupić?

Rodzina 2+2 .

budżet do 35 tys, raczej benzyna.

Oglądałem i jeździłem Verso- jakoś nie ujął mnie, C4 Picasso- to nie dla mnie,

ale wczoraj przejechałem się Scenikiem III 1,4 Tce. na auto prawie się zdecydowałem: komfort, wielkość ,osiągi rewelacja ale jak na spokojnie poczytałem o spalaniu to chęć mnie odeszła. Znalazłem takiego samego tyle że 1,6, myślę że pojadę go obejrzeć.

W orbicie zainteresowań jest jeszcze Meriva B. Macie jakieś propozycję?

 

THX za propozycje

o spalaniu opowiem ci za jakiś czas :-) właśnie nabyłem taki egzemplarz. Pierwsze wrażenia bardzo wygodnie się podróżuje.

Za tydzień jeszcze gazik zakładam :-) 

Edytowane przez Lysy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy i ostatni to ulepy , robione powypadkowe . Pierwszy jest to znajomy kumpla który sprowadza auta , drugi był sprawdzany przez znajomego miał cały Book robiony z progiem, więc zostają tyko dwa ... Ten z Polski miał mała przycierke i wygląda najsensowniej... Szkoda że nie grand.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meriva B ma sporo mniej miejsca od scenica i śmieszną ilość schowków.

Właśnie wymieniłem scenica I dci na merive B lpg bo doszedłem do wniosku, że dzieciaki już mniej gratów potrzebują.

Ja wolałem dołożyć 20k i kupić nowy.

Edytowane przez ani_qwerty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.