Skocz do zawartości

Nissan Micra K12


Ariibyd

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano  ;]

 

Jako, że aktualny pojazd okazał się za szybki na miejskich drogach dla mojej żonki co poskutkowało pewną modyfikacją przy użyciu słupów sygnalizacji świetlnej  :( jest akcja "kup pan furę" i to niestety na szybko.

 

Nie wnikamy czemu akurat Micra, ale mam parę pytań.....

Silnik Diesla 1,5 - jak z nim jest, sprawdza się w tak małym autku, awaryjne wybitnie to to czy ujdzie w tłoku.

A może lepiej szukać benzynę :hmm:  a tu widzę i 1,0 i chyba 1,2 jak się te motorki sprawują?

 

pozdrawiam Ariibyd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano  ;]

 

Jako, że aktualny pojazd okazał się za szybki na miejskich drogach dla mojej żonki co poskutkowało pewną modyfikacją przy użyciu słupów sygnalizacji świetlnej  :( jest akcja "kup pan furę" i to niestety na szybko.

 

Nie wnikamy czemu akurat Micra, ale mam parę pytań.....

Silnik Diesla 1,5 - jak z nim jest, sprawdza się w tak małym autku, awaryjne wybitnie to to czy ujdzie w tłoku.

A może lepiej szukać benzynę :hmm:  a tu widzę i 1,0 i chyba 1,2 jak się te motorki sprawują?

 

pozdrawiam Ariibyd

 

1,5 to francuskie dci, ktore nie ma najlepszych opinii, zwlaszcza w pierwszych rocznikach...

Moja zona jezdzi taka Micra K12 od ponad roku i jest bardzo zadowolona, rcznik 2009.

Ona ma akurat 1,2 65KM i do jazdy po miescie jest wystarczajace, miejsca w srodku sporo, klima calkiem wydajna, zaskakujaco maly promien zawracania..

Spalanie z 15kkm ponizej 6/100 ale auto robi 40km dziennie glownie obwodnica.

Najwiekszy minus tego auta, to niewygodne fotele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1,5 to francuskie dci, ktore nie ma najlepszych opinii, zwlaszcza w pierwszych rocznikach...

Moja zona jezdzi taka Micra K12 od ponad roku i jest bardzo zadowolona, rcznik 2009.

Ona ma akurat 1,2 65KM i do jazdy po miescie jest wystarczajace, miejsca w srodku sporo, klima calkiem wydajna, zaskakujaco maly promien zawracania..

Spalanie z 15kkm ponizej 6/100 ale auto robi 40km dziennie glownie obwodnica.

Najwiekszy minus tego auta, to niewygodne fotele.

 

No właśnie ten diesel to konstrukcja renault o nie najlepszej opinii i chyba odpuszczę, benzyniaki są na łańcuszkach o ile się nie mylę więc raczej diesla odpuszczę.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 benzyniaki są na łańcuszkach o ile się nie mylę .....

nie  mylisz  sie  ;] 

 

 

tyle  ze  te  łancuszki  w  K12 (jesli  to  te  same  silniki  co  w  K11)  to sie  tak  samo  jak  paski  w innych autach  wymienia  ;] - no  moze  troche  żadziej  

 

http://www.auto-swiat.pl/uzywane/uzywany-nissan-micra-k12-uroczy-i-praktyczny-ale-z-wadami/c7pfx 

 

 

no ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

nie  mylisz  sie  ;] 

 

 

tyle  ze  te  łancuszki  w  K12 (jesli  to  te  same  silniki  co  w  K11)  to sie  tak  samo  jak  paski  w innych autach  wymienia  ;] - no  moze  troche  żadziej  

 

http://www.auto-swiat.pl/uzywane/uzywany-nissan-micra-k12-uroczy-i-praktyczny-ale-z-wadami/c7pfx 

 

 

no ;] 

 

W K12 byly inne silniki niz w K11. I faktycznie silniki z serii CG mialy problemy z lancuszkami, chociaz ja osobiscie mialem 2szt i nie spotkalem sie z tym problemem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.